Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rüyalarımm gerçek oluyor (1 Kullanıcı)

Longing

Kayıtlı Kullanıcı
Rüyalarım anlatmak istemiyorum. Fakat biraz kafa yorarsam tıpa tıp aynısı gibi işaretci rüyalarım oluyor. Ne hissedersem ne düşünürsem oluyor 6.hissim cok kuvvetli ama arkadas felaket bir şekilde inanamazsınız artık brz var önceden tıpa tıp felaket bir şekilde idi. Şizofreni sandım kendimi... Allah'ıma çok şükür Allah'ıma bazen yılçarabiliyorum amam inanıyorum biraz Allah'ıma fazla bağlıyım.O benim herşeyim, dua ettigim zaman huzur veriyor bana... Bunları nasıl yorumluyorsunuz? yasım 15 bu arada . Ayrıca rüyaları gece anlatırsam neolur ?

Longing

Kayıtlı Kullanıcı
cevap verecek müslüman kards yok mu ?

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
nasıl kardeşim
Ben daha önce bu anı yaşadım gibi şeyler mi oluyor :)

Longing

Kayıtlı Kullanıcı
hyr tabiki daha değişik, bu şey genellikte ruyalarımda oluyor sonrar gercek oluyor.Birde gece ruya anlatılmaz derler nedeni nedir

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Çok geç cevap veriyorum ama şunu söyleyeyim; gece rüya anlatılmaz lafı batıl. Öyle bir şey yok, öyle bir şeyi ne hadislerde ne de ayetlerde gördüm. :)

İkincisi de neden 32 diye kayıt ettin?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt