Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamun Aleyküm (2 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldiniz kardeşim...üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun..faydalı güzel ve yararlı paylaşımlarınızı bekliyoruz selam ve dua ile kalın selametle...

HOŞBULDUK KARDEŞİM AMİN İNŞALLAH KARDEŞİM SİZDE ALLAH'A EMANET OLUN HAKKINIZI HELAL EDİN YAZILARINIZI KOPYALIYORUM...

C

CMS27

s.a damla kardesim aramiza hos geldin sefalar getirdin insallah iyi paylasimlarla karsilasiriz selametle allaha amnet olunuz insallah

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam Kardeşim Inşallah Sizde Allah'a Emanet Olun.

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam damla kardeş hoşgeldim sitemize.üyeliğin hayırlı ve daim olsun inşALLAH selam ve dua ile

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Degerli Kardeşim Ben Bu Siteye Dinimi öğrenmek Için Girdim Size Ne Bayanmiyim Baymiymiyim Memleketimdem Yaşimda Işimden.hadi Kardeşim Selametle Kal üye Kurallarinida Bi Oku Istersen

C

CMS27

Degerli Kardeşim Ben Bu Siteye Dinimi öğrenmek Için Girdim Size Ne Bayanmiyim Baymiymiyim Memleketimdem Yaşimda Işimden.hadi Kardeşim Selametle Kal üye Kurallarinida Bi Oku Istersen
dinini ogrenen insanlari azarlamakla baslayamaz inan buna daha tutumlu yaklasimin olabilir sana ters gelan bir soru varsa cevap yazma oldumu kardes hakkini helal et selametle bir daha olmaz insallah boyle bir sorum

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Inşallah Kardeşim öğrenicez Inşallah Daha Tutumlu Sorularla Karşilaşiriz Inşallah. Kalbinizi Kirmak Istemem Sizde Hakkinizi Helal Edin Benden Yani Helal Olsun

ankebut55

Kayıtlı Kullanıcı
tanışma ve kaynaşma

tanışma ve kaynaşma

tüm kardeşlerime merhaba gelin tanışalım
tanışalım da kardeş olalım der büyükler .Kardeşliğe doğru giden bu yolda tüm kardeşlerime selamün aleyküm tüm yeni ve eski arkadaşlara selam olsun

nur_yuzlum

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Allah Daimi Bir Muhabbet V Ersin Aramiza Inşaallah Burada Olman çok Güzel Kardeşim Hepiniz Allah'a Emanet Olun.. Duaylakalin.

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
ve a.s. kardeşim burası gül bahçesi gibi üyelerde gülleri sende gül oldun allah kimseyi böcek yapmasın amin

suat aydın

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldik damla kardeşim bende yeniyim bende zorlanıyorum inşallah yollar hep böyle kesişir. sevgiyle kal allah yar ve yardımcın olsun inşallah

uysl_tuğçe

Kayıtlı Kullanıcı
s.a bende yeni üye oldum bu siteye çok beğendim

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam kardeşim hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

mesut1983

Kayıtlı Kullanıcı
ewet herkes hoşgeldi hayat zor herşey ortada hayatı dogru yaşamaya ozen gostermek lazım mesela vaktın gelmısse evlenecen ama nefıs evlendırmıyor malesef

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt