Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Serap8191 Kardeşimiz yarın evleniyor. (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Canım benim Allah bir ömür boyu mutluklar nasip etsin inşallah Allah yuvanda huzr mutluluk dirlik düzen versin hayırlı salih evlatlar yetiştirmek nasip etsin Rabbim.
Canım çok güzel bir gelin olmuştun birbirinizede çok güzel yakıştınız allah kem gözlerden korusun inşallah.Serap kardeşimin herkese selamı var.
Allah bütün bekar kardeşlerimize hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı evlat nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Kardeşlerim,
Allah hepinizden razı olsun,Dualarınızı serap kardeşimize söyledim,o kadar mutlu olduki,sesinden sanki gözlerinin parladığını hissettim.Oda sizlere sevgi,selam ve dualarını gönderdi.Kardeşimizin henüz neti yok.İnş. kısa zamanda olur,kendisi bu duygularını ifade edr.
Selam ve Dua ile

_YUSUF_

Yönetici
Rabbim mübarek eylesin inşaAllah

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam ve Rahmetullah
bugün aldığım en güzel haberlerden bir tanesi:a12:
çok sevindim Rabbim can kardeşimizin evliliğini ötelere kadar hayırlı eylesin..
Rabbimizin razı olduğu bir yuva olur,cennet bahçelerinden bir bahçe eylesin yuvasını inşallah
bu hayırlı yuvada cennet çiçekleri yetişir. inşallah
Rabbim her daim sağlık huzur mutluluk ve hayırlı eylesin yuvasını inşallah
canım kardeşime sevdikleriyle birlikte Rabbim iki dünya saadeti yaşatsın..inşallah
canı gönülden tebrik ediyorum..yüreği güzel kardeşimin yüreğindeki hayırlı dualarının kabul olmasının,yüreğindeki güzelliklerin yuvasına ve çevresine herdaim yansımasını Yüce Mevlam'a niyaz ederim..
selametle kalın
baki selam ve dualarımla
En Güzel'e Allah Celle Celalühu emanetsiniz.
:a07:​

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,çok sevindim.
Allah hayırlı,mübarek eylesin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt