Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamün Aleyküm (2 Kullanıcı)

A

Arzu_76

Hoşgeldınız sevgili kardeşim.

Rabbimden tüm hastalka şifa size de diliyorum.
Üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah.

Dua ile inşallah

ÖMEREFE

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin hanife kadeşim allah şifalar versin tez zamanda inşallah ne konuda sikintiya düşersen yardim etmeye haziriz daha çok gençsin bu hastaliği dualarimizla yeneriz inşallah benim küçük bide oğlum var ömerefe onun adi onunla birlikte senin için dua edicez allaha emanet ol

Ħαпifә

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ederim abicim Allah razı olsun ..Tebessümünüz bile yetiyor bana ::)

Ħαпifә

Kayıtlı Kullanıcı
HOŞGELDİN ARKADAŞIM KALABALIK BİR AİLE OLUYORUZ NE GÜZEL...ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN NE ZORDUR BİLİRİM SENİ ÇOK İYİ ANLADIM AMA İNANCINI BIRAKMA KUL NEOLURSA OLSUN RABBİNE ŞÜKRETMELİ BU İNANÇ SENDE OLDUKTAN SONRA RABBİMİNDE YARDIMIYLA İNSALLAH ATLATIRSIN BİLİYORSUN HERŞEY BİZLER İÇİN İMTİHANLARLA RABBİM GERÇEK İNANLARI AYIRACAK ELBET RABBİMİN SEVGİLİ KULUYMUŞSUN DEMEKKİ BU ARKADAŞI(HASTALIĞI) SANA VERMİŞ ONDAN ALICAĞINI ALICAK YANİ SABRININ VE ŞÜKRÜNÜN KARŞILIĞI BÜYÜK SEVAPLARIN SONRADA HERSEYİN BİR BİTİŞİ OLDUĞU GİBİ HADİ ARKADŞ AYRILMA VAKTİ DEYİP BU HASTALIĞI UĞURLUCAKSIN İNŞALLAH...selametle ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN!

::)hoşbulduk ablacm..amin..Bu hastalık bana çok güzel şeyler getirdi bana zararı deil faydası oldu ::)Ben hasta olduğum için çok sevinçliyim..::D Şükürler olsun..

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam ablacım hoşgeldin rabbim şifa versin inşallah en güzele emanet ol

sude_nehir

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm sevgili kardeşim öncelikle allahımdan senin için şifa diliyorum derdide dermanıda veren yüce mevlamdır ben bu siteye yeni girdim ve ilk defa sana yazıyorum

Ħαпifә

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ederim kardeşim Allah razı olsun ::)

muzey

Kayıtlı Kullanıcı
adım erkeğe benzyo ama ben ablan sayılırım Gurur duydum seninle masallah özele girmezse eğer nekadar oldu yada ilk tedeavinmi?ALLAH YARDIMCIN OLSUN YENİLİYOR ARTIK BU HASTALIKTA CEVREMDEDE OLDU HASTALANANLAR ÖPÜYORUM SENİ...

Ħαпifә

Kayıtlı Kullanıcı
2 sene oldu sayılır ben 1 kere tedavi oldum birdaha hastanede yatmadım ama ilaç tedavisi devam ediyor ilik olmam şartmış 8 tane ilik bulundu ama 2. aşamasında daha birinden biri tutarsa ilik nakli olucam ablacım ::)

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
hanifecim hoşgeldin. güsel faydalı bilgilerde bulunabilmek dilekleri ile rabbim sen ve senin gibi şifa bekleyen tüm mümin kullarına ya- şafi ismi hürmetine şifalar ihsan eylesin inş. rahman ve rahşm olana emanetsin selametle

tuğba:)

Kayıtlı Kullanıcı
Allah şifa versin Hanife dualarım seninle...Sınav dünyasında değişik şekilde sınavlara tabi tutuluyoruz Allah a emanet ol :)

muzey

Kayıtlı Kullanıcı
Ħαпifә;718203' Alıntı:
2 sene oldu sayılır ben 1 kere tedavi oldum birdaha hastanede yatmadım ama ilaç tedavisi devam ediyor ilik olmam şartmış 8 tane ilik bulundu ama 2. aşamasında daha birinden biri tutarsa ilik nakli olucam ablacım ::)
EVET BU TEDAVİDEN SONRA NAKİL OLUCAK İNSALLAH RABBİMİN İZNİYLE BASARILI OLUR OLUCAĞI ZAMAN HABER VERDE DUA LARLA SANA DESTEK OLALIM ÇOK ŞANSLISIN AMA ÇOK İİİ 8 İLİK BULUNMUS SANA İMKANDA VAR DEMEKKİ HERKEZ BUKADAR ŞANSLI OLAMIYOR MALESEF ALLAH ŞÜKÜR OZAMAN ARKADAŞ SENİ ÇABUK TERKEDECEK:a12:ALLAHA EMANET OL CANIM SELAMETLE EVDE TEDAVİ OLUYOR OLMANADA AYRICA SEVİNDİĞİMİDE SÖYLEMEDEN GEÇEMİCEM...

..Muamma..

Kayıtlı Kullanıcı
RABBım yardımcınız olsun.. en kısa vakte sıfa versın ..

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
Ħαпifә;717065' Alıntı:
Allahın rahmeti bereketi ve feyzi üzerinize olsun üç aylarınız mübarek olsun dini bilgiler edinmek güzel dostluklar kurabilmek için aranıza katıldım.Böyle güzel bir ayda aranıza katılmaktan çok mutluyum Lösemi hastasıyım dualarınızı bekliyorum sizlerden çok şey öğreneceğime ve sizlerle güzel şeyler paylaşıcağıma eminim şimdilik allaha emanet olun..

VE ALEYKUM SELAM..

HOŞGELDİNİZ HANİFE KARDEŞİM..

GEÇMİŞ OLSUN..
BİZE DE DUA EDİNİZ İNŞAALLAH..

HAYIR YANINIZDA ..
ŞER UZAĞINIZDA OLSUN..

SELAMETLE.
.....................................
Hep aynı mesajı vermeliyim..

.....................................

eminkms

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim.
Hoş geldiniz ALLAH daim etsin inşaallah.
Hayırlı olsun RABBİME emanet olunuz.

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam kardeşim üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam

hoşgeldiniz hayırlısı osun.Allah c.c. şifa versin(amin)

alperen123

Kayıtlı Kullanıcı
Allah şifa versin kardeşim bayramın mübarek olsun hep sevdiklerinlke olman dilediğle hoşçakal...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt