Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

s.a yeni üye oldum tanışabilir miyiz??? (2 Kullanıcı)

ebaismail

Kayıtlı Kullanıcı
s.a

s.a

arkadaşlar bende yeniyim tanışırsak sevinirim herkesin 3 ayları mübarek olsun

Sebahat.28

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle aramiza hosgeldin sefalar getirdin. Elbette bizimle tanisabilirsin. Ismim Sebahat Giresunluyum Almanyada yasiyorum. bu siteyi 2 haftadir taniyorum bir haftadir üyeyim. Buranin tiryakisi oldum. Anasayfayi henüz tam inceleyemedim. Sorularima burada cevap buldugum icin cok mutluyum. Sagolsunlar Arkadaslar cok Alaka gösteriyor her konuda yardimci olmaya carisiyorlar.
Kenidne iyi bak:a35:. AllahC.C emanet ol

Sebahat.28

Kayıtlı Kullanıcı
Aramiza hosgeldin sefalar getirdin Selin. Elbette tanisabiliriz. Ismim Sebahat. Giresunluyum, Almanyada yasiyorum. Ben de siteyi iki haftadir taniyorum. Bir haftadir üyeyim. Arkadaslar sordugum sorulara cevap verip beni cok mutlu ediyorlar. Burada cok faydali ilimler ve bilgiler ögrendim. :a08:Kendine iyi bak. Allah C.C emanet ol.

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam kardeşim üyeliğin daim olur inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt