Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rüyamın Yorumu (1 Kullanıcı)

imported__cCc_

Kayıtlı Kullanıcı
Aslında buraya yazmazdım ama başka bir arkadaş yazdığı için cesaret aldım. Şimdi bir rüya gördüm. İşin önemli tarafı rüyayı görmeden önce gün içinde bir dua etmiştim. Rüyamda;

Gerçek hayatta lise sondayım ama rüyamda ilkokulumun bahçesinden elimde market poşetleriyle geçiyorum. Biraz ağırlar. Bir bakıyorum ki yanımda bana poşetlerimi taşımaya yardım eden Psikoloji Hocam var. Hocam verin ben taşırım felan diyoeum o kabul etmiyo. Market servisine kadar poşetleri taşıyoruz. Orada beni annem bekliyor. Ben bir anda servisin önünde variller görüyorum. O variller gri beyaz renkte. Onları kenara çekiyorum. Kenara çekerken yemyeşil pırıl pırıl çimler gözüme çarpıyor. Aslında her taraf yemyeşil görünüyor. Burada bitiyor. Şimdiden teşekkürler ..

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Her rüya gerçege çıkmaz(rüya ile amel edilmez diyeyim yinede)...
Hey karıştı bu iş yine, niye ??, grilere girmiş kardeş birde... olsun beyaz da var bu işte .. hele yeşil deyince hayırlar açılır iyice
Şüphelerden arın bir iyice, sonra bir büyüğünden yardım almayı akıl edince , şüphelerden arınınca iyice, hak divanı açılır önünde..."
Yeşil hayırdır , bu biline...
Anne hakkı ödenmezdir... onu gecme bence...
Şimdi ne demek istendi???(ilham gelmezse bilmem, tercüme edeyim istersen)
Bazı şüpheler gecireceksin ama iyilik istegin fazla, yardım göreceksin bir büyüğünden, sonra yüregin güzelliklere ulaşacak, hayırlara açılacak yolu göreceksin.. (hayr olsun)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt