Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sayın yönetim acil cevap lütfennn (1 Kullanıcı)

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
üyeliğim neden silindi :(( geçen yıl nisan ayında tevbekarım nikiyle kaydım vardı islamiyet gentr ailem sayesinde oluşturulmuş ve çok kıymet verdiğim bir arşivim vardı hepsi silinmiş çok çok üzüldüm...üyeliğim neden silindi

berat05

Yönetici
Esselamu aleyküm...

Bir yanlışlık olmuş olabilir kardeşim...hemen üzülmeyin...Yönetici mod.görür ve cevabı verirler...
Bizde öğreniriz...

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
ablam hoşgeldin.
uzun zamandır gözükmüyordun birşey mi oldu merak etmiştim.
bunun dışında bir sorunun yoktur inşaAllah.
artık pek göremiyorum seni
bunun içiin miydi.
tek sorunun bu olsun çözümü bulunur

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
aleyna ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatühü
hakkınız helal edin selam vermeden konuya girmişim afedersiniz...sanırım üyeliğin silinmiş olmasının üzüntüsü ile oldu burayı ve buradaki dostalrı Allah rızası için çok seviyorum bir süredir giremeyişimi sistemde güncellemeler oluyordur diye yazmadım ama son iki gündür şifreyle giriş yapmaya çalışıpta eski mesajlardada profili göremeyince gerçekten üzüldüm eski mesajlarımın altında boşluk var hiçbir açıklama yok ilgilenen mod. bilgisi olsun diye yazdım.inşaallah en kısa zamanda halledilir. selam ve dua ile...

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
hoşbuldum smyyesimmm evet ya giremiyordum takip etmeye çalışıyodum ama şifremle giriş yapıp yazamıyordum dün tekrar tevbekarım nikiyle üyelik yapayım dedim kabul etti şaşırdım doğrusu sonra eski mesajlarıma baktım profil altında açıklama göremeyince dediğim gibi üzüldüm doğrusu hayırlısı olsun bakalım vardır bir hikmeti nasılsın kardeşim üç ayların mübarek olsun geçmiş kandilin mübarek olsun...

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
Degerli kardesim hosgeldiniz sitede bir takim degisklikler olmus ilk baslarda bende sizin gibi konularim silindi zannettim ama öyle degilmis yukaridaki profiliniz sekmesini tiklayinca mesajlarinizi ve konularinizi bulabiliyorsunuz
selametle

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
hoşbuldum smyyesimmm evet ya giremiyordum takip etmeye çalışıyodum ama şifremle giriş yapıp yazamıyordum dün tekrar tevbekarım nikiyle üyelik yapayım dedim kabul etti şaşırdım doğrusu sonra eski mesajlarıma baktım profil altında açıklama göremeyince dediğim gibi üzüldüm doğrusu hayırlısı olsun bakalım vardır bir hikmeti nasılsın kardeşim üç ayların mübarek olsun geçmiş kandilin mübarek olsun...
senin de mübarek olsun ablacım sağolasın
inşaAllah sorun hallolur da tekrar aramızda görürüz seni aktif olarak.
yokluğun belli oluyor.

berat05

Yönetici
aleyna ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatühü
hakkınız helal edin selam vermeden konuya girmişim afedersiniz...sanırım üyeliğin silinmiş olmasının üzüntüsü ile oldu burayı ve buradaki dostalrı Allah rızası için çok seviyorum bir süredir giremeyişimi sistemde güncellemeler oluyordur diye yazmadım ama son iki gündür şifreyle giriş yapmaya çalışıpta eski mesajlardada profili göremeyince gerçekten üzüldüm eski mesajlarımın altında boşluk var hiçbir açıklama yok ilgilenen mod. bilgisi olsun diye yazdım.inşaallah en kısa zamanda halledilir. selam ve dua ile...

olsun kardeşim..

Sizin isminizi sabah bende görmüştüm ve şaşırmıştım..yeni üye olanlar listesinde...

Ama cevap gelecektir..merak etmeyin ve rahat olun

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
berat moderatörüm Rabbim razı ve hoşnut olduğu kullarının arasına katsın cümlemiizi inşaallah ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.
gurbette kardeşim hoşbuldum Allah razı olsun üçaylarınız geçmiş kandiliniz mübarek olsun az öncede denedim ama sanki yeni üyelik gibi hiçbir mesaja ulaşamıyorum bakalım yönetim halledecek inşaallah selam ve dua ile..

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
smyyesimmm sizden uzak kalmanın yokluğuda benim hayatımda hemen belli etti kendisini Rabbim sevdiği razı oldu kullarından ve tabiki rızasından ayırmasın inşaallah

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
konu ile ilgilenen moderatörümüz burada mı acaba??

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Es selamu aleykum tevbekarım kardeşim.. Hoş geldiniz..
Ben de bugun konuları gezerken sizin profil resminizin kaldırıldığını görmüştüm..
Nedenini şimdi anladım.. İnşaAllah en yakın zamanda düzelir..
Forumda çalışmalar var. Yanlışlıkla da silinmiş olabilir.. İnşaAllah en kısa zamanda geri dönüş yaparlar..
Sizi tekrar aramızda görmek çok güzel..

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyna ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatühü kardeşim üç aylarınız geçmiş kandiliniz mübarek olsun...evet ufak bir sıkıntı yaşanıyor en kısa zamanda inşallah düzelecek. Sizi ve dualarınızı çok ama çok özledim.sitemizdeki yenilikler tüm üyelere hayırlı olsun inşallah selam ve dua ile...

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm
tevbekarım nikini 20 nisan 2011 de almıştım ve 1 yıldr sürekli aktif olarak kullanırım ancak bir süredir giremedim üyelik istedi eski mesajlarıma baktım nikimin altında resim ve açıklamalar silinmiş üyelik için aynı niki girdim kabul etti ve yeni üye olarak kaydetti moderatörüm ilgilenirseniz çok sevinirim

_YUSUF_

Yönetici
Tamam kardeşim ilgileneceğiz inşaAllah

tevbekarım

Kayıtlı Kullanıcı
Allah u Teala razı olsun Hakkınızı helal edin.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Sizi yeniden ailemizin içnde görmek güzel kardeşim.

İnanıyorumki adminimiz probleminizi halledecektir.

Tekrar hoşgeldiniz kardeşim.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyna ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatühü kardeşim üç aylarınız geçmiş kandiliniz mübarek olsun...evet ufak bir sıkıntı yaşanıyor en kısa zamanda inşallah düzelecek. Sizi ve dualarınızı çok ama çok özledim.sitemizdeki yenilikler tüm üyelere hayırlı olsun inşallah selam ve dua ile...

Allah celle celaluhu razı olsun inşaAllah.. Sizin de geçmiş kandiliniz ve üç aylarınız mübarek, hayırlara vesile olsun inşaAllah..
Bizler de sizin hayırlı paylaşımlarınızı, dualarınızı özledik kardeşim.. Hayırlı Akşamlar..

Time_off

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum;

Bende أحمد;

Fakat bu kullanıcı adımla iki gün önce artık giriş yapamaz oldum, bununla ilgili bir kısıtlama mı getirdiniz? Yoksa farklı bir sorun mu İNŞALLAH konu içerisinde görebilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt