Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SABAHIN ALTISINDA BİR KALP KIRILDI (2 Kullanıcı)

Y.e.K.M

Kayıtlı Kullanıcı
elinize sağlık çok beğendim ya walla bu konuları anlamkata zorluk çekiorum bu isteyen dilenci olsun olmasın bazılarının gerçekten çok ihtiyacı var bazıları da alışmış para yemeye yardım edeyim diosun etsen bi türlü etmesen bi türlü sizler bu durumlarda ne yapıosunuz mrk ettm?:|

katılıyorum kardeşime...:evet

vildana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm Hayrunissa86 kardeşim eline emeğine sağlık.Allah(c.c) razı olsun çok güzel bir paylaşımdı.

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar çoğunun ihtiyacı yok ama gende boş ceviremıyosun.zanda kalıyosun.şuda varkı dilenciyı dilenciyi dilenciliğe teşvik etmekte günah.bu sebepten gerçek yardıma muhtac insanları gözetlemek şart! çünkü dilenmek yok.ben çocukları kullanan tesettürü kullananlardan nefret ediyorum hatta onları uyarıyorum gördüğümde.çünkü onlar meslek halıne getirmiş.ama yaşlılara ne olursa olsun kıyamıyorum..

gul tanem

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim çok güzel bir hikayeydi
peygamber efendimiz kapınıza geleni boş çevirmeyin diyor ama insan da tereddüt ediyor acaba gerçekten ihtiyaç sahibimi diye
bu hikayeye gelince tüylerim diken diken oldu çok etkilendim

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
S.A ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM EMEĞİNİZE SAĞLIK MEVLA BİZLERİ GÜNAH İŞLEMEKTEN MUHAFAZA ETSİN S.A:gulegule

hayrunissa86

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim çok güzel bir hikayeydi
peygamber efendimiz kapınıza geleni boş çevirmeyin diyor ama insan da tereddüt ediyor acaba gerçekten ihtiyaç sahibimi diye
bu hikayeye gelince tüylerim diken diken oldu çok etkilendim

yaradanım senden razı olsun kardesım selam ve dua ıle

hayrunissa86

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar çoğunun ihtiyacı yok ama gende boş ceviremıyosun.zanda kalıyosun.şuda varkı dilenciyı dilenciyi dilenciliğe teşvik etmekte günah.bu sebepten gerçek yardıma muhtac insanları gözetlemek şart! çünkü dilenmek yok.ben çocukları kullanan tesettürü kullananlardan nefret ediyorum hatta onları uyarıyorum gördüğümde.çünkü onlar meslek halıne getirmiş.ama yaşlılara ne olursa olsun kıyamıyorum..

selamun aleykum kardesım hattim deyil ama kalbını dınle olurmu selam ve dua ıle

tan_vakti

Kayıtlı Kullanıcı
Sonucta adama servet bagıslanmıyorkı azıcık para veriliyor dilenci olsun yada olmasın imkanı varsa kişinin bir kaç kurusuda aramaması gerek bence dükkanım olsa ve bu durumla karsılassam o ihtiyac sahibini azarlıyana ters bir bakıs atardım sonra ihtiyac sahibine çay ikram eder önce biraz sohbet eder sonra da gereken parayı verip gönderirdim güzel hikayeymiş teşekkürler

hayrunissa86

Kayıtlı Kullanıcı
Sonucta adama servet bagıslanmıyorkı azıcık para veriliyor dilenci olsun yada olmasın imkanı varsa kişinin bir kaç kurusuda aramaması gerek bence dükkanım olsa ve bu durumla karsılassam o ihtiyac sahibini azarlıyana ters bir bakıs atardım sonra ihtiyac sahibine çay ikram eder önce biraz sohbet eder sonra da gereken parayı verip gönderirdim güzel hikayeymiş teşekkürler

sa aleykum kardesım sagol

leyla-1

Altın Üye
Kalb kırmak çok kolaydır ama geri tamir edilemez bir insan başka bir konu ile ilgili hacca gidip hidayete ermiş olması gereken bir insan(Allah bilir biz bilemeyiz)karşısındaki insana sen Allah'ı ağzına alamazsın demek ne demek acaba? Sadece şunu söylemek istiyorum Allah kötü insanların şerrinden kötülüklerinden bizleri gelmeden korusun fırsat vermesin yapanlarıda Rabbim nasıl bilirse öyle yapsın öyle insanları Allah'a havel ediyorum Allah herkesin kalbine göre mükafatını versin inşallah Amin...

hayrunissa86

Kayıtlı Kullanıcı
Kalb kırmak çok kolaydır ama geri tamir edilemez bir insan başka bir konu ile ilgili hacca gidip hidayete ermiş olması gereken bir insan(Allah bilir biz bilemeyiz)karşısındaki insana sen Allah'ı ağzına alamazsın demek ne demek acaba? Sadece şunu söylemek istiyorum Allah kötü insanların şerrinden kötülüklerinden bizleri gelmeden korusun fırsat vermesin yapanlarıda Rabbim nasıl bilirse öyle yapsın öyle insanları Allah'a havel ediyorum Allah herkesin kalbine göre mükafatını versin inşallah Amin...

amin inşallah kardesım ecmain

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt