Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Saldırıları neşeyle izliyorlar (2 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]`Gazze Sınırı: İsrailliler saldırılarla neşeleniyor` başlıklı haberde, bazı İsraillilerin hafta sonunu bombardımanı dürbünlerle izleyerek geçirdiği kaydedildi.[/FONT]

[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]Saldırıları neşeyle izliyorlar[/FONT]

[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]
25991.jpg
13 Ocak 2009 09:14 [/FONT]

[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]Time dergisi, internet sitesinden verdiği haberinde, İsrail`in Sderot kenti yakınlarında kalabalık bir grubun Gazze`yi hedef alan kanlı saldırıları sevinç içinde ve alkışlarla izlediğini aktardı.[/FONT]

icon_textsize.gif
icon_textsize_minus.gif
icon_textsize_plus.gif
[/FONT]

25992.jpg
[/FONT]

Düşünür..

Kayıtlı Kullanıcı
elbet gülüçükler saf değiştirirde...
masumların safına geçer..

sanmasınlar bu böyle gider...
mazlumlarda birgün gülecek elbet..

hoyrat insanlar,yaptıklarını ödeyecek te...
akıttıkları kanda boğulacaklar,boğulacaklar elbet...

düşünür...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
bunlar hiçmi insaftan merhameteten nasip almamamışlar...

inşaALLAH yalan bir haberdir.. siviller böyle yaparsa .. elleri silahlı sırtlanlar ne yapmaz .:(:( ya rabbim ... sen yardım et ..
vaad ettiği günler yakındır inşaALLAH.. ALLAH (CC) BÜYÜKTÜR
Onlar (Yahudiler) ne zaman savaş amacıyla bir ateş alevlendirdilerse, Allah onu söndürmüştür.”
(Maide Süresi, 64)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
bunlar hiçmi insaftan merhameteten nasip almamamışlar...

inşaALLAH yalan bir haberdir.. siviller böyle yaparsa .. elleri silahlı sırtlanlar ne yapmaz .:(:( ya rabbim ... sen yardım et ..
vaad ettiği günler yakındır inşaALLAH.. ALLAH (CC) BÜYÜKTÜR
Onlar (Yahudiler) ne zaman savaş amacıyla bir ateş alevlendirdilerse, Allah onu söndürmüştür.”
(Maide Süresi, 64)

yok kardeşim yalan haber değil tvde gördüm bazı kadın askerler arkada bobbardıman sürerken ve dumanlar yükselirken hatıra fotoğrafı çekiyorlardı neşeyle...onlar kendinden olmayanları insan olarak görmüyorlarki..Malesef acı ama gerçek..:a09:

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Uzak dur göğümüzden. Al ,o tedavülden kalkmış "insan"lığını. Al, o taşları utandıran kalbini de, git, göğsündeki taşınla, soyunu da utandıran kahrolası "insan"lığınla cehenneme yakıt ol!

İçim serinliyor ilk defa cehennemin varlığından. Haykırdım kaç kere:

"Seni seviyorum cehennem..." Sayende.. Sayende. Senin sayende...

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
elbet gülüçükler saf değiştirirde...
masumların safına geçer..

sanmasınlar bu böyle gider...
mazlumlarda birgün gülecek elbet..

hoyrat insanlar,yaptıklarını ödeyecek te...
akıttıkları kanda boğulacaklar,boğulacaklar elbet...

düşünür...

elbetteki zulümler ve zulmedenler baki değildir.geçmişteki firavunları,nemrutları tağutları unutmamak lazım.Onların yerinde yeller esiyor.Gerçi kılık değiştirmiş bir şekilde dünyanın hertarafındalar ama....

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Uzak dur göğümüzden. Al ,o tedavülden kalkmış "insan"lığını. Al, o taşları utandıran kalbini de, git, göğsündeki taşınla, soyunu da utandıran kahrolası "insan"lığınla cehenneme yakıt ol!

İçim serinliyor ilk defa cehennemin varlığından. Haykırdım kaç kere:

"Seni seviyorum cehennem..." Sayende.. Sayende. Senin sayende...

sağolasın kardeşimB)

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bunların inancına göre her öldürdükleri kişi Rablerine verdikleri bir kurbandır.. Ellerinde fırsat olduğu müddetçe durmayacaklardır..

Şehid Şeyh Ahmed Yasin'in de dediği gibi;
Bizden, teslim olmamızı ve beyaz bayrak dikmemizi beklemeyin! Çünkü biz, bunu yapsak da öleceğimizi biliyoruz. Bırakın savaşçı onuruyla ölelim! Dilerseniz bizimle olun, elinizden geldiğince, öcümüzü sizden her biri boynuna taksın!

Allah islam aleminin yardımcısı olsun.. İslam devletlerinin yöneticilerine İslam şuurunu versin..
(amin)

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bunları gördükçe ''Zalimler için yaşasın cehennem'' diyorum..

kalemgenç

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim bu kudurmuş milleti dünyanın başından bir an önce al.vaad ettiğin yahudisiz dünyayı bizlerede görmeyi nasib et.biran önce filistinli kardeşlerimizi felaha çıkar.ve Rabbim o yahudilerin son gördükleri şey o tepedekiler olsun. gözleri kör olsun inşaallah.(amin)

kalemgenç

Kayıtlı Kullanıcı
Ve şimdi daha iyi anladım ki.... filistinli kardeşlerimiz için cennet ucuz değil, yahudiler için CEHENNEM lüzumsuz değil.

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Kudurmuş köpek sürüsü hepsi dün izlediğimde haberlerde beddua üzerine beddua ettim bu soysuzlara şerefsizler...

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
Ufacık bebeklerin,insanların katledilmesini neşeyle izleyen bir grup insanımsı yaratıklar topluluğu.Ben bunlara söyleyecek kadar ağır ve iğrenç kelimeler bilmiyorum.Ne desem az kalır.

Bir gün elbet bir gün günlerini görecekler.

(Ey Muhammed!) Sana vahyolunana uy ve Allah hükmünü verinceye kadar sabret. O, hüküm verenlerin en hayırlısıdır.Yûnus Sûresi 109. ayet meali

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bunların inancına göre her öldürdükleri kişi Rablerine verdikleri bir kurbandır.. Ellerinde fırsat olduğu müddetçe durmayacaklardır..

Şehid Şeyh Ahmed Yasin'in de dediği gibi;
Bizden, teslim olmamızı ve beyaz bayrak dikmemizi beklemeyin! Çünkü biz, bunu yapsak da öleceğimizi biliyoruz. Bırakın savaşçı onuruyla ölelim! Dilerseniz bizimle olun, elinizden geldiğince, öcümüzü sizden her biri boynuna taksın!

Allah islam aleminin yardımcısı olsun.. İslam devletlerinin yöneticilerine İslam şuurunu versin..
(amin)

evet amin özellikle sanki ölü topragı serpilmiş islam devletlerine rabbim hidayet versin.allaha emanet olasın kardeşimB)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Ufacık bebeklerin,insanların katledilmesini neşeyle izleyen bir grup insanımsı yaratıklar topluluğu.Ben bunlara söyleyecek kadar ağır ve iğrenç kelimeler bilmiyorum.Ne desem az kalır.

Bir gün elbet bir gün günlerini görecekler.

(Ey Muhammed!) Sana vahyolunana uy ve Allah hükmünü verinceye kadar sabret. O, hüküm verenlerin en hayırlısıdır.Yûnus Sûresi 109. ayet meali
keser döner sap döner gün gelir hesap döner?allaha emanet olunuzB)

ishakyakup

Kayıtlı Kullanıcı
buna hiç şaşırmıyorum.. zira bunlar yahudi milleti...

dikkat ederseniz.. israil hükümeti yaklaşan seçimler için bu saldırıları sürdürüyor.. yani filistine saldırısından dolayı halkından destek bekleyecek... ve görürsünüz büyük bir destek alacak.. halkı bunu istiyor çünkü..

unutmayın ki israilli yöneticiler.. vaktiyle şaron, şimdi olmert, perez.. bunlar israilli yahudilerin en merhametlileri.. halkları yöneticilerinden daha zalimdir..

bakın.. israil hükümeti filistinden kayıtsız şartsız çıksın.. filistine insani yardımların girmesine müsaade etsin.. seçimleri kaybeder.. yani hayvanlığı bırakıp insan olma yolunda bir adım atsa, hayvanlardan daha aşağı olan halk kitlesi onları iktidardan uzaklaştırır..

hatırlıyorum yıllar önce.. şaron denilen pislik.. kıytırıktan bir barış imzalamıştı filistinlilerle.. ardından ne oldu..? telaviv başta olmak üzere israil kentlerinde büyük protestolar.. şoron'u filistin'in köpeği ilan etmişlerdi..

bu milletin inancı bu... yahudi olmayanlar yahudilerin kölesidir, köpeğidir.. bir yahudi başka insanlara yaptığından dolayı sorumlu tutulamaz.. ister öldürür ister işkence eder ister tecavüz eder.. hiç kimse yahudiye dur diyemez..

aralarından biri çıksa dese ki.. bu zulumdür.. bu insanlık dışıdır.. yahudi milleti bunu dinden çıkmakla suçlar.. o kişiyi kafir ilan eder...
açıp talmut okuyun.. kabala okuyun.. bu iki kitaba inanan insanlar için yaptıkları gayet normal...

bakın bunların inandıkları sımsıkı sarıldıkları kutsal kabul ettikleri kitap bu.. emirler bu.. daha bu millet bütün filistinleri öldürse kanlarını içse etlerini yese şaşırmamak lazım değil mi...

* “Para işlerinde yalan yere yemin etmeye müsaade edilmiştir.”(Talmut,Yoreh deah,232-14 Hagag)
* “Yahudi olmayanın malı,mülkü sahipsiz sayılır.Ona herkesten önce el koyan Yahudi,sahibi olur.” (Talmut,Hoşem,hamişpat 183-7 Haga
* “Yahudi hiçbir Yahudi gümrük mültezimini asla aldatmamalıdır.Ama Yahudi olmayan bir gümrük mültezimini ve hatta bir kralı bile aldatabilir..Memlekette cari olan kanunlar bunu yasaklamış olsa bile! Bir Yahudi gümrük memuru ve bir Yahudi gümrük borçlusu,sebep olacakları ziyanın Yahudi olmayan devlet veznesine yatırılması gibi bir tehlikenin mevcut olmadığı hallerde,Yahudi olmıyan memleket kanunlarını hiçe sayabilir.” (Talmut/Hoşem hamişpat,369; Şutlan Aruh,s.117)

* “Günah işlemeye müsaade vardır,yeter ki gizli olarak işlensin.”(Talmut)

*“Yahudi olmayanlara karşı daima riyakâr bir güler yüz gösteriniz.Fakat onların sulh yapılmaz birer düşman olduklarını asla unutmayınız.” (Talmut)

*“Yalnız Yahudi olanlara insan gözüyle balkır; Yahudilerden gerisi sadece birer hayvandır.”(Talmut)

*“Siz,Yahudi olmayanlardan birini öldürmek suçu ile mahkemelerde bunu yeminle açıkça inkâr edebilirsiniz.Çünkü öldürülen bir hayvandır.” (Talmut)
*“Her hususta aldatmaya cevaz vardır.Fakat, hilenin anlaşılmaması için ustaca hareket etmek de şarttır..Bilhassa insan borçlu olunca onu ödemek için hile yapabilir.”(Talmut)
*“Yahudi kendinden olmayanın malını çalmak ve işini elinden almakla iyi bir şey yapmış sayılır.”(Talmut)
*“Yahudi olmayanın kanını akıtmak,Allah’a kurban sunmaktır.”(Talmut)
*“Yer yüzünde Tanrı,Yahudinin yüz hatlarında kendini aşikâr kılar.”(Kabala)
*“Yahudi,Juda,Jevah ve ya Johavah,aynı varlıktır.”(Kabala)
*“Yahudi yaşayan,şahıslaşmış Tanrıdır.”(Kabala)
*“Diğer insanlar tamamıyla dünyevi, aşağı ırktandır.Onlar sadece Yahudilere hizmet etmek için yaşamaktadırlar.Onlar küçük hayvanlardır.”(Kabala)
*“Hahamların sözleri canlı Tanrının sözleridir.”(Kabala)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
buna hiç şaşırmıyorum.. zira bunlar yahudi milleti...

dikkat ederseniz.. israil hükümeti yaklaşan seçimler için bu saldırıları sürdürüyor.. yani filistine saldırısından dolayı halkından destek bekleyecek... ve görürsünüz büyük bir destek alacak.. halkı bunu istiyor çünkü..

unutmayın ki israilli yöneticiler.. vaktiyle şaron, şimdi olmert, perez.. bunlar israilli yahudilerin en merhametlileri.. halkları yöneticilerinden daha zalimdir..

bakın.. israil hükümeti filistinden kayıtsız şartsız çıksın.. filistine insani yardımların girmesine müsaade etsin.. seçimleri kaybeder.. yani hayvanlığı bırakıp insan olma yolunda bir adım atsa, hayvanlardan daha aşağı olan halk kitlesi onları iktidardan uzaklaştırır..

hatırlıyorum yıllar önce.. şaron denilen pislik.. kıytırıktan bir barış imzalamıştı filistinlilerle.. ardından ne oldu..? telaviv başta olmak üzere israil kentlerinde büyük protestolar.. şoron'u filistin'in köpeği ilan etmişlerdi..

bu milletin inancı bu... yahudi olmayanlar yahudilerin kölesidir, köpeğidir.. bir yahudi başka insanlara yaptığından dolayı sorumlu tutulamaz.. ister öldürür ister işkence eder ister tecavüz eder.. hiç kimse yahudiye dur diyemez..

aralarından biri çıksa dese ki.. bu zulumdür.. bu insanlık dışıdır.. yahudi milleti bunu dinden çıkmakla suçlar.. o kişiyi kafir ilan eder...
açıp talmut okuyun.. kabala okuyun.. bu iki kitaba inanan insanlar için yaptıkları gayet normal...

bakın bunların inandıkları sımsıkı sarıldıkları kutsal kabul ettikleri kitap bu.. emirler bu.. daha bu millet bütün filistinleri öldürse kanlarını içse etlerini yese şaşırmamak lazım değil mi...

* “Para işlerinde yalan yere yemin etmeye müsaade edilmiştir.”(Talmut,Yoreh deah,232-14 Hagag)
* “Yahudi olmayanın malı,mülkü sahipsiz sayılır.Ona herkesten önce el koyan Yahudi,sahibi olur.” (Talmut,Hoşem,hamişpat 183-7 Haga
* “Yahudi hiçbir Yahudi gümrük mültezimini asla aldatmamalıdır.Ama Yahudi olmayan bir gümrük mültezimini ve hatta bir kralı bile aldatabilir..Memlekette cari olan kanunlar bunu yasaklamış olsa bile! Bir Yahudi gümrük memuru ve bir Yahudi gümrük borçlusu,sebep olacakları ziyanın Yahudi olmayan devlet veznesine yatırılması gibi bir tehlikenin mevcut olmadığı hallerde,Yahudi olmıyan memleket kanunlarını hiçe sayabilir.” (Talmut/Hoşem hamişpat,369; Şutlan Aruh,s.117)

* “Günah işlemeye müsaade vardır,yeter ki gizli olarak işlensin.”(Talmut)

*“Yahudi olmayanlara karşı daima riyakâr bir güler yüz gösteriniz.Fakat onların sulh yapılmaz birer düşman olduklarını asla unutmayınız.” (Talmut)

*“Yalnız Yahudi olanlara insan gözüyle balkır; Yahudilerden gerisi sadece birer hayvandır.”(Talmut)

*“Siz,Yahudi olmayanlardan birini öldürmek suçu ile mahkemelerde bunu yeminle açıkça inkâr edebilirsiniz.Çünkü öldürülen bir hayvandır.” (Talmut)
*“Her hususta aldatmaya cevaz vardır.Fakat, hilenin anlaşılmaması için ustaca hareket etmek de şarttır..Bilhassa insan borçlu olunca onu ödemek için hile yapabilir.”(Talmut)
*“Yahudi kendinden olmayanın malını çalmak ve işini elinden almakla iyi bir şey yapmış sayılır.”(Talmut)
*“Yahudi olmayanın kanını akıtmak,Allah’a kurban sunmaktır.”(Talmut)
*“Yer yüzünde Tanrı,Yahudinin yüz hatlarında kendini aşikâr kılar.”(Kabala)
*“Yahudi,Juda,Jevah ve ya Johavah,aynı varlıktır.”(Kabala)
*“Yahudi yaşayan,şahıslaşmış Tanrıdır.”(Kabala)
*“Diğer insanlar tamamıyla dünyevi, aşağı ırktandır.Onlar sadece Yahudilere hizmet etmek için yaşamaktadırlar.Onlar küçük hayvanlardır.”(Kabala)
*“Hahamların sözleri canlı Tanrının sözleridir.”(Kabala)

haklısınız kardeşim azınlıktada olsa bu saldırıya karşı duran yahudiler var.Ve siyonistleri sevmeyenleride..Yani bunlar geçmişlerinde onlarca peygamber öldürmüştür.Daha büyük günah nasıl işlenir onu deniyorlar sanırım.Bir sohbette hoca şunu demişti:1)peygamber öldüren insan 2)peygamberin öldürdüğü insandan daha kötü bir insan yoktur....Ve bu insanlar günümüze kadar geldi..Şimdi kuranında dediği 2. yükselişlerini yaşıyorlar.

Selametle kardeşimB)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt