Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sayın Nemire... Neredesiniz...? (2 Kullanıcı)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Muhterem üstadım mesajınız beni çok duygulandırdı teşekkür ederim dostlar tarafından aranmak ne güzel.Gönlü güzel üstadım size bir gece 03 sularında özel bir mesaj yazmış ve hemen silmiştim herhalde hatırlamışsınızdır,daha fazla açıklamak istemiyorum siz anladınız anlamayan kardeşlerim de beni bağışlasın.Ben sizleri unuturmuyum böyle bir şeyi nasıl düşünürsünüz,ancak.......? Şimdi biraz iyiyim hamdolsun.bu yaşlı hafızın gönlü her zaman sizinle beraberdir.

Selam ve saygılarımla.

geçmiş olsun rabbim şifalar versin inşallah....

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
geçmiş olsun rabbim şifalar versin inşallah....

Selamun Aleykum

Muhterem kardeşim gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederim.Rabbimiz c.c size sağlık ve afiyetler versin,Rızkınızı ve hayrınızı arttırsın.Siz bizi hoşnut ettiniz Rabbimiz'de sizi hoşnut eylesin.

Selam ve Saygılarımla.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum saygideger buyugum ibrahim hocam hayirdir neyiniz var cok sasirdim yazilanlari okuyunca rabbim ne derdiniz varsa tez vakitte dermanini versin ne sikintiniz varsa tez vakitte gidersin ne muradiniz varsa tez vakitte size nasip eylesin insallah selametle duamdasiniz...

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum saygideger buyugum ibrahim hocam hayirdir neyiniz var cok sasirdim yazilanlari okuyunca rabbim ne derdiniz varsa tez vakitte dermanini versin ne sikintiniz varsa tez vakitte gidersin ne muradiniz varsa tez vakitte size nasip eylesin insallah selametle duamdasiniz...

Aleykum Selam muhterem kardeşim ; Allah razı olsun dualarınız için teşekkür ederim,şimdi benden önce Cahide'cik nasıl lütfen sevindirici bir haber veriniz,biz önemli değiliz,biz olmasakda dünya döner,mühim olan Cahide'cik nası oldu?
Yaşımız malüm artık,tabiki bundan sonra günlerimiz zor işin sonu maalesef zor,olsun Rabbimizden gelen her taktir başımızın tacıdır,şimdi biraz iyiyim,merak etmeyiniz,Siz bizi hoşnut ettiniz yüceler yücesi Rabbimiz'de sizi hoşnut etsin.

Selam ve saygılarımla.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Cahideyle suanda tip fakultesindeyiz durumu cok sukur iyi bir kac gune cikacagiz insallah ....sizin neyiniz var? Sizler bize lazimsiniz daha hocam...

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'a c.c şükürler olsun Cahide'yi sizlere bağışlasın artık bize 41 Rekat şükür namazı kılmak farz olmuştur,Biz önemli değiliz,yeterki kızınız şifa ya kavuşsun,Bir gün cahide büyüdüğü zaman onu görmeden seven ve her namazında dua eden bir dedesi olduğunu ve aklına geldikçe bir fatiha bu dedesi için okumasını söylermisiniz.

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Can ...canım Sayın nemire...Dert iptila... ancak kaldıracak iptila olsun...Su içmek iptila dert su içmek kadar kolay iptila olsun...
İnşallah ...Rabbim C.C. sana arz ediyoruz...
Rabbimiz C.C. su içmek kadar kolay iptilaya devretsin...
saygı ve sevgiler...

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum çok geçmiş olsun RABBİM sizler gibi ilim irfan sahibi büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin sizlerden öğrenecek çok şeyimiz var yazılarınızı yorumlarınızı okudukça Rabbime şükürler olsun ki bulmuşum bu siteyi diyorum o kadar boşmuşum ki çok boş yaşıyormuşum bunu anladım Rabbim hepinizden razı olsun

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum çok geçmiş olsun RABBİM sizler gibi ilim irfan sahibi büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin sizlerden öğrenecek çok şeyimiz var yazılarınızı yorumlarınızı okudukça Rabbime şükürler olsun ki bulmuşum bu siteyi diyorum o kadar boşmuşum ki çok boş yaşıyormuşum bunu anladım Rabbim hepinizden razı olsun

Aleykum Selam

Sayın kardeşim ilginize çok teşekkür ederim,Rabbimiz c.c Sizin gibi gençlerimizi her türlü tehlikelerden muhafaza buyursun,sizin gibi edepli hayalı ve vefalı gençlerin varlığı bizlere Rabbimiz'in hediyesidir.Siz bizi hoşnut ettiniz.Rabbimiz'de sizi hoşnut etsin.

Selam ve saygılarımla.

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Can ...canım Sayın nemire...Dert iptila... ancak kaldıracak iptila olsun...Su içmek iptila dert su içmek kadar kolay iptila olsun...
İnşallah ...Rabbim C.C. sana arz ediyoruz...
Rabbimiz C.C. su içmek kadar kolay iptilaya devretsin...
saygı ve sevgiler...

Selamun Aleykum

Muhterem gönül dostum,sayın Yakais.Bizim için Canı gönülden yaptığınız dualara şükran ve minnetlerimi arz ederim,ne mutlu bana'ki sizin gibi dostum var ne mutlu bana'ki sizin gibi bir bilge,hak aşığı bize dua etmekte,

Muhterem Üstadım ; Lütfu'da hoş Kahrı'da hoş sevgililer sevgilisinden gelen her türlü taktir başımızın tacıdır.Allah c.c sizi her türlü üzüntülerden ve hastalıklardan muhafaza buyursun hayırlı ömürler nasip etsin dünya ve ahiret hayatınızda size Rahim sıfatı ile tecelli buyursun ve Alemler içersinde en büyük mükafat olan O muhteşem cemâl'i ile mükafatlandırsın.Sağ olunuz var olunuz,iki cihanda'da berhüdâr olunuz.

Sonsuz sevgi ve Selamlarımla.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Kıymetli hocam,
çok çok geçmiş olsun.
Rabbim tez zamanda şifa versin,
size ve tüm hastalara..
Sizin gibi değerli büyüklerimize ihtiyacımız var.
Rabbim ölene kadar yolundan ayırmasın.
Selametle kalın.

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Kıymetli hocam,
çok çok geçmiş olsun.
Rabbim tez zamanda şifa versin,
size ve tüm hastalara..
Sizin gibi değerli büyüklerimize ihtiyacımız var.
Rabbim ölene kadar yolundan ayırmasın.
Selametle kalın.

Selamun Aleykum

Sayın kardeşim şifa dileklerinize ve ilginize çok teşekkür ederim.Siz bizi hoşnut ettiniz Rabbimiz'de sizi hoşnut eylesin.

Selam ve saygılarımla.

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Muhterem gönül dostum,sayın Yakais.Bizim için Canı gönülden yaptığınız dualara şükran ve minnetlerimi arz ederim,ne mutlu bana'ki sizin gibi dostum var ne mutlu bana'ki sizin gibi bir bilge,hak aşığı bize dua etmekte,

Muhterem Üstadım ; Lütfu'da hoş Kahrı'da hoş sevgililer sevgilisinden gelen her türlü taktir başımızın tacıdır.Allah c.c sizi her türlü üzüntülerden ve hastalıklardan muhafaza buyursun hayırlı ömürler nasip etsin düya ve ahiret hayatınızda size Rahim sıfatı ile tecelli buyursun ve Alemler içersinde en büyük mükafat olan O muhteşem cemâl'i ile mükafatlandırsın.Sağ olunuz var olunuz,iki cihanda'da berhüdâr olunuz.

Sonsuz sevgi ve Selamlarımla.

Efendim duanız... Hamd ve şükürler olsun ki ...Gerçek hayatta olarak halen yaşanmaktadır...
İki cihan da da yine ; Hamd ve şükürler olsun ki sorun yok Efendim...Biraz sırrı ifşa olsun ki size olan sevgimizi anlatalım istedim...
İnşallah o hayatta da beraber Muhammed Mustafa A.S. 'a ...;
Cariyeri Güzin Efendilerimiz ve Hz. Bilal Habeş ve Hz. Hamza yanında olarak...hizmet ederiz...
Allah C.C. nun aşkı ile Mutmain oluruz...
Sağlık sıhhat ve mutluluk dileklerimle...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Muhterem kardeşim gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederim.Rabbimiz c.c size sağlık ve afiyetler versin,Rızkınızı ve hayrınızı arttırsın.Siz bizi hoşnut ettiniz Rabbimiz'de sizi hoşnut eylesin.

Selam ve Saygılarımla.

vealeyküm selam ve rahmetullahi ve berakatuhu... amin sevgili büyüğüm allah razı olsun...rabbim her daim yar ve yardımcımız olsun inşallah...

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'a c.c şükürler olsun Cahide'yi sizlere bağışlasın artık bize 41 Rekat şükür namazı kılmak farz olmuştur,Biz önemli değiliz,yeterki kızınız şifa ya kavuşsun,Bir gün cahide büyüdüğü zaman onu görmeden seven ve her namazında dua eden bir dedesi olduğunu ve aklına geldikçe bir fatiha bu dedesi için okumasını söylermisiniz.

Selamun aleykum saygideger buyugum dun mesajinizi okuduktan sonra cahidenin ilac saati geldigi icin cevap yazamadim ama mesajinizi okuduktan sonra cok duygulandim birbirimizi hic gormesekte inanin sadece Allah rizasi icin edilen dualarimiz sayesinde bir aile gibiyiz bu sitede biz sizi hic unutmayacagiz cahidede bilecek sizi inanin bu dunyada olmasada ahirette karsilasmayi nasip eder insallah yaradan 3 dedemiz var ve hep dualarimizdasiniz cahide dedesinin ziyaretine nasip ederse yaradan gelecektir ellerinizden opup hayir duanizi alacak insallah selametle dua ile....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt