Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

S.aleykum (.........) (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sunnetullah

Kayıtlı Kullanıcı
W w w. ........... C o m

Selamun Aleykum, sitenize yeni üye oldum Maşaallah güzelmiş Siteniz...

Benim kayıtlı olduğum başka bir islami site var, yeni açılmış güzel bir yer inşaallah sizleride beklerim...

Muslumanlara destek oluruz hep beraber, Site hiçbir cemaat veya belirli bir fikre saplantılı değil, kur-an ve sünnet çerçevesinde yayın yapan ehli sunnet bir sitedir, Onun için kardeş sitelere adresi veriyim dedim...

W w w............. C o m

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykumselam ve rahmetulah ve berekatuhu kardeşim
hoşgeldin sitemize.. hayırlı uğurlu olsun daim olur inşallah diğer site tavsiyen için de allah razı olsun en hayırlı ve üst seviyede faydalanmak duasıyla..
Selam ve Dua ile
Selamunaleykum...

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykümselam kardeşim;

Hayırlı olsun,amaç ve rızayı unutmamak ümidi ile.Lakin üye kurallarımızda belirttiğimiz gibi bu gibi konu ve mesaj bilgileri yayınlamak yasaktır.Konu hakkında duyuru yayınlarımızda belirttiğimiz adreslere istek ve önerinizi bırakınız ve bu şekilde yol alınız.

Anlayışlı olacağınızı ümid ederek konuyu kapatarak bir süre sonra sileceğiz.Bilgilerinize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt