Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamün aleyküm din kardeslerim (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
amin inşALLAH ablam
gerçekten de dini nikah olayı üniversite öğrencilerinin BİR KISMINDA fazlalaşmakta son yıllarda.
KESİNLİKLE HEPSİ ÖYLE DEĞİL çünkü temiz niyetli kardeşlerimin sayısı da fazla. hepsi dersem vebal almış olurum dikkat etmek lazım
ALLAH korusun inşALLAH

ben daha o kısmını göremedim maalesef benim çevremde genelde nikahsız yaşayanlar vardı ne acıdır ki:( ama eleştirmiyorum sadece dua ediyorum. Rabbim bizleri ve nesillerimiz muhafaza eylesin bu tür şeylerden yolundan ayırmasın inşallah..
Selam ve Dua ile ablacım..

GözdenuR

Kayıtlı Kullanıcı
Sen seviyorsun belli.
Affedersen belki dusunursun biyerden gec gelirse veya calisiyor oldugunda 'yine oyle bisey yaparmi' diye.
Ama ona yine bi sans vere bilirsin. Eger eskisi gibi guvene bilecene inaniyorsan affet.

Ben olsam o kisiden nefret ederim. Ama sen seviyorsun. Aslinda o da sevseydi aldatmazdi :)

Allah yardimcin olsun...

GözdenuR

Kayıtlı Kullanıcı
şuan acın çok yenii hiç bitmeyecek hiç mutlu olamayacaksın gibi gelir.. bana da öyle gelmişti acım hep aynı kalacak sandım hep ağlıyordum ama Rabbim "unutmak" gibi büyük bir nimet vermiş insanlara.. unutmak olmasa idi hergün o acıyı ilk günki gibi yaşardık... zaman gerekiyor kardeşim ama böyle durumlarda zaman yavaş ilerler bitmek bilmezz..
çokça dua et inşallah hakkınızda hayırlısı...

aynen katiliyorum sana. Zaman herseyin ilaci

bayram1983

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleküm.Allah razı olsun yorumlarınızdan.sadece buraya acıyorum derdımı.hıc bır yakınıma bı sey anlatamıyorum.her gecen gun bıraz daha erıyorum.gözyaslarım hıc dınmıyor5 gundur.Allah düşmanıma bıle böyle bi acı yasatmasın.işimi bırakmak zorunda kaldım şuan psikolojim altüst.Allah rızası için beni yalnız bırakmayın.kimseyle acımı paylaşamıyorum.

aşure

Kayıtlı Kullanıcı
Evvela hoşgeldın kardeşım aramıza...uzuldum rabbım sabır ve selamet versın...kendını bhırpalama emınım çok zor bıdurumdur yorum yapmak ıstemıyorum ama bol bol dua ederım hakkından hayırlısı olması için....yorum yapmıcam dıyorum ama kardeşım eğer sevıyosan kı yurekten bıkeredaha duşun derim..rabbıme emanet ol...

bayram1983

Kayıtlı Kullanıcı
sibel kardesım çok seviyorum ama gururuma yedıremıyorum.o da benı cok sevıyor bundan adım gıbı emınım.istersen calısmam sen ne istersen yaparım diye yalvarıyor pişman oldugu herhalınden belli.kimsesi yok.kötü yola düşmesınden korkuyorum bu kadar kötü bi dururmdayken.kapanıp tövbe ettirsem.5 vakit namazından ayrılamasa o zaman affederım belkı ama anllattıkları aklımdan nasıl cıkar onu bılmıyorum

aşure

Kayıtlı Kullanıcı
Haklısın şu gurur denılen illet elını kolunu bağlıyo ınsanın kardeşım..dediklerı aklından çıkmaz doğrudur ama bıde şoyle düşün ıstese anlatmazdısana olanı bıtenı...yaptığından pişman demekkı...bi hadısı şerıf vardı affetmekle ilgılı tam hatırlamıyorum...hanı rabbım bıle gunahkar kullarını affederken bizler kım oluyoruzda affetmeme curretını gosteriyoruz...rabbımden hayırlısını ıste kardeşım allah doğru olanı yapmanı nasıp etsın inş.

bayram1983

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeslerim.hala içim sıkıntılarla dolu.2 gün önce memleketıne gonderdım.her aksam arayıp konusmak ıstıyor.beni kaybetmekten cok korkuyor kendısını bı sey yapmasından korkuyorum bende.ona bişey olursa bana vebali kalır mı?cok sevdıgınden adımdan daha emınım.yada kapanıp 5 vakit namaz kılmasına mı vesile olayım.affetmem için ne istersen yaparım dıye yalvarıyor.nolur arkadaşlar Allah rısazı için derdimi hafifletin

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
allah yardımcın olsun hakkında hayırlısı olsun zor bir durum anlayabiliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt