Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamun aleyküm cemaat (1 Kullanıcı)

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
mrb adım Mücahit 23 yaşındayım muhasebe okuyorum ve çalışmaktayım
muhasebenin yanı sıra pc teknik sorun ve çözümler, web tasarım, programcılık vb işlerle de uğraşmaktayım. Bir zamanlar online oyunlara bağımlıydım ama boş vakit kaybı olduğunu şimdi anlıyorum şimdi en fazla travian oynuyorum oda bağımlılık yaratmıyo bi kaç saatte bir 1dk bakmam yetiyor
sitelerde gezinirken Allahın izniyle bu siteyi buldum ve hoşumada gitti belki az da olsa bir yararım olur diye düşündüm. Elimden geleni yapmaya karar verdim hoşuma gider sitelerde uğraşmak son 2 gündür bu sitede hoşça vakit geçiriyorum bence siteye sohbet kanalı eklemek iyi olur diye düşünüyorum hepimiz güzel güzel muhabbet etmek güzel olurdu inşallah zamanla buda olur inşallah sizinle tanışmak güzeldi umarım iyi dostlar ediniriz bu siteyi kurandan veya kuranlardan Allah RAzı olsun diyorum k.i.b.

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
muhasebenin yanı sıra pc teknik sorun ve çözümler, web tasarım, programcılık vb işlerle de uğraşmaktayım. Bir zamanlar online oyunlara bağımlıydım ama boş vakit kaybı olduğunu şimdi anlıyorum şimdi en fazla travian oynuyorum oda bağımlılık yaratmıyo bi kaç saatte bir 1dk bakmam yetiyor
sitelerde gezinirken Allahın izniyle bu siteyi buldum ve hoşumada gitti belki az da olsa bir yararım olur diye düşündüm. Elimden geleni yapmaya karar verdim hoşuma gider sitelerde uğraşmak son 2 gündür bu sitede hoşça vakit geçiriyorum bence siteye sohbet kanalı eklemek iyi olur diye düşünüyorum hepimiz güzel güzel muhabbet etmek güzel olurdu inşallah zamanla buda olur inşallah sizinle tanışmak güzeldi umarım iyi dostlar ediniriz bu siteyi kurandan veya kuranlardan Allah RAzı olsun diyorum k.i.b.

Ve aleyküm selam bende sen gibiydim kardeşim. Darkorbit oynuyordum Oyunu bırakalıda 1 ay oluyor emin ol oyun insanı gaflete sürükleyip dünya hırsına sürüklüyor. Önce kendine söz ver oynamıcam diye düün söle düşün oyundan banlandın yada dünyada hiçbir oyun çalısmıyor gibi sonra o oyunu bırak umarım bunu yaparsın kardeşim. Sitedeki paylaşımlarının farkındayım Bilgisayar konusunda Allah razı lsun aramıza tekrarda nhoşgeldin sağlıcak ile.

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
s.a aramıza hosgeldınız kardeşim..
ben de bılgısayar programcılıgı bıtırıdm
şimdi iş arıyorum meslektasız gıbı:)
hayırlı paylasımlar..

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
vealeykümselam hoşgeldin kardeş aramıza
üyeliğin hayırlı ve daim olur inşaallah

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam mücahid kardeşim..ömrünüz ilim dogrultusunda gecer inşa-ALLAH...her saniyemiz ALLAH c.c rızasında olur inşa-ALLAH..

sohbet kanalının olmaması en faydalısıdır..fikri bozuk insanlar ne yazık ki internet ortamında bolca bulunmakta..hayır işlensin derken şerre sebebiyet vermesi acısında sohbet kanalına lüzüm yoktur kanaatindeyim...

üyeliginiz hayırlı ve daim olsun..
hak rızasında buluşmak duası ile...

selamun aleyküm...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
hoşgeldiniz üyeliginiz hayırlı olsun ..
kardeşimiz konularınızn devamını ilerleyen günlerde açsanız !!
malum ..
çok hızlı okuyamıyoruz .. ;)
selam ve dua ile

ahde

Kayıtlı Kullanıcı

aleyküm selam kardeşim aramıza hoşgeldiniz maalesef benim kardeşimde
oyunlarla meşgul ikv destek belki duymuşsunuzdur o sitede moderatör
ne kadar konuşsakta bırakmıyor sadece o değil tabi bir sürü üyeleri var
tamamen boş muabbetler habuki orada harcayacağı zamanı allah için
harcasa belki öğreneceği bir ilim kurtuluşuna vesile olacak
rabbim gençlerimize yardım etsin
hidayet nasip etsin kısa zamanda uyanmayı nasip etsin
selametle

Ey beni herkes unuttuğunda anan Rabbim! Yüzümü, elimi, gözümü, bakışımı, dokunuşumu veren Rabbim! Beni Seni unutanlar arasından çıkar al! Beni bensiz bıraksan da, Sensiz bırakma!
N’olur Rabbim! Şu biricik ânımı ebedin rüzgârlarına kat ve beni Sana daim yakın eyle! Yalnız Seninle kalmakla kalabalıklaştır beni! Bir secdede biriktir varlığımı! Beni Sana açılan ellerimde çoğalt! Beni Sana karşı fakir olmakla zenginleştir! Kendimi Sende unutayım ve öylece kapansın gözlerim ve öylece çözülsün ellerim. Dilim öylece sussun ve tenim öylece çamura katışsın ve bu mürekkep lekeleri kısacık vuslatımın hatırası olsun. Unutulmasın sözlerim; unutkanlar unutulacaklarını hatırlasınlar diye…

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
sağolun kardeşlerim sizleri çok sevdim

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam
hoşgeldin aramıza mücahit kardeşim
üyeliğin hayırlı ve daim olur inşallah...

PeNYe.Zz

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam hoşgeldin aramıza eminim çok faydası olacaktır bu sitenin size..

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
hiç şüpheniz olmasın bu konuda bir çok dal mevcut bu sitede bana göre bilgilerimide paylaşmak bana bi huzur veriyo rahatlatıyo biraz birilerine az da olsa faydam olur diye

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt