Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

PEYGAMBERİMİZ (S.A.V.) E YAPILAN HAKARETLER (1 Kullanıcı)

medahms

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
21 Haz 2006
Mesajlar
1,989
Tepki puanı
3
Puanları
0
s.a. PEYGAMBERİMİZ (S.A.V.) E YAPILAN HAKARETLER
17.07.2006 - Peygamberimize Büyük Hakaretler

Muhammed (sav) hakkında akla gelmeyecek iftiralar düzüyor. Küstah papaz; peygamberimiz Muhammed (sav)’in tecavüzcü olduğunu, 6 yaşlarındaki küçük çocuklara bile göz diktiğini, beğendiği evli kadınları, kendisi evlenmek için kocalarından boşattığı yalanlarıyla insanları kandırmaya çalışıyor.
Peygamberimize Hakaret

Türkiye'nin tek uydu operatörü olan Türksat Uydu Haberleşme ve Kablo TV İşletme A.Ş.’nin bazı frekanslarından Arapça ve İngilizce yayın yapan Misyoner kanallarda, peygamberimiz Hz. Muhammed (sav)’e apaçık küfrediliyor, inanılmaz hakaretlerde bulunuluyor. Bu kanallarda yayınlanan çeşitli programlarda, direk İslâmiyete, yüce peygamberimiz Muhammed (sav)’e saldırılıyor. Özellikle Müslüman isimler seçilerek düzülen uydurma hikayelerle, Müslümanların gözleri boyanmaya çalışılıyor. Bu kanalların en büyük madurları ise, Afrika Halkı; cahil Afrika Halkı, hastalıklardan şifa buldukları yalanlarıyla kandırılıyor. Arap Halkı ise, bu durumdan aşırı rahatsız ve Türk kardeşlerinden acilen bu ayıba son vermelerini istiyorlar.

Türksat üzerinden dinimize, peygamberimize saldırılıyor, hakaretler ediliyor. Hıristiyan misyonerler, Müslüman karşıtı faaliyetlerini dört bir yandan sürdürüyorlar. Yaptıkları propogandalar, tüm sınırları aşıyor. Peygamberimizi, tecavüzcü bir katile, dinimizi de kılıçla yayılan, putçu bir dine benzetiyorlar. Bu misyoner kanallarda atılan iftiralar, aynen Danimarka karikatür krizinde olduğu gibi, hiç bir düşünce özgürlüğü ya da basın özgürlüğü sınırları kapsamına giremez. Çünkü dayanaksızca ortaya attıkları yalanlar ve uydurmalar, asla hak olamaz.
Türksat Üzerinden Yayın Yapıyorlar
Stv, Hilal Tv, Atv, Kanal 1 gibi birçok ulusal kanalın üzerinden yayın yaptığı Türksat 1C Uydusu’nda Arapça El-Hayat, İngilizce God, God UK gibi Misyoner kanallar da yer alıyor. Bu kanalların en çirkini ise Türksat 1C 12590-V 3003 frekansından yayın yapan El-Hayat Kanalı (Life Channel) ki; kanalda hergün programa çıkan papazlar, peygamberimize (sav), apaçık küfürler ediyorlar, olmayacak iftiralar atıyorlar, İslâm Dinine hakaretler yağdırıyorlar ve hurafelerle Müslümanları dinlerinden döndürmeye çalışıyorlar.
Peygamberimize Tecavüzcü İftirası
Arapça yayın yapan El-Hayat Kanalı, Hotbird Uydusu’ndan da yayın yapıyor. Bu kanal, dînî dersler, ayinler ve konferanslar vermekle yetinmiyor, özellikle İslâm Dini’ne karşı savaş açmış durumda. Günlük olarak yayınlanan ‘Hewaralhaq’ (Hak Diyaloğu) isimli programda, Botrus Zekeriya isimli bir papaz, Hz. Muhammed (sav) hakkında akla gelmeyecek iftiralar düzüyor. Küstah papaz; peygamberimiz Muhammed (sav)’in tecavüzcü olduğunu, 6 yaşlarındaki küçük çocuklara bile göz diktiğini, beğendiği evli kadınları, kendisi evlenmek için kocalarından boşattığı yalanlarıyla insanları kandırmaya çalışıyor. Yalancılığı sınır tanımayan bu papaz, peygamberimizin hayatını anlatan El-Siret El-Halebiye kitabının 3. cüzünün 277. sayfasında şöyle yazıldığını iddia ediyor: ‘peygamber, bekar bir kadını beğenirse, nikahsız, şahitsiz, rızası olsa da olmasa da onu gasben evine alırdı. Eğer beğendiği kadın evli ise, zorla onu kocasından boşatarak kendisi evlenirdi.’
Önceden Hazırlanmış Sahte Sorular
Hewaralhaq Programı’nın sunucusu, papazın yalanlarına ‘ne utanç verici, yazıklar olsun ona’ gibi aşağılayıcı sözler sarfederek destek veriyor. Papaz da, sözlerinin arasında, ‘bir gaspçı, bir tecavüzcü nasıl peygamber olur’ gibi hakaretler sokarak, alemlere rahmet olarak gönderilen yüce peygamberimizi küçük düşürmeye çalışıyor.
Papaz, program esnasında İnternet’te kendisine ait Paltalk Odası’ndan kendisine yöneltilen soruları da cevaplandırıyor. Sorular ve soruları soranlar, özenle seçiliyor. Hepsi sözde İslâmdan dönmüş yeni Hıristiyan olmuş kimseler ve soruların hepsi de İslâmı küçük düşürücü.
İslâmdan Dönmüş Muhammed Yalanı
Kanalda yayınlanan bir başka programda da sözde İslâmiyetten Hıristiyanlığa girmiş kimselerin hikayeleri anlatılıyor. Bunlardan bir tanesi de Afrika’nın bir köyünde yaşayan Muhammed isimli fakir bir genç. Muhammed’in ailesi Müslümandır ancak Muhammed Hıristiyanlığa girer. Bunun neticesinde babası tarafından inanılmaz işkencelere maruz kalır. Ancak dininden dönmeyerek köyünü terk eder. 2 sene sonra babası, ölümcül bir hastalığa yakalanınca Muhammed köyüne döner. Hasta yatağındaki babası da oğluna yaptıklarından pişman olduğunu itiraf ederek ölmeden önce Hıristiyanlığa geçer.
Yoksulları, Hastaları Kandırıyorlar
Yine kanalda yayınlanan başka bir programda, cahil Afrika Halkı’nı kandırmak için misyoner konferanslar ekrana getiriliyor. Bu programda, sadece konferansa izleyici olarak katıldıkları için kanser, körlük, dilsizlik, kısırlık gibi çaresiz hastalıklarından şifa buldukları iddia edilen kimselerin ifadelerine yer veriliyor.
Araplar Çok Rahatsız
Dünya Kupası maçları, ülkelerinde şifreli ve yüksek fiyatlı bir kanal tarafından verildiği için uydularını Türksat 1C’ye ayarlayarak, maçları Türk kanalı Kanal 1’den izlemek isteyen milyonlarca Arap, El-Hayat Kanalı’ndan büyük rahatsızlık hissediyorlar ve şaşkınlıklarlını gizleyemiyorlar. Türksat gibi Müslüman bir ülkeye ait uydu operatörünün böyle kanallara fırsat vermesinden aşırı üzüntü duyan Araplar, Müslüman-Türk kardeşlerinin, bu ve diğer misyoner kanalların yayınına son vermelerini istiyorlar...______..DEVAMI VAR--____-----
 

medahms

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
21 Haz 2006
Mesajlar
1,989
Tepki puanı
3
Puanları
0
RE: PEYGAMBERİMİZ (S.A.V.) E YAPILAN HAKARETLER

..
 

medahms

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
21 Haz 2006
Mesajlar
1,989
Tepki puanı
3
Puanları
0
RE: PEYGAMBERİMİZ (S.A.V.) E YAPILAN HAKARETLER

YUKARDAKİ YAZININ DEVAMI


Zekeriye Botrus Peygamberimiz için ' tecavüzcü' diyor

Arapların tepkisi :
_____http://www.muslm.net/vb/showthread.php?t=169610____

العنوان :
Al-hayat kanalinin yayinina son veriniz !

الرسالة :
 

Zafer

Yasaklı Kullanıcı
Katılım
3 Haz 2006
Mesajlar
350
Tepki puanı
0
Puanları
0
RE: PEYGAMBERİMİZ (S.A.V.) E YAPILAN HAKARETLER

kardeşim ALLAH RAZI OLSUN PAYLAŞIMIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM B)B)B)
 

medahms

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
21 Haz 2006
Mesajlar
1,989
Tepki puanı
3
Puanları
0
RE: PEYGAMBERİMİZ (S.A.V.) E YAPILAN HAKARETLER

..
 

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
1 Tem 2006
Mesajlar
992
Tepki puanı
0
Puanları
0
Yaş
42
Konum
TOKAT
RE: PEYGAMBERİMİZ (S.A.V.) E YAPILAN HAKARETLER

ALLAH'IM ISLAH EYLESİN İNŞALLAH İSLAM SEVGİ VE HOŞGÖRÜ DİNİDİR AMA SINIRLARI ZORLAMAYALIM BİR GÜN ARTIK HERKESİN SABRI TAŞABİLİR...
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt