Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

rumuzum gibi arayıştayım (1 Kullanıcı)

arayıs6180

Kayıtlı Kullanıcı
yeni tanıştım bu siteyle.içimde kopan fırtınaları birleştirip bir bütün olmak istiyorum.yaradanımdan özümle herşeyimle ona yönebilmeyi diliyorum.şu mübarek günler vesile olurda inşallah aslında bulmuşolduğum arayışım son bulur.ızdırabım da.ve artık bu dünyadan yönümü diğer dünyaya dönmek istiyorum.yardım diliyorum rabbimden.

GEVHER

Yönetici
selamünaleyküm kardeşimiz...

Forumumuza ve aramıza hoşgeldiniz.
Rabbini bulan tüm eksiklerini gidermiş olur ; O 'nu kaybeden ise neyi varsa kaybetmiştir.

Yüreğinizin Allah Celle Celalüh aşkıyla dolup taşması duasıyla...

Rabbimize emanet olunuz.

arayıs6180

Kayıtlı Kullanıcı
tşk

tşk

gözyaşlarına boğuldum.çok isteyim yapamadığım.vicdanımın beni günden güne kemirdiği kendimi çok çaresiz hissediğim bu dönemde dualarınızı destediğinizibekliyorum.etrafımda bunu bana verecek kimse yok.herkes başka alemlerde.

KüBrA1988

Kayıtlı Kullanıcı
Dualarimiz seninle kardesim :) Ama sende bizlere duanda yer ayir insaALLAH

Vesselam

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamünaleykum...

Esselamünaleykum...

Öncelikle hoşgeldiniz kardeşim...
Üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah...
DUA KARDEŞLİĞİ hepimiz için inşallah...
Allaha emanet olun...

309654972_c912bf6882.jpg

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
yeni tanıştım bu siteyle.içimde kopan fırtınaları birleştirip bir bütün olmak istiyorum.yaradanımdan özümle herşeyimle ona yönebilmeyi diliyorum.şu mübarek günler vesile olurda inşallah aslında bulmuşolduğum arayışım son bulur.ızdırabım da.ve artık bu dünyadan yönümü diğer dünyaya dönmek istiyorum.yardım diliyorum rabbimden.
selamün aleyküm canım hoş geldın sefalar getirdin neden bu kadar karamsarsın dünyada öyle dertler varki karşılastırsan senin derdin hafif gelir inan umudunu kaybetme ALLAHIM öyle yüceki sen na dayan hep yanındaki tek dostumuz sırdaşımız o güzel yaradan rabbimiz değilmi sarıl sımsıkı ve bırakma insanın en güzel ilaçı peygamberimiz s.a.v efendimiz.dınimiz .kur-anımız .namazımızdır burası sıcacık bir yuva gibi tüm buradaki kardeşlerimizde yardım sever dertlere ortak olan canlarımdır cekinme dua ya ıhtıyacın versa dua ederız dilegin varsa okuruz dileğin için yeterki sen hayata sıkı sarıl ve isyan etme takrar hoş geldin diliyorum inşallah burada ardığını bulursun allaha emanet ol:a07::a07::a07:

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamü Aleyküm ve Rahmetullah...
Hoşgeldin kardeşim...
Üyeliğin hayırlı ve daim olsun...
Hayırlı paylaşımlar...
Rabbim yar ve yardımcın olsun...
Allah'ın izniyle dualarımdasın kardeşim...
En güzel yerde dualarda buluşmak dileğiyle...
Allah'a emanet ol kardeşim...

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum.
sen beni anarsan bende seni anarım.sen bana gelirsen bende sana koşarım diyor ALLAH cc.
yüce ALLAH ın andıklarından olursunuz inşALLAH.
selametle

arayıs6180

Kayıtlı Kullanıcı
hepinizden ALLAH razı olsun.çok şey yaşadım çok sıkıntı çektim çekiyorum da ama bu bir imtihan farkındayım.tek isteğim bir evladım var onu her iki cihanda hayırlı bir insan olarak yetiştirmek.rabbim hepimizin evletlarına hayırlı ömürler versin

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
güzel kardeşim hoşgeldin öncelikle.tüm güzel duaların kabul olur inşaallah evşadın hakındaki.lakin bu biraz da senin elinde .onun için dua etmeyi asla elden bırakma.annelerin duası en çok kabul olunan dualardandır.çok sıkıntı çekmişsin yazdığın kadarıyla.sıkıntılarımız günahlarımıza kefarettir inşaallah.allah dilediği zaman her şey çok güzel sonuçlanır.tabi ki bu da senin imtihanın.öncelikle sabır etmeyi bilmeliyiz.sabır nedir.elimizi kolumuzu bağlayıp olayların güzel bir şekilde sonuçlanmasını beklemek midir.hayır! sabır çokça dua ederek allahtan en hayırlı sonucu istemektir.bu duanı ister namazla yap,ister kur'anla ister cevşenle ...
evvela sıkıntıyı da genişliği de verenin rabbimiz olduğuna gönülden iman etmeli hayırlı sonucu istemeliyiz.ola ki sonuç bizim istediğimiz şekilde olmadı.hayıırlısı olsun diye dua etmedik mi.demekki rabbim böyle istedi diyebilmeliyiz.size söylerken aslında kendime de söyliyorum bunları.rabbim cümle sıkıntılarımızı gidersin.imanına sarılabilen kullardan etsin inşaalah....

arayıs6180

Kayıtlı Kullanıcı
selamlar tekrar senin adın yürek ferahlatan olsun mu:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt