Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Programcılık Dersleri başlıyor. (1 Kullanıcı)

effsane

Kayıtlı Kullanıcı
Veda....

Sevgili kardeşlerim....Bir süredir birlikte idik...Sizler bana ben sizlere hakkımız geçti...Hakkınızı helal edin. Artık sizlerle beraber olamayacağım...ikindi vakti bu salavatlarımızın duasını yapıp çıkacağım...Berat kandili dualarınızda bu kardeşinizide unuıtmayın benim için de dua edin....Hepinizin kandili mübaret olsun...
ALLAH(cc) YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

berat.jpg

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşım için allah razı olsun,

Çıkıyormuşsunuz, hakkınızı helal edin. Benden de bir şey varsa helali hoş olsun,

Selam ve dua ile, kandilimiz mübarek, dualarımız kabul olsun inşallah.

O ana hazır mısınız?

Önümüzdeki cuma gözünüz saatte olmalı. Çünkü, dünya 100 yıldan bu yana ilk kez gerçekleşecek bir anı yaşayacak.

7 Ağustos'ta hayat boyu bir kez gerçekleşebilecek bir ana tanıklık edeceğiz. Fakat, gözümüz saatte olmalı. Çünkü göz açıp kapayıncaya kadar geçmiş olacak.

8 Temmuz 1909 tarihinden, yani 100 yıl önceden bu yana ilk defa Cuma günü, tarih ve saatler artan değerle arka arkaya sıralanacak.

Bu 'an'ı yakalamak isteyenlerin tam olarak saat 12:34:56'da gözlerini saatlerinin üzerinden ayırmamaları gerekiyor.

:a35:Yüzyılın 9'uncu ayında, 8'inci haftasında, 7'inci gününde yanyana koyulduğunda karşımıza 12:34:56/7/8/9 veya 123456789 çıkıyor.:a23:

İnternette bu anı konu alan birçok bloglara mesajlar yağıyor.

Aslında kaçıranların bir şansı daha olacak.

'1' rakamını sevenler de 2011 yılında bir saniyeliğine denk gelecek 11:11:11/11/11/11'i bekleyebilir.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt