Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sayın "sahabi45" (1 Kullanıcı)

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm
Sayın sahabi45 adlı üye bu konuyu açmamdaki niyet kesinlikle ve kesinlikle huzursuzluk çıkarmak değil yalnızca haddim olmayarak uyarıda bulunmak değerli din kardeşim lütfen sözlerinize dikkat ediniz burası dini bir site sözlerinizi ölçüp tartıpta konuşunuz...
"yorumsuz" adlı konuda geçen 2 mesajınızdada o konuya cevap yazan kardeşlere yönelik "[şerefsiz]" ifadesi kullanmışsınız...
ayrıca "anket yapıyorum başbakanın mesenesini bilen var mı" adlı konudaki mesajlarınıza da mantıksal bi açıklama getiremedim..küçük bir çocukla gereksiz tartışmaya girmiş kalp kırmışsınız fikirlerinizi daha makul cevaplarla ifade edebileceğinizi umardım..
Lütfen kendimize dikkat edelim sözlerimizi söylerken kullandığımız kelimelere dikkat edelim..
değerli site kardeşlerim eğer bu yazıda bi hatamı gördüyseniz söyleyip beni düzeltmenizi rica ediyorum...böyle güzel bi sitede böyle hoş olmayan kelimeler kullanılması kalplerin kırılması hiç hoş değil...
allah'a emanet olun selametle inşallah...:a15:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt