Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sayın yönetim acil cevap lütfennn (1 Kullanıcı)

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
Sizi yeniden ailemizin içnde görmek güzel kardeşim.

İnanıyorumki adminimiz probleminizi halledecektir.

Tekrar hoşgeldiniz kardeşim.

Hoşbuldum Rabbim razı ve hoşnut olsun inşaallah sizden ve cümle kardeşlerimizden aranızda olabilmek dualarınıza müşterek olabilmek Cenab-ı Hakk'ın ikramıdır Rabbim layık olabilmeyi nasip etsin üç aylarınız ve geçmiş kandiliniz mübarek olsun Takeone moderatörüm.selam ve dua ile.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim. Sizinde mübarek olsun inşAllah. Selam ve dua ile.

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim çok geçmiş olsun ama eminim yöneticilerimiz düzelteceklerdir bunu.bir yanlışlık olmuştur.insan çok sevince ailesini böyle birşey olduğunda bir anda çok üzülüyor.bende çok üzülürdüm ama merak etmeyin yöneticilerimiz halleder.ALLAHA emanet olasın kardeşim

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim cümlenizden cümlemizden razı ve hoşnut olsun inşaallah...ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.en kısa zamanda düzelmesini bende çok istiyorum hayırlısı olsun .üç aylarınız ve geçmiş kandiliniz mübarek olsun.selam ve dua ile

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili tevbekarım gönüldaşımız...
Hoş gelmişsiniz...
Özlettiniz...
İnşaALLAH problem çözülür...
Rabbimize emanetsiniz...
O EN GÜZEL VEKİLDİR...
BESMELE...SELAM...DUA...

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyna ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatühü hoş sefa buldum ağzı dualı güzel ailem bende sizi ve dualarınızı çok özledim paylaşımlara hasret kaldım...Rabbim rızasından vede sevdiklerinden ayırmasın inşaallah....Cenab-ı Hak yar ve yardımcımız olsun son nefeste şehadet şerbeti ile canı canana teslim etmeyi nasip eylesin...vesselam....

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
çok kıymetli islamiyet gen tr ailem ve yöneticileri bu konu hakkında sizi çok meşgul etmek istemiyorum hakkınızı helal edin ancak gerçekten en kısa zamanda bir çözüm bulunursa çok sevinecem selam ve dua ile..

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz Abla :)

çok güzell konularınız vardı inşaALLAH düzelebilecek birşeydir :)

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
hoşbuldum kardeşim Allah razı olsun.. bekliyorum inşaallah düzelir yakında

_YUSUF_

Yönetici
Önemli gördüğünüz bir konunuz varsa yenisini açın kardeşim
Görünen o ki , bir süreliğine size yardımcı olamayacağız

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
üyeliğim neden silindi :(( geçen yıl nisan ayında tevbekarım nikiyle kaydım vardı islamiyet gentr ailem sayesinde oluşturulmuş ve çok kıymet verdiğim bir arşivim vardı hepsi silinmiş çok çok üzüldüm...üyeliğim neden silindi

islamiyet gentr ailem sayesinde oluşturulmuş ve çok kıymet verdiğim bir arşivim vardı hepsi silinmiş çok çok üzüldüm....:( can sağolsun....

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
Değerli kardeşim,

Bu konunun nedeni 1521 çift kayıt tespit edildiğinden kaynaklandı. Aynı eposta adresine sahip olan birden fazla kullanıcı adları birleştirildi. Sizin ki de maalesef mesaj sayısını azaltmış durumda ama konularınızın ve mesajlarınızın silinmemiş olması gerekiyor. Aksi bir şey olması mümkün değil kardeşim. inşaAllah bu teknik çalışmaların kısa sürede tamamlanmasıyla daha hızlı ve sorunsuz erişim imkanına sahip olabileceksiniz.

Bilginize, hayırlı geceler.

Selam ve dua ile ...

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
sayın adminim öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ediyorum konuya şöyle açıklık getirmek istiyorum benim mesaj sayılarım azaltılmamış nikim tamamen silinmiş durumda şuan kullandığım tevbekarım nikini yeni üyelik kısmında girdiğimde üyelik kaydını tevbekarım olarak kabul etti hemde aynı şifreyle, üyelik hemen aktif olmadı 1 gün sonra foruma giriş yaptığımda yeni üye gibi giriş yaptım adminim ben sorunun hala nereden ve nasıl kaynaklandığını anlayamadım belliki güncellemeler sırasında oluşan bir durum ama eski yazdıklarıma bakınca üyeliğimin altında hiçbir açıklama yok örneğin bu verdiğim linkten bakabilirsiniz

http://forum.islamiyet.gen.tr/islam-alimlerimiz-buyuklerimiz/107809-edep-ya-hu.html

selam ve dua ile....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt