Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun... (1 Kullanıcı)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUNALEYKUM
BANA DONDURMA IKRAM EDERSENIZ BAYRAMDA SEVINIRIM :)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici

-Yalancı_Dünya-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm...gelecek bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, hayırlı olmasını diliyorum...Selametle...

-Yalancı_Dünya-

Kayıtlı Kullanıcı
Ramazan gittiği için değil, günahlarımızın affolduğu için, büyük sevap ve nimete kavuştuğumuz için
bayram yapıyoruz.

Es selamun aleyküm Kaan abi...çok hakikatli bir söz söylemişsiniz ...ben geç kaldım biraz bu bayramlaşma faslına ...
Buradan tüm ÜMMED-İ MUHAMMED (sallallahu aleyhi ve sellem ) in bayramını kutlar , hayırlara vesile olmasını diler , mutlu ve huzurlu geçmesini temenni ederim...Hayırlı ve bereketli ramazanlar...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.hayırlı ve bereketli bayramlar olsun selametle kalınız amin inşaALLAH.

Ramazan gittiği için değil, günahlarımızın affolduğu için, büyük sevap ve nimete kavuştuğumuz için
bayram yapıyoruz.

Es selamun aleyküm Kaan abi...çok hakikatli bir söz söylemişsiniz ...ben geç kaldım biraz bu bayramlaşma faslına ...
Buradan tüm ÜMMED-İ MUHAMMED (sallallahu aleyhi ve sellem ) in bayramını kutlar , hayırlara vesile olmasını diler , mutlu ve huzurlu geçmesini temenni ederim...Hayırlı ve bereketli ramazanlar...

ecrinzehra

Kayıtlı Kullanıcı
seker.jpg

HERKESE HAYIRLI BAYRAMLAR:))

papatyalı

Kayıtlı Kullanıcı
bayramın gelmeyısını 4 gözle beklıyorum:a15:

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum...

http://http://www.reklamlar.tv/rtv/sin/one/N/P_P/rv/BHFPL

selametle...

...................................................................................................

Kurtlar vadisi dizisinin baş rol oyuncusu kim?....(...............)

Başbakan hangi takım taraftarı?....................(..............)

Atatürkün babasının ismi ne?..........................(..................)

Diva lakaplı şarkıcı kim?....................................(......... .........)

Bu sitenin yöneticisi kim?.................................(............ .......)

Pide haw many ?.....................................(YUMURTALI KALMADI.............)

En iyi ayakkabı nerden alınır?.................................(......... .........)

peki...

EL-VEKİL

Bu ismi tanıyormusunuz?
Bu ismi ezberlediniz mi?
Bu İsmin manasını biliyormusunuz?

Öyleyse ...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kıymetli ve bir o kadarda saygı değer kardeşim.

hayırlı bereketli bayramlar olsun.selametle kalınız.Yokluğunuz üzüyor varlığınız sevindiriyor...selametle kalınız kardeşim.

Selamun Aleykum...

http://http://www.reklamlar.tv/rtv/sin/one/N/P_P/rv/BHFPL

selametle...

...................................................................................................

Kurtlar vadisi dizisinin baş rol oyuncusu kim?....(...............)

Başbakan hangi takım taraftarı?....................(..............)

Atatürkün babasının ismi ne?..........................(..................)

Diva lakaplı şarkıcı kim?....................................(......... .........)

Bu sitenin yöneticisi kim?.................................(............ .......)

Pide haw many ?.....................................(YUMURTALI KALMADI.............)

En iyi ayakkabı nerden alınır?.................................(......... .........)

peki...

EL-VEKİL

Bu ismi tanıyormusunuz?
Bu ismi ezberlediniz mi?
Bu İsmin manasını biliyormusunuz?

Öyleyse ...

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum herkese hayirli bayramlar dilerimm insallah daha nice bayramlarda hep beraber oluruz ... bu arada cikolatalar cok guzel hepsi benim olsunmu? off cok bencil oldu bu galiba:D selam ve da ile...

KAYIP

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı bayramlar olsun inşallah:)

SEYHAH

Kayıtlı Kullanıcı
:a35::a35:
kaan kardeşim naptın ya oruçkende bakmak çok zor ben hepsini alıyımmmmmmmmm
nicebu bayrama inşallah amelimize çok şey katarak girmiş oluruz size ve sitedeki tüm kardeşlerime hayırlı bayramlar diliyorum
BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN
selametle.......
]

olunlu71

Kayıtlı Kullanıcı
Tüm kardeşlerimin ve islam aleminin,ayrıca dünyada zulüm gören bütün müslüman kardeşlerimin Ramazan bayramını içten dileklerimle kutlar hayırlara ve kurtuluşuma vesile olmasını yüce yaradandan niyaz edrim.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Allah razı olsun kardeşim Rabbim her sene bu günleri görmek sağlıklı huzurlu mutlu nice bayramlara sevdiklerimizle ailemizle sizlerle nice bayramlara inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.. Nice Bayramlara:)

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam amin.hayırlı ve bereketli bayramlar olsun.selametle kalınız afiyet olsun.

selamunaleykum herkese hayirli bayramlar dilerimm insallah daha nice bayramlarda hep beraber oluruz ... bu arada cikolatalar cok guzel hepsi benim olsunmu? off cok bencil oldu bu galiba:D selam ve da ile...

hayırlı bayramlar olsun inşallah

Tüm kardeşlerimin ve islam aleminin,ayrıca dünyada zulüm gören bütün müslüman kardeşlerimin Ramazan bayramını içten dileklerimle kutlar hayırlara ve kurtuluşuma vesile olmasını yüce yaradandan niyaz edrim.

Allah razı olsun kardeşim Rabbim her sene bu günleri görmek sağlıklı huzurlu mutlu nice bayramlara sevdiklerimizle ailemizle sizlerle nice bayramlara inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.. Nice Bayramlara

eminkms

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşim .
ALLAH (c.c.)razı olsun.
KAINATIN YARATICISI VE ALEMLERIN RABBI YUCE ALLAH'A SONSUZ SUKURLER OLSUN! RAMAZAN BAYRAMI BEREKETIYLE, BOLLUGUYLA GELSIN, TUM INSANLIK ICIN HAYIRLARA VESILE OLSUN.

ahsenbayramkutlama2lr2.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt