Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

RAHMAN YÜRÜŞLERİ (1 Kullanıcı)

emsal

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
20 Tem 2006
Mesajlar
36
Tepki puanı
0
Puanları
0
DÜŞÜNÜKİ YOKSUNUZ. DÜŞÜNÜNKİ YOK OLDUĞUNUZU FARKINDA OLAMAYACAK KADAR YOKSUNUZ. FARKINDA OLMADIĞIZ YOKLUĞUNUZU DÜZELTMEK İÇİN YAPACAK BİRŞEYİNİZDE YOK. YOK OLUP, YOK KALIP HİÇ SAYILMADAN, HİÇ BİLİNMEDEN HİÇ HATIRLANMADAN GİDEKCEKSINIZ. DÜŞÜNÜKİ VAROLMANIZ GEREKTİĞİNİ BİLE BİLMİYORSUNUZ. UNUTMAK BİLE SİZİN İÇİN FAZLA OLACAK, AYRILIK BİLE SİZİN İÇİN LÜKS OLACAK; ÇÜNKÜ SİZ HİÇ KİMSENİN HİÇ BİRŞEYİSİNİZ. DÜŞÜNÜNKİ YOK OLDUĞUNUZUN FARKINDA OLSANIZ BİLE VARLIKTAN YANA MEYLETTMEYE MECALİNİZ YOK. VAR OLMA İSTEĞİNİZİ KİME DUYURACAKSINIZ, ARZUNUZU DİLE GETİREMEYECEKSİNİZ, ARZU ETMEMİŞ OLACAKSINIZ. DÜŞÜNÜNKİ VAR OLMAYA MEYLETSENİZ BİLE HANGİ HALDE VAR OLACAĞINIZ HAKKINDA FİKRİNİZ YOK. CANSIZ SOĞUK BİR TAŞMI OLACAKSINIZ, TOZ OLUP UÇACAKMISINIZ, BÖCEK OLUP EZİLECEKMİSİNİZ, KÖPEK OLUP AŞLANACAKMISINIZ YOKSA İNSANMI OLACAKSINIZ?İNSAN OLACAKSANIZ;KİMİN OĞLU/KIZI OLACAKSINIZ, HANGİ ZAMANDA, HANGİ ÜLKEDE, NASIL BİR BEDENDE, KİMLERLE BİRLİKTE OLACAKSINIZ? YOKSUNUZ; YOKLUĞUNUZUN FARKINDA DEĞİLSİNİZ, YOKLUĞUNUZUN FARKINDA OLMADIĞINIZINDA FARKINDA DEĞİLSİNİZ, YOKLUĞUNUZUN FARKINDA OLAMAYACAK KADAR DİPSİZ BİR YOKLUK İÇİNDE OLDUĞUNUZU FARK EDECEK KADAR BİLE VAR DEĞİLSİNİZ.
DÜŞÜNÜNKİ ŞİMDİ VARSINIZ; VARLIĞINIZIN FARKINDASINIZ; VARLIĞINIZIN FARKINDA OLDUĞUNUZUNDA FARKINDASINIZ. UNUTULMAK AĞIRINIZA GIDER, BİLİNMEMEK ZORUNUZA GİDER, ADAM YERİNE KONULMAMAK İNCİTİR, YOK SAYILMAYA TAHAMMÜL EDEMEZSİNİZ. VARLIĞINIZIN FARKINDA OLDUĞUNUZ GİBİ, YOKLUĞUNUZUDA ARZU ETMİYOSUNUZ. DAHA ÇOK VAR OLMAK İÇİN ÇABA GÖSTERİYORSUNUZ; FARK EDİLMEK, AYRICALIKLI OLMAK, ÖNEMSENMEK, MEŞUR OLMAK, TANINMAK HOŞUNUZA GİDİYOR.DAHA UZUN ZAMANLARDA, HATTA TÜM ZAMANLARDA VARLIĞINIZ SÜRSÜN İSTİYORSUNUZ; ANİDEN ÖLMEK İSTEMİYORSUNUZ, BİRDEN BİRE UNUTULMAK İSTEMİYORSUNUZ, BUGÜNDEN YARINA HATIRALARDAN SİLİNMEYİ BEKLEMİYORSUNUZ. YAŞARKEN BİR İNSAN OLARAK YAŞAMAKTANDA MEMNUNSUNUZ; İNSANCASEVMEK, İNSANCA SEVİLMEK, İNSANLARDAN DOST EDİNMEK, İNSANLARLA YAKIN OLMAK, HÜZÜNSÜZCE SEVİNMEK, HEP MUTLULUK İÇİNDE OLMAK ARZU EDİYORUNUZ.
ŞİMDİ DÜŞÜNÜNKİ İNSANSINIZ; YOKKEN VE YOKLUĞUNUZUN BİLE FARKINDA DEĞİLKEN VAR EDİLMİŞSİNİZ. YOKLUKTA, YOKLUĞUNUZUN BİLE FARKINDA OLMADIĞINIZ O DİPSİZ KÖR KUYUDAN VARLIĞA ÇIKARILMIŞSINIZ. VAR EDİLMİŞSİNİZ, HAYAT SAHİBİ KILINMIŞSINIZ, İNSAN EDİLMİŞSİNİZ, DOSTLAR ARASINDA, SEVDİKLERİNİZİN YANINDA, SEVİLDİĞİNİZİ BİLEREK, VAR EDİLDİĞİNİZİN FARKINDA OLARAK YAŞIYORSUNUZ. HATTA UMUTLARINIZ VAR;EBEDİ YAŞAMA ARZUNUZUN GERÇEKLEŞECEĞİNE DAİR İMANINIZ BİLE VAR, BUNU SİZİ İNANDIRAN BİR VAR EDENİNİZDE VAR, SİZİ YOKKEN VAR EDENİN SİZE VAADİDE VAR;SİZ YOKKEN YOKLUĞUNUZUN VE VAROLMA ARZUNUZUN FARKINDA OLAN VAR EDENİNİZ SİZE AÇIKCA KONUŞMUŞ VE SİZİ MUHATAP ALMIŞ... OYSA, BİR DÜŞÜNÜN; YOKTUNUZ VE YOKLUĞUNUZUN FARKINDA BİLE OLAMAYACAK KADAR DİPSİZ BİR YOKLUK KUYUSUNUN İÇİNDE, HİÇ KİMSENİN HİÇ BİRŞEYİ HİÇ İÇİNDE BİR HİÇTİNİZ. KARANLIKTA, SEVİÇSİZ, UMUTSUZ, DOSTSUZ, DÜŞÜNCESİZ, DUYGUSUZ, YÜZSÜZ, GÖZSÜZ, HALSIZ, MECALSİZ... SADECA HİÇ HİÇ...
SİZ BUNLARI DÜŞÜNMEYE DEVAM EDİN DEVAMI YARIN...

SELAM VE DUA İLE A.E.O
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt