Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rasul'e sevdali birinden mektup... (1 Kullanıcı)

uhubbuke

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım" recep ve şaban'ı hakkımızda hayırlı ve mübarek kıl,bizleri ramazan'a ulaştır"hadis şerifinin sırına mazhar olmayı cümlemize nasip eye ya rabbi.

Allahım " geçtiğimiz yıllarda aramızda olan ve birlikte böyle mübarek gün ve geceleri idrak ettiğimiz ve şuan senin huzurunda olan,aramızdan ayrılan mü'min ve mü'mine kullarına rahmet eyle,mağfiret et,azaba düçar olanlar var ise böyle mübarek gün ve gecelerin yüzüsuyu hurmetine affeyle"

Allahım "yeryüzünün değişik coğrafyalarında küffar ile mücadele eden kardeşlerimize yardım eyle onları mübarek emellerine ulaştır.fisebilillah duygusu ile hareket eden mü'min kullarından yardımlarını esirgeme"

Allahım "recep benim ayım diyorsun sen senin olan bu rahmet ayında kullarından rahmet ve bereketini esirgeme.ümmeti muhammedi umduklarına nail eyle"

Allahım "haram aylar girereken hala savaşmak zorunda kalan filistindeki,lübnandaki,çeçenistandaki,ıraktaki ve diğer islam beldelerindeki kardeşlerimize yardım eyle"

Allahım "açlıkla,yoksullukla,kuraklıkla ve diğer kazanılması kolay olmayan yollarla imtihanda bulunan din kardeşlerimize yardım eyle"

Allahım "şu an bu ve bunun gibi topluluklarda seni ve habini anan ve sadece senin merhametine ve rahmetine sığınan ,sevgililer sevgilisinin şefeatine nail olmak için uğraşan kullarının günahlarını affeyele,bizleri kur'anın ve sünnetin yolundan ayırma

Zafer

Yasaklı Kullanıcı
RE: Rasul'e sevdali birinden mektup...

kardeşlerim paylaşımlarınız İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH RAZI OLSUNB)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt