Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sevdiğiniz 3 Kişiye GÜL Verin (2 Kullanıcı)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Bu gece içime bir gül sevdası düştü.. ::)
Unuttuklarım affola..

Cancazım deniz yıldızıma( çok pardon kuzu yaa :D ) , kalbinuruma, behiyecik'e ( merveye özür diyordum ki ikinci bir hata daha :D cidden özür :D ) gönlü güzel deyince aklıma gelen KaLBuN_KeSiR ve kardelem ablama, Leyla ablama, Serap ablama, seyren ablama, hasgül-nevin_1982-Nur-u Secde-Zümra-gülsengül-su-eda- hanife deniz-melissa- mihrace24 ablalarıma, hafize annemize, katreparem'e, nickini hep yanlış yazdığım smyyes'e, AcizBirKul'a, gülüşü yaralı'ya, Rana'ya, meleğime, sedaa_* ya, incinurumuza,

Gönüldaş abimiz'e, muhtazaf abime, gurbette abime, cemaldurra abime, Yagmurbey abime, mavci abime, mir-erhan abime, kasım hadi abime, yusuf abime, nemire amcamıza, TakeOne'a,özgürlü zamanlara, mzumrutcu'ye, can abilerim Ahmet abim ve Nadas abim'e ve küçümenimiz ibra'ya ( unuttum sanma :p sanamazsın tabii yaa unutmuşum neyse yaşlılık =DD )

fef8ae147bf04c406001fb0c0ccbd285_b40.jpg

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
B)
bu gece içime bir gül sevdası düştü.. ::)
unuttuklarım affola..

Cancazım deniz yıldızıma( çok pardon kuzu yaa :d ) , kalbinuruma, behiyecik'e ( merveye özür diyordum ki ikinci bir hata daha :d cidden özür :d ) gönlü güzel deyince aklıma gelen kalbun_kesir ve kardelem ablama, leyla ablama, serap ablama, seyren ablama, hasgül-nevin_1982-nur-u secde-zümra-gülsengül-su-eda- hanife deniz-melissa- mihrace24 ablalarıma, hafize annemize, katreparem'e, nickini hep yanlış yazdığım smyyes'e, acizbirkul'a, gülüşü yaralı'ya, rana'ya, meleğime, sedaa_* ya, incinurumuza,

gönüldaş abimiz'e, muhtazaf abime, gurbette abime, cemaldurra abime, yagmurbey abime, mavci abime, mir-erhan abime, kasım hadi abime, yusuf abime, nemire amcamıza, takeone'a,özgürlü zamanlara, mzumrutcu'ye, can abilerim ahmet abim ve nadas abim'e ve küçümenimiz ibra'ya ( unuttum sanma :p sanamazsın tabii yaa unutmuşum neyse yaşlılık =dd )

[ımg]http://www.fotothing.com/photos/fef/fef8ae147bf04c406001fb0c0ccbd285_b40.jpg[/ımg]

kıymetli canım kardeşim,
çok mutlu oldum.
Rabbimde seni mutlu etsin.
En sevdiğim gül rengi.
Kokusunu hisettim.
Allaha emanet ol.
Selametle kal.
Dualarım gönül dostlarımla inşaallah.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Unuttuklarım affola..

Cancazım deniz yıldızıma( çok pardon kuzu yaa :D ) , kalbinuruma, behiyecik'e ( merveye özür diyordum ki ikinci bir hata daha :D cidden özür :D ) gönlü güzel deyince aklıma gelen KaLBuN_KeSiR ve kardelem ablama, Leyla ablama, Serap ablama, seyren ablama, hasgül-nevin_1982-Nur-u Secde-Zümra-gülsengül-su-eda- hanife deniz-melissa- mihrace24 ablalarıma, hafize annemize, katreparem'e, nickini hep yanlış yazdığım smyyes'e, AcizBirKul'a, gülüşü yaralı'ya, Rana'ya, meleğime, sedaa_* ya, incinurumuza,

Gönüldaş abimiz'e, muhtazaf abime, gurbette abime, cemaldurra abime, Yagmurbey abime, mavci abime, mir-erhan abime, kasım hadi abime, yusuf abime, nemire amcamıza, TakeOne'a,özgürlü zamanlara, mzumrutcu'ye, can abilerim Ahmet abim ve Nadas abim'e ve küçümenimiz ibra'ya ( unuttum sanma :p sanamazsın tabii yaa unutmuşum neyse yaşlılık =DD )

:D nerem küçük, hem küçük göründüğüme bakma gerek düşüncelerim gerekse davranışlarım (Gerçekte :D) yaşıtlarımdan çok çok çok olgunum ::)

Bu gül de müthişmiş :) çok güzel, Teşekkürler :)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
B)

kıymetli canım kardeşim,
çok mutlu oldum.
Rabbimde seni mutlu etsin.
En sevdiğim gül rengi.
Kokusunu hisettim.
Allaha emanet ol.
Selametle kal.
Dualarım gönül dostlarımla inşaallah.

ALLAH razı olsun ablacım..

:D nerem küçük, hem küçük göründüğüme bakma gerek düşüncelerim gerekse davranışlarım (Gerçekte :D) yaşıtlarımdan çok çok çok olgunum ::)

Bu gül de müthişmiş :) çok güzel, Teşekkürler :)

Hıı hııı biliyorum malesef.. :a45:

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Şu mübarek CUMA GECESİ hürmetine...
Tüm Kardeşlerimize
...
:)

643940_442172835825203_759543481_n.jpg

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
[ı]şu mübarek cuma gecesi hürmetine...
tüm kardeşlerimize[/ı]...
:)

[ımg]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/643940_442172835825203_759543481_n.jpg[/ımg]

hayırlı cumalar diliyorum kıymetli hocam.
Allaha emanet olun.selametle kalın.
Baştan 3. Gülü aldım.
Allah razı olsun.
Selametle kalın.

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Ne güzel güller, kırılmasın gönüller..
Gül veren yüreğe, Rabbim güzellikler ver
Teşekkürler...
Cumamız mubarek olsun, dualarımız kabul olsun...

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Unuttuklarım affola..

fef8ae147bf04c406001fb0c0ccbd285_b40.jpg

Seni gidi Çeşmi bülbül seni! güzel gülleri biliyorsun, demek ki ,Sen gerçekten bülbülsün:a44:
Gül bülbüle, bülbül güle hayran...
Can yüreğinden anlayan bulsan (ilham bu işte))
Teşekkürler ...

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
ben hepinize dua ediyorum gülden daha makbuldur
ALLAH razı olsun kardeşim :)

Seni gidi Çeşmi bülbül seni! güzel gülleri biliyorsun, demek ki ,Sen gerçekten bülbülsün:a44:
Teşekkürler ...

:D abla bu çeşmi nin bi resim kaynağı varya ney nasıl nerede bilmiyorum bütün bulduğu resimler süper :)

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı

:D abla bu çeşmi nin bi resim kaynağı varya ney nasıl nerede bilmiyorum bütün bulduğu resimler süper :)

Resim kaynagı yüreği:a26: öyle güzel isimleri bulmuş ki... öyle güzel gülleri seçmesini biliyor ki, ....
Buna kalp gözü açık denir, selam olsun gerçek güllerden anlayana...

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkürler ...

EyvALLAH ablam çok teşekkürler güzel düşünceleriniz için ::)
Güzel yazmışsın ablam, şükran.. ::)

Nazar etme, nazar etmee.. :p :p

Resim kaynagı yüreği:a26: öyle güzel isimleri bulmuş ki... öyle güzel gülleri seçmesini biliyor ki, ....
Buna kalp gözü açık denir, selam olsun gerçek güllerden anlayana...

::)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Hmm desenize yine beni gulumseten olmamis :)

Alin size gul, madem kimseden gul yok , bende kendi gulumu kendim veririm :D

Gozunuz gonlunuz doysun, alin, darilan olmasin belki yetmeeeeez :)

GUL YUZLU ISLAMIYET AILESINE :)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Mübarek Bayram bitmeden gül versekk ::)

kemahlı yanii yagmurbey abime
nadas abime
katrepareme
ahmet abime
vaveylaya
ibra'ya
salavatqetir e
gurbette abime
kalbun kesire
kerdelem ablama
recebı-ı kamer abiye

tomurcukbeyazgl3.jpg

uzun uzun vermek isterdim ama zaman iştee ::)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt