Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamun Aleykum (1 Kullanıcı)

El-Endulusi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum, bir şey soracaktım bu bölümde sadece uluslararası yada önemli etkinlikler mi paylaşabiliyoruz yoksa iller de sohbet tanıtımları da yapabilir miyiz?

EYvallah

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
keşke yapsak ya
illerde çok iyi olur benim bulunduğum yerde hiç birşey yapamıyorum kimse de yok güvenebileceğim,,,

El-Endulusi

Kayıtlı Kullanıcı
Kars da bizim cemaatimizin sohbetleri bayanlar için bulunuyormuş kardeş. video sitelerinden de sohbetleri paylaşmaya başlıycaz dernek olarak. Sohbetlere gidemeyenlerin faydalanmaları için

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Kars da bizim cemaatimizin sohbetleri bayanlar için bulunuyormuş kardeş. video sitelerinden de sohbetleri paylaşmaya başlıycaz dernek olarak. Sohbetlere gidemeyenlerin faydalanmaları için

nasıl ulaşabilirim acaba bir bilginiz varmı ve sizinki hangi cemaatti bir mahsuru yoksa tabi

El-Endulusi

Kayıtlı Kullanıcı
Biz Efendi Hz.lerine bağlıyız kardeş, yani ismailağa. Ulaşabileceğin numara şöyle yapaliliriz. İsmailağa da iddef'in numarasını vereyim onlar sana yardımcı olur İnşallah. 0212 621 0065

Bulunduğun ili söyleyip bayan cemaati için ulaşabileceğimiz bir numara var mı diye sorarsın İnşallah.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür ederim çok saolun kardeş

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt