Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SELAM' ı Yayalım...(ALLAH Rızası İçin) (2 Kullanıcı)

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Amin
VE Aleykün Selam kardeşlerim hayırlı akşamlar Sağlıklı Huzurlu mutlu hayırlı ve bereketli günler
Bugününüz dünden daha hayırlı ve güzel olsun inşallah
Selam ve Baki Dualarımla
En Güzel'e Allah Celle Celalühu emanetsiniz herşey gönlünüzce olsun inşallah.

Amin inşaALLAH kardeşim
Rabbim razı olsun yüreğinize sağlık..
Allaha emanet olunuz
selametle kalınız..

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam Ve Rahmetullahi Ve Berakatühü..

EsSelamu Aleyküm Ve Rahmetullahi ve Berakatühü

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Ve Aleykumselam...Ve Rahmetullahi...Ve Berakâtühu..

İnşallah

Allah Celle Celalühu Razı Olsun...
Hayırlı ve Bereketli Günler...

ES-SELAMÛ ALEYKUM...
Ve Rahmetullahi ve Berâkatühü...

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi

ve aleyküm selam

esselamü aleyküm

Hayırlı ve Bereketli Günler...

ES-SELAMÛ ALEYKUM...

*talebe-

Kayıtlı Kullanıcı

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı GünlerB)

İnşallah

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı

-seleme-

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekau selamun aleyküm dostlar

nur hacı

Kayıtlı Kullanıcı

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi

ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekau selamun aleyküm dostlar

Hayırlı GünlerB)

İnşallah

Hayırlı ve Bereketli CUMALAR...

ES-SELAMÛ ALEYKUM...

m.gülü'nün kızı

Kayıtlı Kullanıcı
***Cumanız Mübarek Olsun***
Yâ rabbi! Sen benim rabbimsin, ben ise senin kulunum. Sen herşeyi Yaratıcısın, ben ise yaratılanım. Sen rızık verensin, ben ise rızık alanım. Sen mülkün sahibisin, ben ise kölenim. Sen kuvvet sahibisin, ben ise âciz ve zelîlim. sen zenginsin, ben ise sana muhtacım. Sen ezelî dirisin, ben ise ölüme mahkûmum, sen bakisin, ben ise fânîyim. sen kerem sahibisin, ben ise kötülenmeye lâyığım. Sen iyilik yapansın, ben ise kötülük işleyenim. Sen affedicisin, ben ise günahkârım. Sen büyüksün, ben ise hakirim. Sen kuvvet sahibisin, ben ise zaîfim. sen verensin, ben ise isteyenim. Sen emniyet verensin, ben ise korkanım, Sen cömertsin, ben ise dua edenim. Ey merhametlilerin en merhametlisi! Rahmetinle benim günahlarımı affet. Suçlarımı bağışla.Amin.
Bugün CUMA

Yürüyorsun..telaşların omuzlarında..çalışıyorsun umutların köşe başlarında..yaşıyorsun özlemlerin yarınların ardında..gülüyorsun mutlulukların var-yok arası gidip gelmelerde..an'ın bıçak sırtında nefes alıp veriyorsun..aldığın nefes kadar umutlusun,verdiğin kadar huzurlusun..

Sürekli ve kalıcı sanıyorsun kendini..oysa bedenini bir andan başka bir ana taşıyamıyorsun..sonraların sonrasında hayallerin..iki dudağının arasında hayatın..alıp verdiğin nefes kadar varsın..nefesin ha bitti ha bitecek..

Varlığını çoğaltıyorsun kendince..biriktiriyorsun elinde olanlar bitti bitecek..

Kızgın bir kor gibi avucunda kaygıların..şehrin girdaplarında bir varsın bir yoksun..umut ile umutsuzluk arasında dolanıyorsun..

Kaldırımların sana söyleyeceği yok..kapılar bir yerlere açılmıyor..meydanlar sesine ses katmıyor..sokaklar kalbine çıkmıyor..aynalarda yüzün eskimiş,ağlıyor..

Bilmeden benliğini sivriltmişsin..farkında değilsin umutlarının hepsini cılız nabzına taşımışsın..sesin çöle düşüyor,sözün boşlukta kalıyor..huzurdan azalıyorsun her an hüsranın büyüyor..

Bugün cuma..varlığın bayramı bugün...seni varedenin seni severek var kıldığını haykırıkıyor ezanlar..seni sevenlerin ve sevdiklerinin arasına katan Rabbinin,varlığını sadece varlığını,hiç bir şeye sahip olmasanda,hiç bir albenili görüntüye sığınmasanda,hiç koşulsuz kabul ettiğinin habercisi ezanlar..

Dur şimdi..şimdi dur..kendini kırılgan aynalarda çoğaltmaya çalışan bencilliğini sustur..seni boş sevdaların yokuşuna süren hırsını sakinşleştir..

Gürültüyü kes;secdenin sükunetine at özlemlerini..kıskanıpta seni güya iyliğin için bin bir cezbeyle dünyanın kuyusuna atmak isteyen,atıpta ardından kanlı gömleğine bakarak yalan yere ağlayacak sahte kardeşlerinden uzağa at kalbini ve kalıbını..

Bugün cuma..
Dünyadan ümidini kes..
Sonsuzun pınarına yapıştır dudağını..

Senai DEMİRCİ
clipimage002wb7bj5.jpg

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
***Cumanız Mübarek Olsun***
Yâ rabbi! Sen benim rabbimsin, ben ise senin kulunum. Sen herşeyi Yaratıcısın, ben ise yaratılanım. Sen rızık verensin, ben ise rızık alanım. Sen mülkün sahibisin, ben ise kölenim. Sen kuvvet sahibisin, ben ise âciz ve zelîlim. sen zenginsin, ben ise sana muhtacım. Sen ezelî dirisin, ben ise ölüme mahkûmum, sen bakisin, ben ise fânîyim. sen kerem sahibisin, ben ise kötülenmeye lâyığım. Sen iyilik yapansın, ben ise kötülük işleyenim. Sen affedicisin, ben ise günahkârım. Sen büyüksün, ben ise hakirim. Sen kuvvet sahibisin, ben ise zaîfim. sen verensin, ben ise isteyenim. Sen emniyet verensin, ben ise korkanım, Sen cömertsin, ben ise dua edenim. Ey merhametlilerin en merhametlisi! Rahmetinle benim günahlarımı affet. Suçlarımı bağışla.Amin.
Bugün CUMA

Yürüyorsun..telaşların omuzlarında..çalışıyorsun umutların köşe başlarında..yaşıyorsun özlemlerin yarınların ardında..gülüyorsun mutlulukların var-yok arası gidip gelmelerde..an'ın bıçak sırtında nefes alıp veriyorsun..aldığın nefes kadar umutlusun,verdiğin kadar huzurlusun..

Sürekli ve kalıcı sanıyorsun kendini..oysa bedenini bir andan başka bir ana taşıyamıyorsun..sonraların sonrasında hayallerin..iki dudağının arasında hayatın..alıp verdiğin nefes kadar varsın..nefesin ha bitti ha bitecek..

Varlığını çoğaltıyorsun kendince..biriktiriyorsun elinde olanlar bitti bitecek..

Kızgın bir kor gibi avucunda kaygıların..şehrin girdaplarında bir varsın bir yoksun..umut ile umutsuzluk arasında dolanıyorsun..

Kaldırımların sana söyleyeceği yok..kapılar bir yerlere açılmıyor..meydanlar sesine ses katmıyor..sokaklar kalbine çıkmıyor..aynalarda yüzün eskimiş,ağlıyor..

Bilmeden benliğini sivriltmişsin..farkında değilsin umutlarının hepsini cılız nabzına taşımışsın..sesin çöle düşüyor,sözün boşlukta kalıyor..huzurdan azalıyorsun her an hüsranın büyüyor..

Bugün cuma..varlığın bayramı bugün...seni varedenin seni severek var kıldığını haykırıkıyor ezanlar..seni sevenlerin ve sevdiklerinin arasına katan Rabbinin,varlığını sadece varlığını,hiç bir şeye sahip olmasanda,hiç bir albenili görüntüye sığınmasanda,hiç koşulsuz kabul ettiğinin habercisi ezanlar..

Dur şimdi..şimdi dur..kendini kırılgan aynalarda çoğaltmaya çalışan bencilliğini sustur..seni boş sevdaların yokuşuna süren hırsını sakinşleştir..

Gürültüyü kes;secdenin sükunetine at özlemlerini..kıskanıpta seni güya iyliğin için bin bir cezbeyle dünyanın kuyusuna atmak isteyen,atıpta ardından kanlı gömleğine bakarak yalan yere ağlayacak sahte kardeşlerinden uzağa at kalbini ve kalıbını..

Bugün cuma..
Dünyadan ümidini kes..
Sonsuzun pınarına yapıştır dudağını..

Senai DEMİRCİ
clipimage002wb7bj5.jpg

ES-SELAMÛ ALEYKUM...

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam Ve Rahmetullahi Ve Berakatühü..:a12:

EsSelamu Aleyküm Ve Rahmetullahi ve Berakatühü:a12:

Hayırlı Cuma'larB)

4444copy5fjoz9.jpg

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi

Ve Aleyküm Selam Ve Rahmetullahi Ve Berakatühü..:a12:

EsSelamu Aleyküm Ve Rahmetullahi ve Berakatühü:a12:

Hayırlı Cuma'larB)

4444copy5fjoz9.jpg

ES-SELAMÛ ALEYKUM...

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm selam-Esselamu Aleyküm

Ve Aleyküm selam-Esselamu Aleyküm

gulusuyaraliiiiiiiiiiii.jpg

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKUM SELAM VE RAHMETULLAHİ VE BERAKATUHU

ES-SELAMU ALEYKUM......
Ve Rahmetullahi ve Berakatuhu.............

HAYIRLI CUMALAR

leyla-1

Altın Üye
Amin
Selam Aleyküm kardeşlerim bol bereketli hayırlı günler nasip etsin Rabbim inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı cumalar.

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı

EsSelamun Aleyküm Ve Rahmetullahi ve Berakatühü

Hayırlı günler..B)
İnşallah

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah
Dualarınıza canı gönülden Amin..Amin..Amin..
Sevdiklerinizle sağlıklı huzurlu mutlu hayırlı hafta sonları
çalışan kardeşlerimizede Rabbim kolaylıklar nasip etsin inşallah
selam ve baki dualarımla
cikolatali_truff2.jpg

Afiyet-Şifa olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt