Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sen bizi kiminle sanırsın (1 Kullanıcı)

istikbal

Kayıtlı Kullanıcı
alllahın selamı uzerınızde olsun diyerek baslayayım ben yenı uyeyım ve ıspartadan yazıyorum sıteyı ınceledıgımde neden daha once goremedıgıme uzuldum herkesın kendıne ait dua bekledıklerı sıkıntıları var benım derdım kızımın dogusdan canavan adında genetık bır hastalıkla mucadele etmesı kızım dort yasında ve ben onun yurudugunu konustugunu oturdugunu hatta basını dık tuttugunu bıle goremedım ne aldıgım corapları nede oyuncaklarını eskıtebildi kızımın bu hali benı nasılda yakıyor bılemezsınız hayatım herseyım benım kızım onun kokusu duymadan yasayamam ama gun gun yavrumun erımesıne oksurup boğulup gıtmesıne manı olamıyorum doktorlar yavruma bır yas omur vermişlerdı onu dualarımla ılgımle sevgımle bu gunlere getırdık onu allahımın bir emanetı bir sınavı olarak gördum bu sınavı kazanmak için kızımın rahat bır hayat surmesı için önce yaradanıma sonra yavruma sarıldım suanda on kilo altıay once cok agırlastı hastanede yoğun bakıma kaldırdılar makinaya baglandı doktorlar bıttı dedı buraya kadar...gecelerce uyumadık dualar ettik yasınler okuduk allahın takdırı kızım on gun sora uyandı ama yedı kıloydu sımdı toparladı dr. lar mucıze dedıler bence yaradanın dualarımızı kabul etmesıydı sımdı kızım yıne hasta cok agır olmasada oksuremıyor yatarak besledıgımden cıgerıne mama kacıyor buda mama yemesını zorlastırıyor benım kuzuma da dua edersenız kızımda bende sevınırız sımdıden allah razı olsun .... pınar
Selamun Aleyküm
Ay yavrum benim :(:( nasıl üzüldüm anlatamam. Rabbim tez zamanda kızınıza Şafi adının hürmetine şifa verir inşallah ablacım. :(
Allah'a emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt