Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Saliha Bir Eş Arıyordum (1 Kullanıcı)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Çook Güzeldi :)
ALLAH razı olsun :)
Amiiin ecmain :)

hLL.yncy

Kayıtlı Kullanıcı
şu an o kadar kötü oldum ki ne söylenir bilmiyorum ama sonunu getirene kadar kalbim çıkacak gibi oldu... böyle bir eş olmayı o kadar çok isterim ki Rabbim bu kadar günahla zor ama inşallah bana da nasip eder... Allah razı olsun gerçekten uzun zamandır içimi bu denli etkileyen bişey okumamıştım yaşamamıştım....

ibn Abdilvahhab

Kayıtlı Kullanıcı
Sapık yayınevi hakikatın güzel bir reklamını yapmak için böyle hikayeleri yazdıkları için bu yeteneklerinden ötürü kendilerini kutlarız...Yazının içinde islam'a aykırı onca şey var ki...Kadın mekandan zamandan münezzeh gibi istediği zaman uçuyor kaçıyor isteyene dokunuyor islamın onca hükmünü alt üst ediyor...Bu kadının yaptıklarını ne bir peygamber(s.a.v) yapabiliyor ne bir sahabi...Yazık ki bu okuyanların çoğu buna inanmış malesef.

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı
şu an o kadar kötü oldum ki ne söylenir bilmiyorum ama sonunu getirene kadar kalbim çıkacak gibi oldu... böyle bir eş olmayı o kadar çok isterim ki Rabbim bu kadar günahla zor ama inşallah bana da nasip eder... Allah razı olsun gerçekten uzun zamandır içimi bu denli etkileyen bişey okumamıştım yaşamamıştım....

Amin ecmain
RAbbim bizleride salih kullarından eylesin.

krizantem1903

Kayıtlı Kullanıcı
soluksuz okudum
Rabbim böyle eşleri nasip etsin
böylesini nasip etmediyse öyle olmasını nasip etsin.
çok üzüldüm öyle bir insanın bu dünyadan ahirete erken gitmesine.

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
ben tekrar tekrar okudum ve anlattım çevreme çok etkilendim çok begendım çunku :)

Teşekkürler...

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Sapık yayınevi hakikatın güzel bir reklamını yapmak için böyle hikayeleri yazdıkları için bu yeteneklerinden ötürü kendilerini kutlarız...Yazının içinde islam'a aykırı onca şey var ki...Kadın mekandan zamandan münezzeh gibi istediği zaman uçuyor kaçıyor isteyene dokunuyor islamın onca hükmünü alt üst ediyor...Bu kadının yaptıklarını ne bir peygamber(s.a.v) yapabiliyor ne bir sahabi...Yazık ki bu okuyanların çoğu buna inanmış malesef.

Yalnızca Rabimiz cc zamandan ve mekandan münezzehtir.efendimizin sav miraca çıkarak zamandan ve mekandan sıyrılması olayını unutmayalım.peygamberlerin dışında-şehitler ve ermiş evliyaların olduğunu kabul eden herkesin-bu paylaşımıda ibretle ve dikkatle bakması da normaldir.yaşarken veli olmak -evliya olmak bizlerede nasip olsun inşallah.Allah cc herşeye Kadirdir.
selam ve baki dualarımla

ibn Abdilvahhab

Kayıtlı Kullanıcı
Yalnızca Rabimiz cc zamandan ve mekandan münezzehtir.efendimizin sav miraca çıkarak zamandan ve mekandan sıyrılması olayını unutmayalım.peygamberlerin dışında-şehitler ve ermiş evliyaların olduğunu kabul eden herkesin-bu paylaşımıda ibretle ve dikkatle bakması da normaldir.yaşarken veli olmak -evliya olmak bizlerede nasip olsun inşallah.Allah cc herşeye Kadirdir.
selam ve baki dualarımla

Efendimiz(sallallahu aleyhi ve sellem) İsra ve Miracta zamandan ve mekandan sıyrılmadı bunu hiçbir ehlisünnet alimi söylemezken böyle birşeyi neye dayanarak söylediniz anlamıyorum...Yaşarken veli evliya olmak ayrı birşey..Allah'a has olan şeyleri bir insana vermek ayrı birşey...Bu hakikat yayın evini biz çok iyi biliyoruz..Bu yazının karakterleri ve biraz senaryonu değiştirilipp başka forumlarda da anlatılması zaten çok manidardır...Bu benzer reklam hikayeleri okumak isterseniz googlede kısa bir araştırma yapabilirsiniz

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı

Benim hakikat yayınevi hakkında hiç bir bilgim yoktur.Neye, kime çalışırlar bilmem bildiğim şey bu hikayeyi okurken
çok duygulandığım ve etkilendiğimdir.Yayınevi kısmını silmek istedim ama hikayenin orjinalini bozmak istemedim.
O yüzden paylaşmak istedim Ayrıca hikaye abartılı değil abartılı olan sizin yorumunuz.

ibn Abdilvahhab

Kayıtlı Kullanıcı
Benim hakikat yayınevi hakkında hiç bir bilgim yoktur.Neye, kime çalışırlar bilmem bildiğim şey bu hikayeyi okurken
çok duygulandığım ve etkilendiğimdir.Yayınevi kısmını silmek istedim ama hikayenin orjinalini bozmak istemedim.
O yüzden paylaşmak istedim Ayrıca hikaye uçuk değil uçuk olan sizin yorumunuz.

Siz iyi niyetle paylaşmışınızdır zaten orda art niye aramadım.Lakin hikayenin içeriğinde birçok tezatlar var onlara dikkati çektim.Bu arada hakikat yayın evi ehlisünnet düşmanı kabirlerden yardım isteyen putlerestlerin akidesini yaymaktadır..Başta diyanet işleri olmak üzere birçok kuruluş bu yayınevini sakındırmaktadır...

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı
soluksuz okudum
Rabbim böyle eşleri nasip etsin
böylesini nasip etmediyse öyle olmasını nasip etsin.
çok üzüldüm öyle bir insanın bu dünyadan ahirete erken gitmesine.
Amin.
ben tekrar tekrar okudum ve anlattım çevreme çok etkilendim çok begendım çunku :)

Teşekkürler...
:)
Amin inşaAllah cümlemize böyle salih, saliha eşler nasip eder.

İnşaallah:)

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Efendimiz(sallallahu aleyhi ve sellem) İsra ve Miracta zamandan ve mekandan sıyrılmadı bunu hiçbir ehlisünnet alimi söylemezken böyle birşeyi neye dayanarak söylediniz anlamıyorum...Yaşarken veli evliya olmak ayrı birşey..Allah'a has olan şeyleri bir insana vermek ayrı birşey...Bu hakikat yayın evini biz çok iyi biliyoruz..Bu yazının karakterleri ve biraz senaryonu değiştirilipp başka forumlarda da anlatılması zaten çok manidardır...Bu benzer reklam hikayeleri okumak isterseniz googlede kısa bir araştırma yapabilirsiniz
dünya zamanıyla anlık bi zaman diliminde efendimiz sav gidip gelmiştir.
bunun kanıtıda;efendimiz sav in abdest suyu hala kıpırdamakta ve yatağının da hala sıcak olmasıdır.bunlar bilinen şeyler.
selam ve baki dualarımla

ibn Abdilvahhab

Kayıtlı Kullanıcı
dünya zamanıyla anlık bi zaman diliminde efendimiz sav gidip gelmiştir.
bunun kanıtıda;efendimiz sav in abdest suyu hala kıpırdamakta ve yatağının da hala sıcak olmasıdır.bunlar bilinen şeyler.
selam ve baki dualarımla

Efendimizin(sallallahu aleyhi ve sellem) anlık olarak gece yürüyüşü yaptığı buna isra denir.Ve anlık olara Burak adlı binek ile miraca çıktığı sabittir.Konu başka.. bu arada.Ne abdest suyu ne yatağı şuan yoktur...Millet bunlarla kandırıp duruyorlar bunların hiçbiri yoktur.Velev ki olsa bunları zikrederek neyi amaçlıyorsun anlamadım..Siz bir ilmi tahsil yaptınız mı ? yoksa kitaptan forumdan vs birşeyler öğrenerek mi bunları anlatıyorsunuz(mekan zaman olayı hakkında verdiğin bilgiler için)

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim gerçekten çok güzel bir hikaye

Rabbim herkese böyle evlilikler nasip etsin inşallah(Amin)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Bu yazıyı paylaşan kardeşimden Rabbim binlerce milyonlarca kez şükürler olsun.. Resmen okurken nefes bile alamadım. Şu anda alnımdan damlıyor terim.. Daha dün akşam, o gencin yaşadıklarını yaşamış biri olarak, hem de sevdiğim insandan, kalbime dokundu bu yazı resmen.. Söz bulamıyorum söylemeye.. Uzun zamandır böyle güzel bir yazı okumamıştım.. Allah razı olsun.....

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı
Bu yazıyı paylaşan kardeşimden Rabbim binlerce milyonlarca kez şükürler olsun.. Resmen okurken nefes bile alamadım. Şu anda alnımdan damlıyor terim.. Daha dün akşam, o gencin yaşadıklarını yaşamış biri olarak, hem de sevdiğim insandan, kalbime dokundu bu yazı resmen.. Söz bulamıyorum söylemeye.. Uzun zamandır böyle güzel bir yazı okumamıştım.. Allah razı olsun.....

amin abi İnşaAllah sizde Rabbim katında salih eşler olursunuz
hakkınızda hayırlısını diliyorum Rabbim den
Allah a emanet olun selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt