Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şampiyon Beşiktaş... (2 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Selamünaleykum...

Selamünaleykum...

Aleyküm Selam Abim..
Sizin daha kupa hasreti uzun süreceğe benziyor..Eee ne de olsa BEŞİKTAŞ var..
Hayırlısı olsun..
Teşekkür ederiz..
Selam ve dua ile..

Kutlamalar çok RENKSİZ geçiyor nedense...
Renkler SİYAZ_BEYAZ ya...

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum.Aman kırkyılın başı bir şampiyon oldunuz:a01:.GS gibi hem uefa hem süper kupa hem şam.kupası sanırım türkiye kupasını almıştık ozaman alında ve tebrik edeyim sizi:a45::a11:Selametle kalın.

Aleyküm Selam.
Galatasarayın yaptığı o başarıları tekrarlamak çok zor.. O gün desteklemiştim, bugün yapsa yine desteklerim..
Keşke her Türk takımı yurtdışında böyle kafaya oynasa..
Biz sizi tebrik edelim o zaman Nevin kardeşim:)..
Selam ve dua ile..

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı

Kutlamalar çok RENKSİZ geçiyor nedense...
Renkler SİYAZ_BEYAZ ya...

Eee fakir kulübüz be abi buna da şükür.. Zaten diğer takımlara göre taraftar sayımızda az olduğu için böyle idare ediyoruz..
ne yapalım.. Bizler özel insanlarız:)

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
yok ne münasebet,taş değildi kayaydı:a32:
e bide avrupa şampiyonu olmak var...untmayalım...

Haklısınız ne diyeyim:)
En önemlisi aslında Avrupa da yapılan başarıdır..
Galatasarayla da bu konuda kime boy ölçüşemez..

F

fadıl

Arkadaşlar bjk gs fb önemli değil çünkü onlar kazanıyor bizim elimize ne geçiyor

burak_55

Kayıtlı Kullanıcı
galatasarayın futbolcularından arif erdem demiş:

oynayan biziz parayı kazanan biziz taraftara ne oluyo anlamıyom:):)::):a21::a21:

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
tüm beşiktaşlıları kutlarım :)

armour

Kayıtlı Kullanıcı
beşiktaş şampiyon......her zamanki gibi :)tüm beşiktaşlı kardeşlerime hayırlı olsun...
konuyu açtığınız için eyvallah

kalemgenç

Kayıtlı Kullanıcı
Bizler özel insanlarız
evet özel takımın özel taraftarı olur.çok olması önemli değil.
ben de beşiktaş taraftarı olarak şampiyonluğumuzu kutluyorum.

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
Bir galatasaraylı olarak bütün beşiktaşlıları kutluyorum tertemiz bir sampiyonluk elde ettiler

_YUSUF_

Yönetici
İspanya’nın devlet başkanı Frankoya sormuşlar. Yahu nasıl yapıyorsun Bu koskoca ülkeyi nasıl böyle kolay yönetiyorsun diye de, adam der ki Yahu çok kolay bundan kolay ne var Topladım avenemi, benimle birlik olanları ve her bir şehre yüz binlik beşikler yaptırdım halkı oralarda uyutuverdim ve ben de kendi işime baktım der. Elbette sporu kıble edinen bir toplum böyle yüz binlik beşiklerde uyutulmayı hak etmiştir. İşte görüyoruz her bir şehirde kazılan bu hendeklere gömüldü yüz binler öldürüldü milyonlar.
Kavalı elinde bulunduran adam diyor ki çarşambayı mutlaka spora ayırın Derdi ne adamın Bu çukurlara gömülmedik bir tek insan kalmasın. Adam çarşambayı mutlaka spora ayırın diyor. Yahu zaten cumartesi pazar günleri maçlar yapılır. Ondan sonraki iki gün yani pazartesi ve salı günleri bu maçların kritiği yapılır. Ondan önceki iki gün de yani perşembe ve cuma günleri de maçların hazırlık dönemidir. Geriye sadece çarşamba kalıyor ve adam bunun da spora ayrılmasını istiyor. Yani istiyor ki adam ekranlara ya da stadyumlara, bu hendeklere gömülmedik bir tek insan kalmasın. İnsanların Allah’ı, Allah’ın kitabını, Resulünün Sünnetini düşünebilecekleri bir tek saniyeleri bile kalmasın.Kafamızı bunlarla fazla mesgul etmeyelıim arkadaşlar kafamızı vahyi sünneti anlamak için yoralım.Spor yapılacaksa gidelim kendimiz amatörce eğlenelim bu şekilde bu insanların peşine takılıp bunlara prim vermeyelim inşaAllah.
Konu sabah açılmış 34 tane mesaj almıs Allah aşkına bizler burada ne için varız yararlı konular okunma bile okunmazken bu tür konular alır başını gider kendimize gelelim kardeşlerim ömür sermayemizi daha yararlı kullanalım Allah hepinizden razı olsun mevla basiretimzi artırsın
Allah'a emanet olun

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
İspanya’nın devlet başkanı Frankoya sormuşlar. Yahu nasıl yapıyorsun Bu koskoca ülkeyi nasıl böyle kolay yönetiyorsun diye de, adam der ki Yahu çok kolay bundan kolay ne var Topladım avenemi, benimle birlik olanları ve her bir şehre yüz binlik beşikler yaptırdım halkı oralarda uyutuverdim ve ben de kendi işime baktım der. Elbette sporu kıble edinen bir toplum böyle yüz binlik beşiklerde uyutulmayı hak etmiştir. İşte görüyoruz her bir şehirde kazılan bu hendeklere gömüldü yüz binler öldürüldü milyonlar.
Kavalı elinde bulunduran adam diyor ki çarşambayı mutlaka spora ayırın Derdi ne adamın Bu çukurlara gömülmedik bir tek insan kalmasın. Adam çarşambayı mutlaka spora ayırın diyor. Yahu zaten cumartesi pazar günleri maçlar yapılır. Ondan sonraki iki gün yani pazartesi ve salı günleri bu maçların kritiği yapılır. Ondan önceki iki gün de yani perşembe ve cuma günleri de maçların hazırlık dönemidir. Geriye sadece çarşamba kalıyor ve adam bunun da spora ayrılmasını istiyor. Yani istiyor ki adam ekranlara ya da stadyumlara, bu hendeklere gömülmedik bir tek insan kalmasın. İnsanların Allah’ı, Allah’ın kitabını, Resulünün Sünnetini düşünebilecekleri bir tek saniyeleri bile kalmasın.Kafamızı bunlarla fazla mesgul etmeyelıim arkadaşlar kafamızı vahyi sünneti anlamak için yoralım.Spor yapılacaksa gidelim kendimiz amatörce eğlenelim bu şekilde bu insanların peşine takılıp bunlara prim vermeyelim inşaAllah.
Konu sabah açılmış 34 tane mesaj almıs Allah aşkına bizler burada ne için varız yararlı konular okunma bile okunmazken bu tür konular alır başını gider kendimize gelelim kardeşlerim ömür sermayemizi daha yararlı kullanalım Allah hepinizden razı olsun mevla basiretimzi artırsın
Allah'a emanet olun

+ Haklısın...Nefse yenik düşüp milletin sevinçleriyle kendimizi avutmaya çalışıyoruz...

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
bir fenerli olaraktan bjkyi tebrik ederim tabiki
bu sene biz sizi seneye siz bizi
tebriklenir
selametle

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
Allah'a emanet olun

ALLAH CC RAZI OLSUN İNŞALLAH.
AMİN :H
selametle

σпця 1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bir Cimbomlu olarak Tebrik etmiyorum BJKyi :D:D:D:D
Tebrik ederimde, doya doya sevinin, önümüzdeki 10 sene sampiyonluk yüzü göremeyeceksiniz, febe de öyle :D

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
ahhhhhhhhhhhhhhhh sivas ah ah yiğido ah

bjk seni kutlarım seneye bizziizzzzzzzzzzz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt