Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sevdiğimle barışmak istiyorum bana yardım edermisiniz (1 Kullanıcı)

metin4u

Kayıtlı Kullanıcı
Cok ince bir konu. Allah hakkinizda hayirlisini versin diyorum oncelikle.

Hic bir dua ya gerek kalmadan arkadasinizla samimi konusun ..
Aranizda ki sorunlari masaya yatirin.
Eger 2 tarafta seviyorsa zaten hicbir sorun yoktir ki cozumlenmesin !!!!

Birde soyle dusunun ..
Birseyin olmasini cok istersiniz ..
Allaha ictenlikle yalvarirsiniz ve bildiginiz tum dualari edersiniz, namazlarinizi kilarsiniz, adaklar dilerseniz vs .....
Ama yinede kabul olmadigini gorursunuz ....
Rabbimizim her duaya cevap verdiginide biliyorsaniz sorarsaniz kendinize "neden duam kabul olmuyor?" diye.
O zaman siz zaten HAYIRLSINI istediginize gore demekki yuce rabbim sizin icin hayirli olmayan duanizi kabul etmemistir.

Bence siz cok israr etmeyin ve sakin ha falciya ufurukcuye vs gitmeyin ve yuce mevlanadan sadece hakkinizda hayirlisini istemekle yetinin ...

Ayriligin, ozlemin ve hasretin verdigi o acinin bile nimetini bilin ve bunu doya doya yasayin :)

Saygi ve selamlar

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar dua köşesinde
--hadi toplanalım arkadaşlar --bölümüMÜzde seferberlik ilan edilmiştir yarım kalan hatimlerimizi tamamlıyoruz lütfen konumuzu ziyaret ediniz orada yoğunlaşılan hatimlerimizin başlıkları var oradan hangi hatimde olduğumuzu öğrenip hatimimize girerek katkıda bulunursanız seviniriz rabbim şimdiden razı olsun

sözler46

Kayıtlı Kullanıcı
allah c.c tez günde kavuşturur inşallah,lakin bir şeyin üstüne hırsla gitmek onu senden uzaklaştırır.

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar dua köşesinde
--hadi toplanalım arkadaşlar --bölümüMÜzde seferberlik ilan edilmiştir yarım kalan hatimlerimizi tamamlıyoruz lütfen konumuzu ziyaret ediniz orada yoğunlaşılan hatimlerimizin başlıkları var oradan hangi hatimde olduğumuzu öğrenip hatimimize girerek katkıda bulunursanız seviniriz rabbim şimdiden razı olsun

Mutlu Kul

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleyküm kardeşim eğer hakkında hayırlı ise ve mutlu olacaksanız inşallah barışırsınız...amin...seni çok ii anlıyorum:(

seydo87

Kayıtlı Kullanıcı
allahtan hakkında hıyrlısını iste kısmetinde yoksa zaten ne kadar dua edersen et olmaz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt