Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

PC yardım - DESTEK ! (1 Kullanıcı)

PC yardım - DESTEK !

• İnternet Explorer 8

Oylama: 0 0.0%
  • Mozilla Frefox

• Netscape Navigator 9

• Opera

• Google Ghrome

• Avant Browser

• Apple Safari

• Hiçbiri

• Kullanılan toplam oy
    0

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar benim flash'da Pinnacle Studio programı var ama nasıl kuracağımı bilemiyorum yardım ederseniz sevinirim...Allaha Emanet Olun...

Kardeş daha önce kullanmadığım bi program o yüzden tam anlamıyla bu konuda yardımcı olamicam ama kurulum esnasında aşamalr hakkında bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışırım

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
İsmail abi selamun aleyküm. Üstteki kardeşimizin sorusu arada kaynamasın :)
Şey bende kaspersky vardı tarattığımda virüs bulmuyordu ama internet explorer 8 yüklü bilgisayarımda açmaya çalıştığımda çok ama çok yavaş açılıyor. ancak mozilla firefox hızlı ve hemen açılıyor. virüs vardı silindi , format atıldı birşeyler yapıldı tekrardan sistem kuruldu. ben bunları fazla anlamıyorum ama bir bilgisayarcı yaptı. sebebi nedir biliyor musunuz acaba? Laptop kullanıyorum ,vista. ( bu arada kasperskyın süresi doldu yükleyebileceğim bir link var mı ? mümkünse dili türkçe olsun)
Çok karışık yazdım ama anlayacağınızı düşünüyorum.

Ve aleykum slm
explorer ın yavaş çalışması çoğu bilgisayarda normal karşılanması gereken bir durum özellikle işlemcisi ve ram ı düşük bilgisayarlarda hayli yavaş çalışan bir tarayıcıdır bu anormal bir durum değil

diğer bir konuya değinecek olursak kasperskyi tavsiye etmem bilgisayarı bir virüs programına göre çok fazla kasan ve bunaltan bir program yine bu programın işlemci ve ram sorunu olmayan bilgisayarlarda kullanılmasını tavsiye ederim
kaspersky ile ilgili aşağıdaki konuları inceleyebilirsin
http://forum.islamiyet.gen.tr/bilgisayar-programlari/82946-kaspersky-key-derdine-son.html
http://forum.islamiyet.gen.tr/bilgisayar-programlari/90504-kaspersky-anti-virus-2010-turkce.html
http://forum.islamiyet.gen.tr/bilgi...-kaspersky-internet-security-2010-turkce.html

benim kullanmanızı tavsiye ettğim program ise AVAST tır

gizli-modeste

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.sorularlaislamiyet.com
Abi teşekkür ederim verdiğin bilgiler için yalnız benim dediğim öyle normalden az olan bir yavaşlık değil. 5 dakika falan sürüyo ie simgesine tıkladıktan sonra sayfanın gelmesi. Yani virüs mü vardır acaba? Aslında tam olarak söylemek istediğim sanki birşeyler değişti bilgisayar önceden böyle değildi.

EL-CAMİ

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeş daha önce kullanmadığım bi program o yüzden tam anlamıyla bu konuda yardımcı olamicam ama kurulum esnasında aşamalr hakkında bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışırım

Neyse zaten birine sordum birkaç dosya eksikmiş :a36::a33: ama yinede teşekür edrim...Allaha Emanet Ol

gizli-modeste

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.sorularlaislamiyet.com
İsmail abi selamun aleyküm. Benim bilgisayar aldığımda vistaydı ama 2 yıl sonra şimdi xp yada daha eski bir görünüme döndü. Ben bu görünüme alışamadım çok garip geliyor. Bir yolu var mı acaba tekrar vista olsa?

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
internet ana sayfamda değişik sayfa başlıkları var yani windowslive , google çıkıyor alt menüleriyle bunu nasıl kapatabilirim

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
internet ana sayfamda değişik sayfa başlıkları var yani windowslive , google çıkıyor alt menüleriyle bunu nasıl kapatabilirim

internet explorer in üstünde araçlardan internet seçeneklerine gir

"giriş sayfası sekmeleri oluşturmak için her adresi kendi satırına yazın" bu yazının altındaki yerdeki adresi silip googlenin adres bilgilerini Google bu adresin sayfa linkini kopyala yapıştır ve tamm uygula de çık
bu kadar sevgili kardeşim kolay gelsin

-TUANA-

Kayıtlı Kullanıcı
mikrofon bilgisayardan çalan sesleri kaydediyor
ama dışardan konuşma seslerini almıyor :S
neden anlamadm
nasıl düzeltebilirim

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
mikrofon bilgisayardan çalan sesleri kaydediyor
ama dışardan konuşma seslerini almıyor :S
neden anlamadm
nasıl düzeltebilirim

Sağ Altta Ses ayarı simgesi var ona tıklayınız.
Sonra çıkan tablodan yukarda sırasıyla Seçenekler --> Özellikler'e tıklayınız.Çıkan yeni tablodan Kaydetmeyi Seçiniz ve çıkan tüm kutucukları işaretleyiniz.Ardından tamam'a tıklayınız.

-TUANA-

Kayıtlı Kullanıcı
Sağ Altta Ses ayarı simgesi var ona tıklayınız.
Sonra çıkan tablodan yukarda sırasıyla Seçenekler --> Özellikler'e tıklayınız.Çıkan yeni tablodan Kaydetmeyi Seçiniz ve çıkan tüm kutucukları işaretleyiniz.Ardından tamam'a tıklayınız.

bu ayarların hepsi yapıldı
ancak dışarıdan gelen sesi hala algılamıyor
sadece pcde çalanı kaydediyr :a26:

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
O zaman Mik Sesinin açık olmasını kontrol et.

Gene ses ayarlarından Mik Sesi başlığındaki altındaki kutu Sessiz olmasın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt