Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sevdiğimiz smile'ler ekliyelim, Arşiv olsun. (1 Kullanıcı)

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
0151ke2.gif
0153xa0.gif
0204ez7.gif

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
ya benim pcde acaba ekledigim smileyler niye harekete etmiyor bi fikri olan varmi? catliyom burdan alamiyorum hic bisi alsamda hareketsiz:(

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
ya benim pcde acaba ekledigim smileyler niye harekete etmiyor bi fikri olan varmi? catliyom burdan alamiyorum hic bisi alsamda hareketsiz:(

Tam anlıyamadım kardeşim. Burdan eklediğiniz mi yoksa Msn programından ekledikleriniz mi hareket etmiyor.

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
kardesim anlatim.. burdan baskalari ekliyebiliyor fakat benim ocde bi sorun var eklediklerim hareketsiz oluyolar.. eklemekte herkesin yaptigini yapiyorum ama neden hareketli eklenmediklerini hala anlamis degilim:(

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Burda eklediğimiz smileleri ben şu an sağ tıklayıp Resmi Farklı Kaydet dediğim zaman kaydediyor. Ayrıca kaydederken bakın gif olarak kaydetmesi lazım. Eğer yine Bit Eşlem olarak kaydediyorsa PC nizden uzantı ilişkilendirme türlerine bakın kardeşim.

Yine de olmazsa buradaki sayfayı komple kaydedin. Daha sonra kaydettiğiniz Web sayfasının içinden gif olarak alırsınız.

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
Burda eklediğimiz smileleri ben şu an sağ tıklayıp Resmi Farklı Kaydet dediğim zaman kaydediyor. Ayrıca kaydederken bakın gif olarak kaydetmesi lazım. Eğer yine Bit Eşlem olarak kaydediyorsa PC nizden uzantı ilişkilendirme türlerine bakın kardeşim.

Yine de olmazsa buradaki sayfayı komple kaydedin. Daha sonra kaydettiğiniz Web sayfasının içinden gif olarak alırsınız.

Allah razi olsun kardesim insaallah olur.. bakalim denicem..

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun kardesim insaallah olur.. bakalim denicem..

Sizden de Allah razı olsun kardeşim. Ayrıca Web sayfasını kaydederken kaydet demeden önce bakın tek sayfa olarak değilde tam olarak kaydeti seçin. Hayırlı geceler kardeşim.

Delete

Kayıtlı Kullanıcı

Kasırga kardeşim bir de burda ki yazdığım gibi denerseniz olacaktır.
Ayrıca eğer yüklemeye çalıştığınız smile gif ise muhakkak gif olarak yükliyecektir.

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
gzlk2pp4.gif
Ayrıca yine YARDIM - Resim Yükleme konusun da İmageShack programı var bir de onunla yüklemeyi deneyin.

kasirga5274

Kayıtlı Kullanıcı
Bit Eşlem olarak kaydediyorsa PC nizden uzantı ilişkilendirme türlerine bakın kardeşim.

Bit*işlem oalarak kaydediyor....Peki Uzantı ilişkilendirme türleri nereden çıkıyor...

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Bit Eşlem olarak kaydediyorsa PC nizden uzantı ilişkilendirme türlerine bakın kardeşim.

Bit*işlem oalarak kaydediyor....Peki Uzantı ilişkilendirme türleri nereden çıkıyor...

Windows Gezginini açın üstteki sekmelerden klasör seçeneklerini bulun ve burdan dosya türleri sekmesini tıklayın.
Buradan da Bmp ve Gif dosya türlerini hangi programlar kullanıyor bakın kardeşim.
Bunları Varsayılan hale getirip bir de öyle deneyin. İnşallah faydası olur.

kasirga5274

Kayıtlı Kullanıcı
Anladım...Teşekkür ederim..Allah razı olsun....:a21:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt