Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Samsung Apps Uygulama Mağazası, Galaxy Apps Adını Aldı (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
31 Eki 2008
Mesajlar
6,061
Tepki puanı
32
Puanları
48
Konum
Ankara
Samsung, Galaxy markalı tablet ve telefonlarda yer verdiği uygulama mağazası Galaxy Apps için yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme içeriğini ne olacağı aşağı yukarı tahmin ediliyordu, zira Güney Koreli üretici yakın zamanda uygulama mağazasının isminde değişikliğe gideceğini resmi kanallar yoluyla açıkladı.

8zmaex.jpg

Kullanıcıların Galaxy markalı tablet ve telefonlarında yer alan Samsung Apps uygulaması güncellemeyle birlikte mağaza Galaxy Apps adını alıyor. Samsung’un Tizen işletim sistemli cihazlar için de bir uygulama mağazası geliştirdiği biliniyor. İsim değişikliğinin her iki işletim sisteminde farklı isimde uygulama mağazası oluşturmak amacıyla yapıldığı tahmin ediliyor.

Galaxy Apps, Google Play Store erişimi olan bir cihazda kullanıcı için ekstradan uygulamalar sunmuyor ancak, Samsung’un mağaza içerisinde sunduğu iyi fırsatlar ya da indirimler bulmak mümkün.

Cihazınızda yer alan Samsung Apps uygulamasını tıkladığınızda güncelleme otomatik olarak sizi karşılayacaktır. Galaxy Apps yeni arayüzüyle Google Play Store’u hatırlatmadı değil.
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt