Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

samsun ---55 (1 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm Tuğba kardeşim..Emeğine sağlık.. Resimler çok güzeldi..Samsun çok güzelmiş gerçekten kardeşim..Bizlerle bu güzellikleri paylaştığın için teşekkürler. Amasra'ya çok benzettim resimleri..Orayı görmek nasip olmuştu, birkaç sene önce. Ne de olsa coğrafi yakınlıktan olsa gerek, limanlarını, kıyılarını çok benzettim oraya:)..
Allah c.c razı olsun kardeşim..Rabbimize emanet ol..Selam ve dua ile inşallah.

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM TUBA KARDEŞİM...BENİ TAM 12 SENE ÖNCESİNE GÖTÜRDÜN...ASKERLİĞİMİN ACEMİ BİRLİĞİ TAM 70 GÜN SAHRA SIHHIYE OKULUNDA GEÇMİŞTİ...HEM İYİ HEM KÖTÜ...AMA SADECE KÖTÜ HAVASI KALDI AKLIMDA 1 GÜNDE 4 MEVSİMİ YAŞARDIK SÖYLERLERDİDE İNANMAZDIM TAKİ HASTA OLANA KADAR:K...TABİ BİDE ASKERLİĞİMİN EN GÜZEL GÜNLERİNDEN BİRKAÇ GÜZEL İYİ ANI...AMA ÇOK DEĞİŞMİŞ SAMSUN ÇOK GÜZEL OLMUŞ...DAHA GÜZEL OLUR İNŞALLAH YEŞİLLE MAVİNİN BİRLEŞTİĞİ ENDER YERLEDEN BİR BİYER...HA BİDE AKLIMDA KALAN TEKSTİL BAKIMINDANDA ÇOK İLERLEMİŞ...ALLAH(C.C) RAZI OLSUN...ALLAH'A(C.C) EMANET OLUN...​

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Tuğba kardeşim..Emeğine sağlık.. Resimler çok güzeldi..Samsun çok güzelmiş gerçekten kardeşim..Bizlerle bu güzellikleri paylaştığın için teşekkürler. Amasra'ya çok benzettim resimleri..Orayı görmek nasip olmuştu, birkaç sene önce. Ne de olsa coğrafi yakınlıktan olsa gerek, limanlarını, kıyılarını çok benzettim oraya:)..

Allah c.c razı olsun kardeşim..Rabbimize emanet ol..Selam ve dua ile inşallah.
ve aleykümselam ablacım evet öyledir Rabbimiz razı olsun gözlerine sağlık inşaallah..sahil kasabası sayılır bir yerde :evet
hayırlı günler ablacım Rabbimize emnaet ol inşaallah..
:H​

pakizebölükbas

Kayıtlı Kullanıcı
Samsunumu gezdirdin bana nasilda özlemisim.burnumda tütdü.Allah razi olsun kardesim.dua edin insallah bu sene samsuna gelebilelim.cok özledim cok.selametle ...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM TUBA KARDEŞİM...BENİ TAM 12 SENE ÖNCESİNE GÖTÜRDÜN...ASKERLİĞİMİN ACEMİ BİRLİĞİ TAM 70 GÜN SAHRA SIHHIYE OKULUNDA GEÇMİŞTİ...HEM İYİ HEM KÖTÜ...AMA SADECE KÖTÜ HAVASI KALDI AKLIMDA 1 GÜNDE 4 MEVSİMİ YAŞARDIK SÖYLERLERDİDE İNANMAZDIM TAKİ HASTA OLANA KADAR:K...TABİ BİDE ASKERLİĞİMİN EN GÜZEL GÜNLERİNDEN BİRKAÇ GÜZEL İYİ ANI...AMA ÇOK DEĞİŞMİŞ SAMSUN ÇOK GÜZEL OLMUŞ...DAHA GÜZEL OLUR İNŞALLAH YEŞİLLE MAVİNİN BİRLEŞTİĞİ ENDER YERLEDEN BİR BİYER...HA BİDE AKLIMDA KALAN TEKSTİL BAKIMINDANDA ÇOK İLERLEMİŞ...ALLAH(C.C) RAZI OLSUN...ALLAH'A(C.C) EMANET OLUN...​
ve aleykümselam abi ne güzel hatıralarını canlandırmış olduk...:K evet yavaş yavaş birşeyler oluyoo Rabbimize şükür
Rabbimize emanet ol abi selametle kal inşaallah...

sude

Kayıtlı Kullanıcı
bende deniz hayranıyım

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Selamunaleyküm Tubacım emeklerine sağlık harika resimler oralara hiç gitmek nasip olmadı sayende gezmiş kadar oldum selam ve dua ile ...​

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
vay hemşerim bende samsunluyum ama ilçesinde oturuyorum olsun o da güzel.hayırlı günler.SELAM VE DUA İLE....

duy.90

Kayıtlı Kullanıcı
s.a tubacım resımler superdı harıkaydı yureğine gönlüne sağlık yüce Rabbime emanet olun hayırlı günler . bu arada bi hemşerinbişz daha çıktı bende samsunluyum merkez

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Ne kadar samsunlu var maşallah:) Bafralı çok sevdiğim arkadaşlarım var.. Biri nerelisin diye Sorduğunda Bafralıyım derler:)

Terme'yi falan gördüm ama kısmet olursa bir gün Samsun'u da görmek isterim inşallah..

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
sa kardeşim hiç görmemiştim samsunu cok guzel yaaaaaaaaaaaa

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
memleketim yaa...buda benden olsun...ha bu arada tuğba sen sahilin son halini gördünmü?
RX88BZ.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt