Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sensiz Ikinci Senemiz Canim Babaciğim (1 Kullanıcı)

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm adviye ablacım
günler ne kadar çabuk geçiyor, Geçen sene sizin babanız için açtığınız forumu hatırlıyorum.Rabbim rahmetli hüseyin amcaya ve tüm ölmüş Mümin kardeşlerimize Rahmet etsin, mekanlarını cennet bahçesine çevirsin inşallah..
Bende 1 tane yasin-i Şerif okuyorum ablacım.Allah'a emanet olun

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm

ALLAH Mekanini Cennet Eylesin insALLAH
Bende 1 tane yasin aliyorum

ALLAH´a.e.o

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum Dostlarim Kardeşlerim Rabbim Hepinizden Kat Ve Kat Razi Olsun Gerçekten Beni çok Mutlu Ettiniz Ayrica Cevdet Kardeşimede çok Tşk Ederim Bana Yardimci Olduğu Için çok Saolun çok Rabbim Hepinizi Iki Cihanda Aziz Etsin Güzel Yaradanima Emanet Olun Selam Ve Dua Ile Kalin

kuaybe

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim ben yasin şerifi okudum .allah günahlarını afetsin mekanı cennet olsun inşallah allah emanet olun.

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM senden razı olsun kardeşim ALLAH kabul etsin inş.selam ve dua ile kal hayırlı geceler

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM adviye_34 KARDEŞİMİZİN BABASI İCİN BİZDEN YASİN OKUMAMIZI İSTİYOR EĞER OKUYA BİLİRSEK COK MUTLU OLACAKTIR

BABASININ ADI ..HÜSEYİN

41..YASİN OKUNACAK VE 14 SUBARTA KADAR YETİŞTİRMEMİZ GEREK

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

LİSTEMİZ

küaybe ..............1
CEVDET-71 ..........5
keltepe................1
hafizkiz.................2
afakisevda .............3
Birnur ....................1
Bahar_58 ...............1

ekremeee...............20 fatiha

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM OKUYAN OKUYAMAYAN KARDEŞLERİMDEN ALLAH RAZI OLSUN SELAM VE DUA İLE

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum 20 tane fatiha okunmuştur Allah kabul etsin Allaha emanet olun

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim sizden de razı olsun inanın çok mutluyumm saolun

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BENİM CIKMAM GEREK BİLİYORSUN İŞ GÜC RABBİME EMANET OLUN

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM DEĞERLİ ABLAM.ALLAH C.C. MEKANINI CENNET ETSİN İNŞAALLAH.2 TANEDE BEN ALAYIM.RAB'BİM C.C. KABUL BUYURSUN.SELAMETLE...B)

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
Sealamun Aleykum Dostlarim .konuyu Fazla Uzatmadan Başlasam Daha Iyi Olacak .canim Babaciğimin Vefatinin 2.seneği Devriyesi Okuyabilenlerden Yada Okumak Isteyenlerden Babam Için 41 Yasin_i şerif Istiyorum şimdiden Hepinizden Razi Olsun .güzel Yaradanima Emanet Olunuz şimdiden Hakkinizi Helal Edin .rabbim Sevdiklerinizi Size Bağişlasin Hayirli Geceler.14 şubat 2008 E Kadar Okunmasi Gerekiyor.

aleyküm selam kader arkadaşım bende 8 yıl oldu babamı kaybedeli ALLAH sabır versin bir yasinde ben okıyım bide 5 yıl önce babamsız geçen bir bayram sabahı yazdıgım bir şiiri paylaşmak istedim seninle

bu sensiz geçen dördüncü bayram

yaşamak na güzelşeymiş dedim bu sabah
nefes almak ne güzelmiş...
mavi gökyüzünüfark ettim ,güneşi farkettim bu sabah
Ey sevgili sen düştün aklıma
sevmek ne güzelmiş dedim busabah
Anneme gülümsedim elini öperken
olmasada elini öpecek bir babam :A
Bayram ne güzelmiş dedim bu sabah
El öperken içlerindeki heycanı hissettim çocukların
Ve onların gözüyle baktım yaşama
umut doluydu bu bayram,(birtek sen yoktun)
bu sabah....gözlerimden akan yaşlar
mutsuzlugun ifadesi gibi görünsede
Gönlüm bir başka mutluydu bu sabah
Ve küçük bir tebessümle Rabbime
Ey sevgili kulun olmak ne güzel
dedim bu sabah.....

hatice

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim RABBİM SANADA AİLENEDE SABIRLAR VERSİN ACINI ANLIYORUM ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKIYOR CANIMM SENİNDE BABNIN MEKANI CENNET KABRİ GENİŞ GÜNAHLARI AF OLUR İNŞALLAH SELAM VE DUA İLE KAL CANIM A.E.O

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı
bu sensiz geçen dördüncü bayram

yaşamak na güzelşeymiş dedim bu sabah
nefes almak ne güzelmiş...
mavi gökyüzünüfark ettim ,güneşi farkettim bu sabah
Ey sevgili sen düştün aklıma
sevmek ne güzelmiş dedim busabah
Anneme gülümsedim elini öperken
olmasada elini öpecek bir babam
Bayram ne güzelmiş dedim bu sabah
El öperken içlerindeki heycanı hissettim çocukların
Ve onların gözüyle baktım yaşama
umut doluydu bu bayram,(birtek sen yoktun)
bu sabah....gözlerimden akan yaşlar
mutsuzlugun ifadesi gibi görünsede
Gönlüm bir başka mutluydu bu sabah
Ve küçük bir tebessümle Rabbime
Ey sevgili kulun olmak ne güzel
dedim bu sabah.....

ÇOK GÜZEL İFADE ETMİŞSİN DUGULARINI BENDE BİR MEKTUP YAZDIYDIM BABAMA

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı
Babaciğim Seni çok özlüyorum

--------------------------------------------------------------------------------

Babaciğim özlemin Içimde Küllenmeyen Bir Kor Ateşi Gibi Yaniyor.ah Babaciğim Yokluğun Içimi öyle Dağliyorki Tüm Denizlerin Suyunu Içsem Yinede Sönmez Bu Ateş.hatirliyorumda Bana Tontonum Diye Bağirişini Beni Görünce O Gözlerindeki Pariltiyi özlemim Kat Ve Kat Artiyor .babaciğim ölümün Var Olduğunu Gerçekliğini Hep Bilirdim Ama Seni Kaybettikten Sonra Adeta Içime Işledim .bu Gerçek Ve Kaçişimiz Yok Rabbimden Geldik Raabime Döneceğiz .babam ,babaciğim Herşeyin Güzelini, Herşeyin Doğruluğunu Senden öğrendim. Sen Baba Değil Benim Arkadaşim, Canim ,biriciğim,din Biz Ağlasak Sende Ağlardin ,biz Gülsek Sende Gülerdin Hep Biribirimizin Ruh Haliyle Yaşardik ,birbrimizi Kirmamaya özen Gösterirdik Ve Yinede Mutluyum Mutluluğum Bazi Evlatlar Babalar Gibi Kirgin Küskün Ayrilmadik Hep Biribirimizi Sevdik Ve Sevdiğimizide Hiç Söylememezlik Yapmadik Duygularimizi Açik Açiik Ifade Ettik Işte Bu Yüzden Mutluyum Bir Gün Bende Rabbime Kavuştuğum Zaman Bilerek Bilmeyerek Işlediğim Günahlarim Arsinda Anaya Ve Babaya Saygisizliktan Itahaetsizlikten Sorugaya çekilmeyeciğimin Bilinciylle Seninle Orda Kavuşacağimizi Biliyorum.babaciğim Sensizlik çok Zormuş Gözyaşim Durmuyor . Beni Böyle Görsen Seninde üzüleceğini Biliyorum Rabbim Seni Bizden Daha çok Seviyormuş Kabrin Geniş Mekanini Cennet Eylesin Senin Biraktiğin Emanetini Senin Gibi Biricik Annemize Senin Acini Ona Vurarak önce Allah Sonrada Biz Gözümüz Gibi Bakiyoruz .babaciğim Hatirliyorumda Vafatindan 3 Gün önce Bir Pazar Günü Sen ,annem,3 Ablam Yiğenlerim Ve Eşim Ne Güzel Bir Gün Geçirmiştik Kuranlar Okunmuş Aşureler Yenmişti. O Sen Yakaladiğin Amansiz Hastaliğindan Sanki O Gün Hiç Birşey Kalmamiş Gibi Traşini Olmuş Güzel Kiyafetlerini Giymiştin Okadar Yakişikli Duruyordunki Eşim Bile Kapidan Girince Baba Bu Gün Nekedar Yakişikli Olmuşsun Demişti Rabbim Sana ölüm Güzelliğini Vermiş Ama Biz Anlayamamişiz .o Günün Akşaimda Evelrimize Dağilirken Babciğim Ne Olursa Olsun Seni Doya Doya öpeceğim Demiştim Ve öptüm Yanaklarini Elelrini öptüm öptüm Ve öyle Ayrildim Iyikide öpmüşüm Nerweden Bilirdim Seni Son Kez Optümü.son öpücüğümde Teneşir Taşinin üstünde O Soğuk Yüzünü öptümüğüm Oldu Okadar Güzeldinki Sanki Gülergibiydin.tam Birsene Oldu Babaciğim Hani Derler Ya Diken Kurudukça Batarmiş Gerçektende öyle çok Batiyor.babam Dualrimiz Seninle Kendi Ailemden Başka öyle Bir Aile Daha Edindimki Beni Ve Diğer Dostlarimizi Yanliz Birakmiyorlar Senin Için Yasin_işerif Ve Dua Ediyorlar Rabbimden Dilerim Hepimizn Sana Gönderdiğimiz Dualar Mekanini Cennet Eyler Kabrini Geniş Günahlarinin Afi Olur Inşallah Bu Dünyadan Elimden Gelen Bu Babaciğim Yerinde Rahat Uyu. Seni Seven Kizin Adviye.değerli Site Dostlrim Babma özlemimi Siznle Paylaşmak Istedim Yaşarken Bizim Gibi Sevdiklerinizin Değerini Bilin Ve Kirmayin Kaybettikten Sonra (ah Vah Keşke ) Dememek Için şimdiden Sevdikerinize Onlari Ne Kadar Sevdiğinizi Söyleyin Selam Ve Dua Ile Kalin .

Buda Benim Baba Yazdiğim Mektubum Kader Arkadaşim

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
ellerine saglık okurken gözyaşlarıma hakim olamadım ,benimde bir mektubum var ama biraz özel
rabbim bizleri ahirette ayırmasın kabirleri nur makamları cennet olsun amin
ALLAH a emanet ol kardeşim

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM adviye_34 KARDEŞİMİZİN BABASI İCİN BİZDEN YASİN OKUMAMIZI İSTİYOR EĞER OKUYA BİLİRSEK COK MUTLU OLACAKTIR

BABASININ ADI ..HÜSEYİN

41..YASİN OKUNACAK VE 14 SUBARTA KADAR YETİŞTİRMEMİZ GEREK

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

LİSTEMİZ

küaybe ..............1
CEVDET-71 ..........5
keltepe................1
hafizkiz.................2
afakisevda .............3
Birnur ....................1
Bahar_58 ...............1
Sefine-i Hayat .........2
efzairem..................1

ekremeee...............20 fatiha

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM OKUYAN OKUYAMAYAN KARDEŞLERİMDEN ALLAH RAZI OLSUN SELAM VE DUA İLE

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
aldıgım yasini okudum ALLAH kabul etsin

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
aldıgım yasini okudum ALLAH kabul etsin

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM TEŞEKKÜRLERİ KARDEŞİMİZ YAZIYOR BEN LİSTEYE BAKIYORUM AMA İCİMDE SİZDE TEŞEKKÜR ETMEK GELDİ VE YAZILARINIZI OKUDUM COK ETKİLENDİM RABBİM SABIR VERSİN BABANIZINDA MEKANI CENNET OLSUN RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm..... 2 yasin alıyorum.. birazdan okumaya başlıyacağım.selametle

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum Kardeşlerim 41 Yasinimiz Tamamlandi 16 Tane Nurten Ablam 8 Tanede Gülay Ablam Okuyarak Tamamalamiş Oluyoruz:en Başta Cevdet_71 Kardeşime Daha Sonra Kuaybe,keltepe,hafizkiz,afakisevda,birnur,bahar_58,sefine_i Hayat,efzairem Zeynep.s Ve Ekremeee Ye Hepinizden Rabbim Razi Olsun Iki Cihanda Hepinizi Aziz Eylesin Sizlerde Her Zaman Benim Dualrimda Olcaksiniz Hakkinizi Helal Edin Selam Ve Dua Ile Kalin Güzel Yaradanima Emanet Olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt