Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Saatteki Yazi (1 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Dünyada yaşarken Ölmek, ölümü anımsamaktan çokdaha iyidir diye düşünüyorum rabbimden yaşarken ölümü tattırmasını dilerim

kardeşim tabi tatmak istersiniz ama ben kendi rüyamda kendi öldüğümü gördüm çok değişik bir duygu kalktıgımda hayla yaşadığıma inanamadım rabbim günahlarımızı bagışlaşın daima ölümü hatırlayalım
belki 2 dk belki 2gün belki 2 yıl ama sonuçta o duyguyu tatıdıcaz rabbim güzel bir şekilde ölümm nasip etsin

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
ESELAMUNALEYKÜM VERAHMETULAHİ VEBEREKATUHU..
DAMLACIĞIM;PAYLAŞIMIN İÇİN RABBİM RAZI OLSUN İNŞALLAH..

"HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR.."

HZ.ÖMER ÖLÜMÜ HATIRLAMAK İÇİN Bİ ADAM TUTMUŞ,O ADAM HERGÜN ONA ÖLÜMÜ HATIRLATIYORMUŞ..DERKEN Bİ GÜN ADAM TAM ONA ÖLÜMÜ HATIRLATACAĞI ZAMAN,HZ. ÖMER:"TAMAM" DEMİŞ "ARTIK SENLE OLAN ANLAŞMAMIZ BİTTİ"..TABİİ ADAM ŞAŞIRMIŞ.."NE OLDU Kİ BANA İHTİYACIN KALMADI" DEMİŞ..HZ. ÖMER:"SAÇIMDA BU SABAH BEYAZ BİR TEL SAÇ GÖRDÜM..ARTIK ONA BAKTIKÇA ÖLÜMÜ HATIRLAYACAĞIM..."

ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİLALEMİN..RABBİM ÖLÜMÜ HATIRLATICI HALLERİ BİZLERDEN UZAK ETMESİN..HAYIRLI ÖMÜR VE HAYIRLI ÖLÜMLER OLSUN İNŞALLAH..

SELAM VE DUALARIMLA..

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
ESELAMUNALEYKÜM VERAHMETULAHİ VEBEREKATUHU..
DAMLACIĞIM;PAYLAŞIMIN İÇİN RABBİM RAZI OLSUN İNŞALLAH..

"HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR.."

HZ.ÖMER ÖLÜMÜ HATIRLAMAK İÇİN Bİ ADAM TUTMUŞ,O ADAM HERGÜN ONA ÖLÜMÜ HATIRLATIYORMUŞ..DERKEN Bİ GÜN ADAM TAM ONA ÖLÜMÜ HATIRLATACAĞI ZAMAN,HZ. ÖMER:"TAMAM" DEMİŞ "ARTIK SENLE OLAN ANLAŞMAMIZ BİTTİ"..TABİİ ADAM ŞAŞIRMIŞ.."NE OLDU Kİ BANA İHTİYACIN KALMADI" DEMİŞ..HZ. ÖMER:"SAÇIMDA BU SABAH BEYAZ BİR TEL SAÇ GÖRDÜM..ARTIK ONA BAKTIKÇA ÖLÜMÜ HATIRLAYACAĞIM..."

ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİLALEMİN..RABBİM ÖLÜMÜ HATIRLATICI HALLERİ BİZLERDEN UZAK ETMESİN..HAYIRLI ÖMÜR VE HAYIRLI ÖLÜMLER OLSUN İNŞALLAH..

SELAM VE DUALARIMLA..

ELLERİNE SAGLIK KARDEŞİM GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BEN BUNU DAHA ÖNCE DUYMUŞTUM HATTA YAZICAKTIM TAM OLARAK HANGİ HALİFE OLDUGUNU HATIRLAYAMADIM SEN YAZDIN ÇOK MUTLU OLDUM ARTIK UNUTMAM
RABBİM RAZI OLSUN
AMİN AMİN İNŞALLAH

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt