Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamun aleyküm yardıma ihtiyacım var lütfen sesime cevap verin:(( (2 Kullanıcı)

hemşiregizem

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yardımcın olsun..
bende yeni başladığım zamanlarda banada çok sözel olarak engel olanlar oldu anneannem vefat etdi herkes etkilenip belli bir zaman sonra bırakacağımı düşündü..Ben bir hemşireyim insanlar ellerimde vefat ediyor değilmi?İçimde olan bişeydi benim için büyük bir adımdı başladım ve hiç bir engelim yokmuş diyorum gelip secdemde beni mi senimi itip kakalıyacaklar aldırma sen devam et mutlu olduğuna inandığın yerdesin:a11:

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim yardımcın olsun kardeşim aslında belki babanda secdede olmak ister ama ah şu gurur yok muuuuu........ şeytanın ta kendisidir gurur..... Bence oda üzülüyodur ama belli etmiyodur babanın öyle bir anını yakalaki reddi mümkün olmasın..... Selametle kardeşim allah hidayet nasip etsin

seydo87

Kayıtlı Kullanıcı
bol bol dua et baban içinde kendin içinde bütün müminler içinde.sakın vazgeçme allah muhaakak bir kapı açar.mevlam cümlemizin yardımcısı olsun

sofikız

Kayıtlı Kullanıcı
Mahşer günü kazanan baban değil sen olucan allah için ibadetine devam et..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt