Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Renault'tan başörtüsü yasağı (1 Kullanıcı)

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
nasıl olsa müslüman dünyasının sesi bir hafta çıkıyor en fazla.sadece sözde kalıyor çoğu şey.bir haber çıktığında saman alevi gibi bir anda alevlenip üzerinden kısa bir zaman geçti mi unutuyoruz.bu konuda yapılan birşey yok.adamlar tabi rahat davranırlar her konuda.başörtüsünü de yasak eder orada ,(haşa) Allah demeyi de.
Allah iyi ile kötüyü,dostumuzu düşmanımızı bilip ona göre davranmayı nasip etsin bize.

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Böyle bir uygulamayı,nefret ve şiddetle kınıyorum.
İnşaallah böyle bir karardan en kısa zamanda dönülür.

kaniirfan

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili kardeşim keşke kopyalayabilseydim.
ben öyle doğaçlama o an içimden ne gelirse bütünleştirir yazarım.
tam kelimesi kelimesine değil belki ama aşağı yukarı şöyle birşeydi.

Kimlere hizmet ettiğinizi bilmiyoruz ama başörtülü bacılarımızın ve namaz kılan kardeşlerimizin üzerinde kurduğunuz baskılara bakılırsa amacınız ortada.
sizin haberiniz yoktur belki ve SİZ O KANI taşımıyorsunuz BELLİ Kİ.

ama biz unutmadık SAKARYAYI ÇANAKKALEYİ GELİBOLUYU
MARAŞI ANTEPİ URFAYI SARIKAMIŞI.
BACIMIN örtüsüne uzanan eli kırmak için soyumuz tükenene kadar kanımızın son damlasına kadar tereddütsüz ve göz kırpmadan can verenlerin kanı dolaşıyor damarlarımızda...

Ya Terkedip gidin bu Vatanı
YA da bir tarih gibi yine gömeriz bu milleti satanı..

biraz uzun yazmışım galiba ama aşağı yukarı böyle birşeydi. ne yapayım için o kadr dolu ki
çok azını bile söyleyememişim.

selam ve dua ile

teşekkurler .....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt