Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selat-ı tefriciye (3 Kullanıcı)

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Hayır canım. Dua kalbinden geldiği gibi olursa en güzeli olur. Okunan 4444 tefriciyenin sevabını Peygamberimiden başlıyarak hediye et ,gönlünden geldiği gibi duanı yap.Allah tez zamanda kabul edip selamete çıkarsın inş.
Selam ve dua ile

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Canım hepsi okundu.Karşılarına tek tek yazmayışım kafanı karıştırmasın

----------

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum arkadasım. Ben 20 tane tefriciye okudum..

Ve Aleykum Selam kardeşim.
Allah Kabul etsin RABBİM razı olsun.Canımsenin duan girmiş zaten,50 tane okumuşsun , Tefriciyemiz bitmiş.20 taneyi senin adına başka bir kardeşimize aktarayım mı.
Canım RABBİM ecrine nail ,sıkıntılarına kefaret, iki cihan saadeti ve Efendimizin şefaatin vesile kılsın inş.
selam ve dua ile

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşlerim,
tefriciyemiz sayenizde bitmiştir.okuyan ,okuyamayan tüm kardeşlerimizden allah razı olsun.rabbim inş.tümsıkıntılarınıza kefaret,iki cihan saadetine ve efandimizin şefaatine vesile kılsın.
......amin...amin...amin
haklarınızı helal edin kardeşlerim

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ablacm. 20 tefriciyeyi baskasına aktarabilirsin. Hayırlı akşamlar.
Dua ile..

gönül1045

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hepinizden Allah razı olsun.hanife kardeş ben yine 125 okuycam ama dimi son 175 kalmıştı ben 50 daha okudmuştum ve gerisini okuyayım demiştim.yani ben 125 daha okuyup bitiricem duamı yapıcam.yoruyorum seni kusura bakma hakkını helal et kafam karıştı da.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Canım tek dileğim kakdeşimin 20 yi de ekleyelim ozaman sana 155 kalsın
yardımistersen okuyabilirim.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Dur şimdi ,kafan karışmasın ,senin o 50 yi yazmadım,20 de tek_dileğim kardeşimizin etti 70 kalan 175 di 70 çıktı 105 kaldı .anladın

gönül1045

Kayıtlı Kullanıcı
tamam canım kardeşim anladım sağol Allah'ın izniyle okurum.çok teşekkür ederim hakkını helal et rabbim cümlemizin sıkıntısını gidersin selamete çıkarsın çektiğimiz salavatlar inşallah iki cihanda şefaatçimiz olsun hayırlı akşamlar.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Canım duanı cuma vaktinden önce yapma .çünkü ben arkedaşlara ozamana bitirmelerini söyledim ,geneli okudu ama biz yine bekleyelim.
selam ve dua ile

gönül1045

Kayıtlı Kullanıcı
Tamam kardeşim bende öyle düşünmüştüm zaten .o kadar mutluyum ki anlatamam,içim kıpır kıpır sağlıkla allah nasip etsin de hayırlısıyla duamı edeyim rabbime dilekçemi sunayım istiyorum.rabbim hepinizden razı olsun.

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim ben aldığım 50 tef. okudum Rabbim kabul eylesin

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
tefriciyeler bitti dimi Gönül abla. Allah kabul etsin..

gönül1045

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hayırlı cumalar.rabbim cümle müslümanları cuma günün sevabına nail etsin.son 100 kaldı ''tek dileğim '' kardeşim onu da bugüne bıraktım şimdi hayırlısıyla okuyup duasını yapıcam nasipse. amin Allah(c.c) hepinizden razı olsun.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
[COLOR="DarkGreen"]....Liste..........
AFRA_NUR...............35(okundu)
mir_erhan.................100(okındu)
hanife deniz.............1000(okundu)
Ayşe Aydın...............500(okundu)
gönül1045................650(okundu)+130(okundu)+3 00(okundu)
Dilek Doğan..............500(okundu)
tek_dileğim.................50(okundu)
*Filiz*........................189(okundu)+
Sevinç Ürek..............250(okundu)
@adalet@..................25(okundu)
Birsen.......................250(okundu)
Sevil .........................20(okundu)
*sebahat*..................50(okundu)
sıla1..........................25(okundu)
burcum82...................50(okundu)
kalbiminurlandır............100(okundu)
Nebahat Yörük..............10(okundu)
SAYG..........................25 (okundu)

okunan....................4444
kalan....................... 0
Allah okuyan okuyamayan tüm kardeşlerimizden razı olsun,sıkıntılarını gidersin inş

gönül1045

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm hayırlı cumalar arkadaşlar. salat-ı tefriciyem bitti hepinizden Allah(c.c) razı olsun.şimdi duamı topladım ve bana okumamda yardımcı olan olmayan tüm sitede ki arkadaşlarım için de dua ettim.Allah(c.c) kabul etsin cümlemizin sıkıntılarına selamet kapısı olsun inşallah.okumaya başladığımız ilk günden faydasını görmeye başladım çok korktuğum bi konu tak diye durdu içim huzurla doldu sıkıntı.vesvese yerini tatlı bi huzura bıraktı elhamdülillah.hepiniz hakkınızı helal edin Rabbim sizleri darda bırakmasın çektiğiniz salavatlar dünya ve ahiret sıkıntılarınızı gidersin.siteye ilk üye olup yazmaya başladığım andan itibaren bana yardımcı olan hanife kardeşimden de Allah razı olsun ona minnettarım bana çok büyük destek verdi teşekkür ederim.okunan salavat-ı şerife hürmetine Rabbim cümlemizi peygamber efendimizin (s.a.v)dünyada ve ahirette şefaatine nail etsin AMİN AMİN AMİN

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm hayırlı cumalar arkadaşlar. salat-ı tefriciyem bitti hepinizden Allah(c.c) razı olsun.şimdi duamı topladım ve bana okumamda yardımcı olan olmayan tüm sitede ki arkadaşlarım için de dua ettim.Allah(c.c) kabul etsin cümlemizin sıkıntılarına selamet kapısı olsun inşallah.okumaya başladığımız ilk günden faydasını görmeye başladım çok korktuğum bi konu tak diye durdu içim huzurla doldu sıkıntı.vesvese yerini tatlı bi huzura bıraktı elhamdülillah.hepiniz hakkınızı helal edin Rabbim sizleri darda bırakmasın çektiğiniz salavatlar dünya ve ahiret sıkıntılarınızı gidersin.siteye ilk üye olup yazmaya başladığım andan itibaren bana yardımcı olan hanife kardeşimden de Allah razı olsun ona minnettarım bana çok büyük destek verdi teşekkür ederim.okunan salavat-ı şerife hürmetine Rabbim cümlemizi peygamber efendimizin (s.a.v)dünyada ve ahirette şefaatine nail etsin AMİN AMİN AMİN

Ve Aleykum Selam Ve RAhmetullahu ve Berakatuhu.
Amin kardeşim ,Allah razıolsun Allah Kabul etsin inş.Maneviyatının nereden nereye geldiğini anlatmışsın,Şükürler olsun çok güzel bunları duymak.Sen bizleri sevindirdin ,RABBİM de seni kat be kat sevindirsin inş.Gönlünün muradını hayırlısıyla versin.Canım benim,minnettar olacak bir durum yok,ben vazifemi yerine getirmeye çalıştım sadece, Hakkımız Varsa Helal olsun.Sende hakkını helal et ,bize fırsat verdin ,böyle güzel dualar almamıza vesile oldum.
İnş. RABBİM cümle ümmeti Muhammedin dualarını Şu Mubarek günün hurmetine kabul etsin.
selam ve dua ile
HAYIRLI CUMALAR

gönül1045

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam Ve RAhmetullahu ve Berakatuhu.
Amin kardeşim ,Allah razıolsun Allah Kabul etsin inş.Maneviyatının nereden nereye geldiğini anlatmışsın,Şükürler olsun çok güzel bunları duymak.Sen bizleri sevindirdin ,RABBİM de seni kat be kat sevindirsin inş.Gönlünün muradını hayırlısıyla versin.Canım benim,minnettar olacak bir durum yok,ben vazifemi yerine getirmeye çalıştım sadece, Hakkımız Varsa Helal olsun.Sende hakkını helal et ,bize fırsat verdin ,böyle güzel dualar almamıza vesile oldum.
İnş. RABBİM cümle ümmeti Muhammedin dualarını Şu Mubarek günün hurmetine kabul etsin.
selam ve dua ile
HAYIRLI CUMALAR

sağol amin arkadaşım.bişey sorucam hanımlar özel günlerinde fatiha.ihlas,nas,felak,gibi duaları okuyabilir yazıyordu sitede bir yerde bu doğrumu.ben okuyamaz diye biliyordum tefriciyenin de okunduğunu senden öğrendim çok sevindim Allah(c.c) razı olsun.

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
selamunaleykum. ben aldıgım 100'ü okudum.
zaten listeye de okundu diye yazılmıs.
yıne de bılgı vereyım dedım.
Rabbim kabul etsin inşAallah

gönül1045

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim Allah(c.c) razı olsun ben okuyan kardeşlerime hepinize dilim döndüğünce teşekkür etmeye çalıştım.iyi ki varsınız

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt