Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

RESİMLERLE YURDUMUZ İNSANI (: (1 Kullanıcı)

antitifo

Kayıtlı Kullanıcı
:D emeğine sağlık çok komik resimler :D

_musi_

Kayıtlı Kullanıcı
Arkalı önlü fotoğraf ::D::D::D

MeHMeT KoÇ

Kayıtlı Kullanıcı
KoNYa BüYüKKoYuNCU LiSeLeRi FeTHuLLaH GüLeN
32305r.jpg

walla karnımı ağrıttı bu ne ya böyle:K

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
3.jpg

Dünyayı kurtarmış gibi duruyor:K:B

Allah(c.c) bizleri ıslah etsin..Boş işlerle uğraşmamızı nasip eylesin inşallah..
Allah(c.c) bizlere doğru yolu göstersin inşallah..
Allah(c.c)'ya emanet ol..:H

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
3.jpg

Dünyayı kurtarmış gibi duruyor:K:B

Allah(c.c) bizleri ıslah etsin..Boş işlerle uğraşmamızı nasip eylesin inşallah..
Allah(c.c) bizlere doğru yolu göstersin inşallah..
Allah(c.c)'ya emanet ol..:H

haklısın Resul kardeşim.. çok güldüğüm, ama bir o kadar da garipsediğim bir resim...amin duana.. Allah, faydalı işlerle uğraştırsın inşallah. selam ve dua ile.

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM . NASILSIN ALİYE KAREŞİ.
RESİMLERİM HEPSİDE BİRBİRİNDEN İLGİNÇ. KİMİNE GÜLSEMİ AĞLASAMMI ŞAŞIRDIM DOĞRUSU.....
PAYLAŞIMDA BULUNUN HERKESİN ELLERİNE SAĞLIK. SELAM VE DUA İLE , KALIN SAĞLICAKLA............

Resul Aydın

Kayıtlı Kullanıcı
wol_error.gif
Resmi orjinal boyutlarında 700x322 görüntülemek için tıklayınız. 33 KB.
12.jpg

HER ZAMAN HAVADAR YERDE PARK ETMEK İSTERDE..!!!

ALLAH"A EMANET OLUNUZ
SELAM VE DUA İLE

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
SELAMÜN ALEYKÜM . NASILSIN ALİYE KAREŞİ.
RESİMLERİM HEPSİDE BİRBİRİNDEN İLGİNÇ. KİMİNE GÜLSEMİ AĞLASAMMI ŞAŞIRDIM DOĞRUSU.....
PAYLAŞIMDA BULUNUN HERKESİN ELLERİNE SAĞLIK. SELAM VE DUA İLE , KALIN SAĞLICAKLA............

Ve aleyküm selam güzel kardeşim..Hamd olsun Rabbimize iyiyim, siz nasılsınız? İyisinizdir inşallah..:D Bu resimleri anasayfada görünce ben de güldüm şimdi..Haklısınız güzel kardeşim, gülsek mi, ağlasak mı bilemiyoruz..Beğendiğinize sevindim güzel kardeşim..Allah c.c razı olsun...Paylaşımda emeği geçen kardeşlerimizden de Allah c.c razı olsun..Rabbimize emanetsiniz..Selam ve dua ile inşallah..B)

Resul Aydın

Kayıtlı Kullanıcı
yurduminsani2233567y.jpg

SELAMÜN ALEYKÜM ALİYE KARDEŞİM
EMEĞİNE SAĞLIK, HER BİRİ BİRBİRİNDEN GÜZEL VE GERÇEKTENDE ÜLKE İNSANIMIZI ANLATAN RESİMLER.

YUKARIDAKİ RESİM, BU DÜNYADA "ZIKKIM"I
AHİRETTE DE "ZAKKUM"U HATIRLATIYOR.

ALLAH"A EMANET OLUNUZ
SELAM VE DUA İLE

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum gül tanem çok komikler yurdum insanı okunmuş kendi yazan sınav kaleminden bir tane ben alıyım :D:D:D
ellerine saglık canım kardeşim
rabbimize emnaetsin inşallah
selam dua ve muhabbetle inşallah
<<<B)>>>

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam güzel kardeşim..Hamd olsun Rabbimize iyiyim, siz nasılsınız? İyisinizdir inşallah..:D Bu resimleri anasayfada görünce ben de güldüm şimdi..Haklısınız güzel kardeşim, gülsek mi, ağlasak mı bilemiyoruz..Beğendiğinize sevindim güzel kardeşim..Allah c.c razı olsun...Paylaşımda emeği geçen kardeşlerimizden de Allah c.c razı olsun..Rabbimize emanetsiniz..Selam ve dua ile inşallah..B)

RABBİME ŞÜKÜRLEROLSUN. BİRAZ SOĞUKANLIĞINDAN BAŞKA SIKINTIM YOK İNŞALLAH. EVE YENİ YELDİM. BİR YANDAN YEMEK HAVIRLAYIM BİR YANDANDA SİTEDE NE VAR NE YOK GÖZATIM DEDİM. SUANDA KARDEŞİM SOFRANIN BASINDA SINIR KRIZI GEÇİRİYOR. BANA MUSADE , ALLAHA EMANET OLUN...:H

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
RABBİME ŞÜKÜRLEROLSUN. BİRAZ SOĞUKANLIĞINDAN BAŞKA SIKINTIM YOK İNŞALLAH. EVE YENİ YELDİM. BİR YANDAN YEMEK HAVIRLAYIM BİR YANDANDA SİTEDE NE VAR NE YOK GÖZATIM DEDİM. SUANDA KARDEŞİM SOFRANIN BASINDA SINIR KRIZI GEÇİRİYOR. BANA MUSADE , ALLAHA EMANET OLUN...:H

Selamün Aleyküm güzel kardeşim.Rabbimiz c.c acil şifalar versin, çok geçmiş olsun..Kendinize dikkat edin inşallah..Siz de Rabbimize emanetsiniz inşallah güzel kardeşim..Selam, dua ve muhabbetle inşallah..B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamun aleykum gül tanem çok komikler yurdum insanı okunmuş kendi yazan sınav kaleminden bir tane ben alıyım :D

ellerine saglık canım kardeşim
rabbimize emnaetsin inşallah
selam dua ve muhabbetle inşallah

<<<B)>>>

Ve aleyküm selam can damlam. Al al, Nur Damlası, başka yerde bulamazsın:D..Beğendiğine sevindim kardeşim..Allah c.c razı olsun..Rabbimize emanetsin sen de inşallah ..Selam, dua ve muhabbetle inşallah...B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
yurduminsani2233567y.jpg

SELAMÜN ALEYKÜM ALİYE KARDEŞİM
EMEĞİNE SAĞLIK, HER BİRİ BİRBİRİNDEN GÜZEL VE GERÇEKTENDE ÜLKE İNSANIMIZI ANLATAN RESİMLER.

YUKARIDAKİ RESİM, BU DÜNYADA "ZIKKIM"I
AHİRETTE DE "ZAKKUM"U HATIRLATIYOR.

ALLAH"A EMANET OLUNUZ
SELAM VE DUA İLE

Ve aleyküm selam Resulaydın abi..Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim..Rabbimiz c.c razı olsun..Siz de Allah'a emanetsiniz inşallah..Selam ve dua ile.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt