Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

S.A.Benide aranıza alın (1 Kullanıcı)

hanif 2

Kayıtlı Kullanıcı
slm arkadaşlar kendimi geç kalmış hissediyorum böle bir site vardı ve ben yeni gördüm.Çok sevdiiim sohbetinden keyiif aldıım Asr-ı saadetten tablolar programını sunan Necmettin Nursaçan hocama bakarken buldum sizleri hayırlı olur inş.Benide aranıza alın sizlerden çok şey öğreneceğimi düşünüyorum umarım sorularımla sizleri bıktırmam.ALLAHa emanet olun

Gönül gözü görmeyen can gözünü neylesin.
Dünyada dönmeyen dil ahrette ne söylesin..?
RABBİM cümlemizin kandilini mübarek eylesin

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykümselam kardeşim;

Hoş geldiniz,üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun.Faydalı,kaynaklara dayalı paylaşımlarınızı bekliyor bu paylaşımlar ilede meşguliyetinizi dua ve ümid ediyoruz.

Sizin vesileniz ilede bir konuya değinmekte fayda görüyorum.Üye kuralları ve yönetim duyurularımızda belirttiğimiz gibi site içerisinde soru sorulması kaynaksız ve delilsiz verilen cevaplar nedeniyle yasaklanmıştır.

Hakkı ile verilen cevaplar olduğu gibi ''bence,kanımca,düşüncem budur'' diye şuursuzca ve gaflet haliyle yazışmaların meydana geldiği görülüp herkesin kafasının karışmasıyla hayırlı olmayan yönlere örnekleri ile bir çok kez kaymıştır..

Bu konuya hassasiyet ve ılımla yaklaşacağınızı ümid ederek size hayırlı bir yönledirme ile ''sorularla islamiyet'' adresinden faydalanabileceğinizi de belirtmek isterim.

Tekrardan hoş geldniz değerli kardeşim.Selam ve yürekten samimi dua'larımla selametle kalınız.Hayırlı ve bereketli günler dilerim.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamünaleykum...

Esselamünaleykum...

Hoşgeldiniz kardeşim...
Üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşallah...

hanif 2

Kayıtlı Kullanıcı
hoş buldum teşekkür ederim çalışıyorum elimden geldiince size katılacağım ALLAHa emanet olun.

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Allah tüm kardeşlerimizden razı olsun, şimdiye kadar kimsenin bir başka kardeşinden bıktığını görmedik, duymadık...

Yeter ki iyi niyetli ve samimi olalım...

Sizin giriş ifadeleriniz zaten samimiyetinizin bir belgesi gibi görünüyor...

Emin olun bir süre sonra bu site sizin için de vaz geçilmez olacaktır...

Geldiğinize sevindim, çok iyi ettiniz, hayırlı paylaşımlarda buluşmak üzere...

Allah'a emanet olun...

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykümselam kardeşim
Hoşgeldiniz, üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun..Bizler burada kocaman bir aileyiz herkese yer vardır.
Kaan kardeşimzinde belirttiği gibi sorularınızı sorularla islamiyet bölümünde sorarsanız daha sağlıklı bilgiler öğrenebilirisniz..
Allaha emanet olun..
selam ve dua ile...

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam hoşgeldin kardeşim.

Hasan011974

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyna ve aleyküm selam kardeşim hoşgeldin hayırlı olur inşallah.Selam ve dua ile.

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim sorularınızı yanıtlamaktan onur duyarız bilmemek değil öğrenmemek yanlıştır bu arada hoşgeldin aramıza Allaha Emanet Ol

hanif 2

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM hepinizden tek tek razı olsun bu sicak karşılama için çok teşekkürler çok mutluyum burda olduum için

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt