Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sana sesleniyorum ŞEYTAN!!! (1 Kullanıcı)

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı
SENKİ ATEŞTEN YARATILDIM DİYE TOPRAKTAN YARATILAN BİZLERELE DALGA GEÇİYORSUN.SEN HİÇBİRŞEYSİN.bak allah seni cennetinden kovdu hiçbirşey yapamadın.neden o kadar güçlüsünde karşı gelemedin allaha.
nafile uğraşma senden güçlü allah var.senki ateşsin,seni söndüren su var.üzerine bir avuç toprak atıyorlar sen yokoluyorsun.bumu senin övündüğün ateşin gücü.
boş uğraşıyorsun insanları kandırıcam diye.senin ağına yanlızca senin gibi allaha inancı olmayan insanlar takılır.dini noksanalar takılır.ama kıyamet günü senin yüzünü görmek istiyorum.nasıl başarısız olup ta allahın huzuruna çıktığını görmek istiyorum.
allah sana inanıp senin yolundan gidenleri ıslah eylesin.bizede senin yardımcıların olan nefislerimize karşı koyma gücü versin.
(bunları sitede ben şeytanım diye dolaşan densizi görünce yazdım)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: sana sesleniyorum ŞEYTAN!!!

iyi sağolasın kardeş o da korktu kaçtı zaten dahada gelmez neyse yinede paylaşma ihtiyacı gördüğün için sağolasın Allah razı olsun....selametle

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı

bu yazıyı sitedeki şeytan için yazmadım ben zaten.o şeytan olabilecek kadar akıllı değil.sendende allah razı olsun...:)

Zinnire

Kayıtlı Kullanıcı

cok sagolasin enise kardes cok guzel yazmissin,emegine saglik,o aptal da sanirim sadece bir tiyatrocu burda rolunu deniyordu iste,aptal... Allah senden razi olsun enise kardes

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

YÜREGİNE SAGLIK ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt