Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selanmun aleykum (1 Kullanıcı)

imported_ufuk_1

Kayıtlı Kullanıcı
ben ufuk 42 yasındayım bu yasıma kadar bos isler ile ugrastım yani calısmak ile gectim hayatım bu günlerde basladım namazıma daha yeni alla insallah daimini erdirsin yanlız en kısa zmanda kuran ı ögrenmek dilegindeyim (c.c) insalah nasip eder ögrenirim

eren emin

Kayıtlı Kullanıcı
ben ufuk 42 yasındayım bu yasıma kadar bos isler ile ugrastım yani calısmak ile gectim hayatım bu günlerde basladım namazıma daha yeni alla insallah daimini erdirsin yanlız en kısa zmanda kuran ı ögrenmek dilegindeyim (c.c) insalah nasip eder ögrenirim

a.s. Abi hosgeldin inşallah dileğin seninde çabalarınla gerçekleşir bizler istedikte neyi vermedi yüce rabbim...yardımcı olabiliceğim bi konu olursa elimden geleni yaparım...ihtiyacın olan kuran öğrenme seti falan ne gerekirse ....

Allah a emanet olun

Ayşegül00

Kayıtlı Kullanıcı
a.s hoşgeldiniz allah yardımcınız olsun...

nakışcı

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam değerli abim,

''Herkese niyet ettiği şey vardır.''
Selametle..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt