Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SelamunAleyküm (1 Kullanıcı)

erhandogan

Kayıtlı Kullanıcı
SelamunAleyküm herkeze.
kendimi tanıtıyım 1994 yılı dogumluyum 15 yaşındayım Kastamonuluyum.

bu foruma katılmamın sebebide Ramazan öncesi namaz la ilgili herşeyi ögrenmek ve 5vakit namaza başlamak
ve tabikide tövbe etmek
büyük günahlar işledim bu küçük yaşıma rağmen
hırsızlık daha kötüsü babam dan annemden hırsızlık yaptım ewden para çaldım :S ama şu an çok pişmanım ALLAH inşallah yardım eder, tövbemi kabul,beni kötü yollardan çevirir,döndürür

bu kötü geçmişime rağmen beni aranıza alırsanız sevinirim ve namaz hakkında yardımcı olucak varsa lütfen özel mesaj atsın.Teşekkür ederim

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
SelamunAleyküm herkeze.
kendimi tanıtıyım 1994 yılı dogumluyum 15 yaşındayım Kastamonuluyum.

bu foruma katılmamın sebebide Ramazan öncesi namaz la ilgili herşeyi ögrenmek ve 5vakit namaza başlamak
ve tabikide tövbe etmek
büyük günahlar işledim bu küçük yaşıma rağmen
hırsızlık daha kötüsü babam dan annemden hırsızlık yaptım ewden para çaldım :S ama şu an çok pişmanım ALLAH inşallah yardım eder, tövbemi kabul,beni kötü yollardan çevirir,döndürür

bu kötü geçmişime rağmen beni aranıza alırsanız sevinirim ve namaz hakkında yardımcı olucak varsa lütfen özel mesaj atsın.Teşekkür ederim

Selamun Aleyküm,

Sevgili kardeşim, Allah razı olsun ki, bu yaşında doğru ile yanlışı, iyi ile kötüyü, güzel ile çirkini, adalet ile zulmü ve kısaca Hak ile Batılı düşünmeye başlamışsın... Ne mutlu sana...
İnşaallah, Allah sana namazı orucu ve diğer tüm ibadetlerle İslami olan değerleri öğrenme, anlama ve uygulamayı da nasip eder...
Sitemizde özel mesaj uygulaması yok, bu yüzden öğrenmek istediğin konuları kısa bir araştırma ile bölümlerimizde bulabilirsin... Bulamadığın konuları ise sorabilirsin, mutlaka bir cevap veren olacaktır...

Allah'a emanet ol...

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum
Aramıza hosgeldin
Mevlana ne diyor ne olursan ol gel.
senin geçmişin bizim için önemli degil
sen yaptıklarından dolayı pişman olmussun
Rabbim yar ve yardımcın olsun

Abdulbaki

Kayıtlı Kullanıcı
kastamonu güzel şehir kardeş acemiliği orda yapmıştım ALLAh mubarek etsın ıyı bır karar almışsın anne ve babaın parasına gelınce bır vebal olmaz inşaALLAh ama bır başkasının parasını yada malını alırsan vay halıne benı de aranıza alırsanız demişsin formun kurallarına uyduğun muddet kım sanan ne dıyebılır.

SELAMETLE..(HERKEZİN RAMAZANI ŞERİFİ MUBAREK OLSUN)

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim aramıza hoşgeldin yapmış olduğun hataların farkına varman da ilk adım olmuştur hayattan bir örnekle bir günahkar günahları işleyip işleyip tövbe etme alışkanlığı edinmişti yapacağını yapıyor tövbe ederek affedildiğini sanıyordu bu kendi düşüncesini edinmiş bu gerçekten yanlıştır sizlerinde bu şekilde düşüneceği gibi öncelikle bunu benimsemiş olması gerekir aynı bir şeyi bırakmak gibi önce kalbinle isteyeceksin ağızla söylenen tövbe tövbe değildir benim felsefem budur yani kalbimizle edilen tövbe gerçekten en doğrusudur diye inanıyorum umarım gelecekte umduğun gibi bir hayatın olur sağlıcakla kal

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
A.S. kardeşim...Üyeliğin hayırlı ve daim olsun...
Hoşgeldin...
Çok şükür küçük yaşında yanlışın ve doğrunun farkındasın...
Ve Allah'ın izniyle ilk adımı atmışsın...
Burada hayırlı paylaşımlarından istifade ettiğimiz değerli abi abla ve kardeşlerimiz var..
İnşallah senin içinde hayırlı olur kardeşim...
Hayırlı Ramazanlar...
Dualarda buluşmak dileğiyle
selametle kal...
Allah'a emanet ol...

erhandogan

Kayıtlı Kullanıcı
hepinize birer birer teşekkür ederim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt