Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selem arkadaslar yenı uye oldugum ıçın sıte kullenımında zorlanıyorum ve kımseyı tanı (1 Kullanıcı)

TUGBA_SU

Kayıtlı Kullanıcı
ooooooooooooooo

ooooooooooooooo

yeni değilsin sen ben ce tugba nasıl ki ben buraya ilk girdiğim de yeni olmadıysam sen de ve gelecek olan diğer arkadaşlarda yeni değil sen siteye girdiğin andan iti baren kalbin bizimle bizimde seninle olduğu gibi ve bir olan kalpler unutmaki ne yenidir nede yalnız

ooooo yla baslıyanı sna yazdm. karısıklık olmasın

nisa8454

Kayıtlı Kullanıcı
üyeliğin hayırlı olsun kardeşim

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam kardeşim üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

ruyet

Kayıtlı Kullanıcı
selemınaleykum arkadslar bu siteyı dınımız uzerınde rahatca sohbet etmek ıcın grdım ama kımseyı tanımadıgım için bır sey yapamıyorum bırazda cekıngenım ama uye olduguma cok sevındım konular harıka allah hepımızın dualarını kabul etsın bızlerın gözlerıne cekılmeye calısılan perdelerı indırsın kardeslık sevgısını guclendırsın....

Alekümselam bende aynı durmdayım .hayırlı olsun kardeşim.

odtulu.seyma

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin kardeşim
faydalı olabilrsek ne mutlu
biz burada bir aileyiz
sormakta ve konuşmakta çekinmemelisin :)
selam ve dua ile
hayırlı günler...

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz kardeşim,safalar getirdiniz.Hayırlı paylaşımlarda buluşmak dileğiyle Allaha emanet olun.

ebabil kuslari

Kayıtlı Kullanıcı
hos geldin ey din kardesim cok guzel bi seteye uye oldun.bende buranin yenilerindenim.ey kardesim sana nasihatim ehli sunneti takip et basini secdeden ALLAH kaldirtmasin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt