Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rum Kayseri'nin Kizi Delirmiş ! (2 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
______selamün aleyküm ..
rabbim sizden razı olsun ..(size hitap konuşunda hep ikilemde kalıyorum abimi desem amcamı ...talip bey amcamız _talip bey abimiz)
çok etkileyici çok anlamlı ... velilik deli olmakla karıştırılıyor hep...bu manada deli diyeceklerse varsın desinler ...rabbim böyle deli olmayı ...herkese nasip etsin...derdiyle_hasretiyle delirmeyi en sonunda vuslatını...bu mücrim kul _benim için çok fazla ütopik ...rabbim affetsin...
mevla yar ve yardımcınız olsun
selam ve dua ile________

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkürler Ederim..

Teşekkürler Ederim..

AFAKİSEVDA
Selamün Aleyküm hayırlı akşamlar Talip amcam nasılsınız iyisinizdir inşaallah ilk okuduğumda da çok etkilenmiştim... tekrar hatırlamama vesile oldunuz emeğinize güzel yüreğinize sağlık RABBİM razı olsun....CANIM ALLAHIM DİLERSE OLMAZLARI OLDURUR... OL DESİN YETER Kİ...

SELAM ve DUA ile kalın ALLAHA EMANET OLUN

[FONT=Arial, sans-serif]VeAleynaAleykümSelam Kıymetli Yeğenim..[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Elhamdülillah..Allah(CC)'a hamdolsun..Siz de iyisinizdir inşaAllah yeğenim..[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Amin..Sizden de..Bir yönüyle de Rabbimizin kime ne şekilde ikram ve ihsanda bulunacağının da bilinemeyeceği ibretli bir öyküydü değil mi ?[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Çok teşekkür ederim Yeğenim..Siz de Selam..saygı..sevgi ve baki dualarım ile Allah(CC)'a emanet olunuz..[/FONT]

NURESMA
selamun aleykum değerli Talipamca'mız.
Rabbimiz razı olsun. çok etkileyici bir hikayeydi.
hayırlı geceler. Allah'a emanet olun.​

[FONT=Arial, sans-serif]VeAleynaAleykümSelam Kıymetli Kardeşim..[/FONT]

[FONT=Arial, sans-serif]Amin..Sizden de inşaAllah..Çok teşekkür ederim ilginize..Size de..Selam..saygı ve baki dualarım ile Allah(CC)'a emanet olunuz..[/FONT]

İM_MÜSLİM
Selamünaleyküm TALİP amca. ALLAH senden razı olsun çok değerli bir paylaşımdı. ALLAH cümlemize LAİLAHEİLLALLAH MUHAMMEDUN RESULÜLLAH kelimei tevhidi kalplerimizde tam manasıyla can bulmasını nasip eylesin.

ALLAHa emanet olunuz...
selam ve dua ile...

[FONT=Arial, sans-serif]VeAleynaAleykümSelam Kıymetli AYDIN Kardeşim..[/FONT]

[FONT=Arial, sans-serif]Öyle bir kal'a ki..Rabbimizin lütfettiği bir sığınak..kurtuluşun hakiki manasıyla reçetesi..Amin inşaAllah..Rabbim Sizden de her daim razı olsun Aydın Kardeşim..[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Selam..saygı..sevgi ve baki dualarım ile Allah(CC)'a emanet olunuz.. [/FONT]

AMİNENUR
______selamün aleyküm ..
rabbim sizden razı olsun ..(size hitap konuşunda hep ikilemde kalıyorum abimi desem amcamı ...talip bey amcamız _talip bey abimiz)
çok etkileyici çok anlamlı ... velilik deli olmakla karıştırılıyor hep...bu manada deli diyeceklerse varsın desinler ...rabbim böyle deli olmayı ...herkese nasip etsin...derdiyle_hasretiyle delirmeyi en sonunda vuslatını...bu mücrim kul _benim için çok fazla ütopik ...rabbim affetsin...
mevla yar ve yardımcınız olsun
selam ve dua ile________

[FONT=Arial, sans-serif]VeAleynaAleykümSelam Kıymetli AMİNENUR KARDEŞİM :- )[/FONT]

[FONT=Arial, sans-serif]Amin..Sizden de inşaAllah..Ona da gönülden amin..Cümlemizin her an ve ahvalimizde yar ve yardımcısı olsun Rabbimiz inşaAllah..[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Çok teşekkür ederim ilginize..[/FONT]

[FONT=Arial, sans-serif]Hitab konusuna gelince güzel Kardeşim..”BEY” olmasında ne olursa olsun..[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Hatta sadece adımla..her ne şekil size kolay geliyorsa yani..[/FONT]

[FONT=Arial, sans-serif]Fakat Sizin vesilenizle şöyle bir izahta bulunmak istiyorum..[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Genelde “EVLİ” olan Hanım Üyelerimize Kardeşim hitabını tercih ediyorum..[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Bilebildiğim kadarıyla siz de evlisiniz değil mi ? Benim de zorlandığım bir konu aslında..Bazen bir yazımda Kardeş..bazen de Yeğen dediklerimde oluyordur..[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Artık mazur görsünler bu tür bir karışıklık olduğunda..[/FONT]

[FONT=Arial, sans-serif]Siz de Selam..saygı ve baki dualarım ile Allah(CC)'a emanet olunuz.. [/FONT]

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
______selamün aleyküm kıymetli talip abimiz:)
evet evliyim abi inşallah sekiz yıllık bu hitap konusunu çözdügüm için mutlu oldum...
rabbim razı olsun inşallah
hayırlı_nurlu geceniz olsun
mevlaya emanet olunuz
selam ve saygı ve dua ile_______

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt