Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun... (2 Kullanıcı)

nasah53

Kayıtlı Kullanıcı
bugün bayramın ikinci gün geç kalmadı sanırım tüm islam aleminin ve islamiyetgentr ailesinin ramazan bayarmını kutlar sağlık huzur mutluluk dolu nice bayramlara hep beraber sevdiklerinizle girmenizi cenabı haktan niyaz ederim. ALLAH a emenet olun..

Kaan Erdem

Yönetici
amin inşaALLAH.selametle hayırlı bayramlar...

bugün bayramın ikinci gün geç kalmadı sanırım tüm islam aleminin ve islamiyetgentr ailesinin ramazan bayarmını kutlar sağlık huzur mutluluk dolu nice bayramlara hep beraber sevdiklerinizle girmenizi cenabı haktan niyaz ederim. ALLAH a emenet olun..

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam sevgicim bende bayramını kutluyorum hep beraber nice bayramlara diyorum ne kadar isim benzerliği bizim bir akraba gelini var onunda adı soyadı aynı hatta bikeresinde sordum girdiğin site varmı diye :a18:

bayram002.gif

aminnnn hafize annem inşallah cümlemız erişiriz nice bayramlara
dogrudur isim benzerlıgı cok var bu konuda hastanede benımde başıma bı olay geldı bebegımın dogumunda başka annenınde adı soyadı aynı aynı odadayız ve onun bebeginin ameliyat olması lazım o sevgi dinç cın bebegı diye benım bebegımı alıyorlardı son anda ben uyuyordum uyandım ve ne oldunu sorunca ameliyata alıyoruz dedi hemşire ne ameliyatı dedım benım bebegımde sorun yok dedıysemde ikna edemedım o kadını adını sevgi oldunuda bilmiyodum dosyaya baktım benım adım şaşırdım doktoru cagırdım bebegımın ne sorunu var neden alıyosunuz ameliyata neden benım haberım yok diye sordum
doktorla konuşurken bebegı muane eden doktor geldi bu kadının bebegı degıl dedı de sonra adı sevgi olan kadın olayı duydu benım bebegım amelıyat olması lazım dedi artık hemşire onun bebegını aldı özür falan dliediler bende rahatladım
isim benzerliginden bende böyle bi olay yaşadım annem

LUTFI

Kayıtlı Kullanıcı
1166159560bayram7.jpg

TÜM İSLAM ALEMİNİN VE SİTE ARKADAŞLARININ RAMAZAN BAYRAMINI KUTLAR VE NİCE BAYRAMLARDA BULUŞMAK ÜZERE SELAM VE DUA İLE

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Hayat yaşamayi,mutluluk gülümsemeyi,sevgi hak etmeyi,vefa hatirlamayi,dostluk paylaşmayi bilen için vardir... Tüm islam alemine ve sitedeki kardeşlerime hayirli bayramlar ve iki cihan saadeti dilerim...

Kaan Erdem

Yönetici
hayırlı ve bereketli bayramlar olsun selametle kalınız.

Hayat yaşamayi,mutluluk gülümsemeyi,sevgi hak etmeyi,vefa hatirlamayi,dostluk paylaşmayi bilen için vardir... Tüm islam alemine ve sitedeki kardeşlerime hayirli bayramlar ve iki cihan saadeti dilerim...

simru

Kayıtlı Kullanıcı
bütün islam dünyasının bayramını kutlar herkesin sevdikleriyle beraber nice bayramlar geçirmesini dilerim..bayramınız mübarek olsun

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Kutladım ama tekrar kutlayayım.Bayramınız Mubarek olsun.Hayırlara vesile olsun.

mubarek

Kayıtlı Kullanıcı
herkesin bayramı mübarek olsun tüm islam aleminin bayramını en içten dileklerimle kutlarım allah nice bayramlara erdirsin....

meksur

Kayıtlı Kullanıcı
ramazan bayraminiz mubarek olsun ümmeti muhammede s.a.v hayir ve hayirlara vesile olsun inşaallah...

Kaan Erdem

Yönetici
amin inşaALLAH hayırlı ve bereketli bayramlar olsun selametle kalınız.

bütün islam dünyasının bayramını kutlar herkesin sevdikleriyle beraber nice bayramlar geçirmesini dilerim..bayramınız mübarek olsun

Kutladım ama tekrar kutlayayım.Bayramınız Mubarek olsun.Hayırlara vesile olsun.

herkesin bayramı mübarek olsun tüm islam aleminin bayramını en içten dileklerimle kutlarım allah nice bayramlara erdirsin....

ramazan bayraminiz mubarek olsun ümmeti muhammede s.a.v hayir ve hayirlara vesile olsun inşaallah...

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
Bayramlaşma..

Bayramlaşma..

Bismillah..

Tüm islam aleminin ve dava kardeşlerimin ve site üyelerinin ve özellikle Aminenur ve Sibel ve Meltem ve KAAN ve İshak kardeşlerimin ve ailelerinin bayramlarını tebrik ederiz...

Selametle..
Baki olan Allah dır..

................

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
aminnnn hafize annem inşallah cümlemız erişiriz nice bayramlara
dogrudur isim benzerlıgı cok var bu konuda hastanede benımde başıma bı olay geldı bebegımın dogumunda başka annenınde adı soyadı aynı aynı odadayız ve onun bebeginin ameliyat olması lazım o sevgi dinç cın bebegı diye benım bebegımı alıyorlardı son anda ben uyuyordum uyandım ve ne oldunu sorunca ameliyata alıyoruz dedi hemşire ne ameliyatı dedım benım bebegımde sorun yok dedıysemde ikna edemedım o kadını adını sevgi oldunuda bilmiyodum dosyaya baktım benım adım şaşırdım doktoru cagırdım bebegımın ne sorunu var neden alıyosunuz ameliyata neden benım haberım yok diye sordum
doktorla konuşurken bebegı muane eden doktor geldi bu kadının bebegı degıl dedı de sonra adı sevgi olan kadın olayı duydu benım bebegım amelıyat olması lazım dedi artık hemşire onun bebegını aldı özür falan dliediler bende rahatladım
isim benzerliginden bende böyle bi olay yaşadım annem

Ay ay Allah muhafaza yanlışlıkla olurmu olur neyse uyanmışsında ne kötü bir olay iyice anlamadan dinlemeden hemşirelerin hatası buna benzer bir olayda bizim başımıza geldi torunum hastaydı kızımla beraber hastaneye gittik ben dışarda bekliyordum içerde başka bir kadında var doktor bizimkini muayene ederken bu çocuk ölecek demiş kızımda nasıl olur doktor bey benim çocuğum o kadar hasta değil ki deyince sana söylemiyorum yanındaki hanıma söylüyorum deyince biraz rahatlamış içerden bir çıktı annecim ayaklarımın altından ateşler çıktı bayılcam zannettim içerden bir çıktı beti benzi gitmiş onu o halde görünce bende korktum olayı anlatınca şeytan dedi gir içeri bir güzel doktoru haşla kızım bırakmadı öyle bile olsa o şekildemi söylemesi lazım o annenin durumunu düşünemiyorum okumuş doktor olmuş ama hiç acıma duygusunu geliştirmemiş ne yazık,ki canı yancak olan o değil çünki :a43:

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
"İşte o kitap,onda asla şüphe yoktur.O müttakiler için ayn-ı hidayet bir yol göstericidir."(Bakara,2/2)

Sitede.ki bütün kardeşlerimin,ramazan bayram.ını kutlar,tüm hayırlara vesile olmasını dilerim.

"Ey iman edenler!Allah'tan O'na yaraşır şekilde,hakkıyla korkun ve ancak Müslümanlar olarak can verin"(Al-i İmran 3/102)

Shrr

Kayıtlı Kullanıcı
tüm kardeşlerimin bayramı mubarek olsun hayırlı bayramlarr

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm...
tüm müslüman kardeşlerimin ramazan bayramı mübarek olsun...hayırlara vesile olur inşallah...selametle.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt