Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Pasta isteyen var mı? Seç, beğen, al :) (2 Kullanıcı)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Pasta isteyen var mı? Seç, beğen, al :)

KAAN ERDEM yazdı:
BEN ELİMDE ÇİKOLATA YEMEYE BAŞLADIM.İNSANIN CANI ÇEKİYOR KARDEŞİM.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DSELAM VE DUA İLE.ALLAH CC EMANET OLUN.

desertrose yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
SA KARDEŞİM.BUNLARDA ÇÖL GÜLÜ RESİMLERİ GİBİ AMA BİR FARKI VAR HAKİKİ PASTA.YAPAN ELLERE SAĞLIK OLSUN.SELAM VE DUA İLE.ÇOK GÜZELLER.:D

Aleykum selam.. Sahiden bak çöl güllerine şeker dediniz ama şimdi hakiki pasta paylaştım sizinle..:) Tatlı tatlı devam edelim inşaAllahB)
SelametleB)

Afiyet olsun da insan ikram eder yani okadar pasta ikram etmişim bir çikolatayı çokmu görüyorsun:):) Şaka bir tarafa bu sıcakta karpuzdan başka bişey görmek istemiyorum valla;)
Selametle kal kardeşim tekrar afiyet olsunB)B)

Kaan Erdem

Yönetici

:eek::eek::|:p:D:D:D:D haklısın kardeşim.ama smiley resimlerin içinde yüzü kızarmış ifadede olmalı onuda kullanmalıyım..selam ve dua ile.:D:D:D:D:D

desertrose yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
BEN ELİMDE ÇİKOLATA YEMEYE BAŞLADIM.İNSANIN CANI ÇEKİYOR KARDEŞİM.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DSELAM VE DUA İLE.ALLAH CC EMANET OLUN.

desertrose yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
SA KARDEŞİM.BUNLARDA ÇÖL GÜLÜ RESİMLERİ GİBİ AMA BİR FARKI VAR HAKİKİ PASTA.YAPAN ELLERE SAĞLIK OLSUN.SELAM VE DUA İLE.ÇOK GÜZELLER.:D

Aleykum selam.. Sahiden bak çöl güllerine şeker dediniz ama şimdi hakiki pasta paylaştım sizinle..:) Tatlı tatlı devam edelim inşaAllahB)
SelametleB)

Afiyet olsun da insan ikram eder yani okadar pasta ikram etmişim bir çikolatayı çokmu görüyorsun:):) Şaka bir tarafa bu sıcakta karpuzdan başka bişey görmek istemiyorum valla;)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

:D:D:D:D:D B)B)B)B)B)

KAAN ERDEM yazdı:
:eek::eek::|:p:D:D:D:D haklısın kardeşim.ama smiley resimlerin içinde yüzü kızarmış ifadede olmalı onuda kullanmalıyım..selam ve dua ile.:D:D:D:D:D

desertrose yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:

desertrose yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:

SelametleB)

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

s.a ben gullu olanı alabılırmıyım. kendım ıcın pasta arıyordum tamda denk geldı:p
resımler çok guzel gozukuyor. emegınıze sağlık.a.e.o

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

Selma_ yazdı:
s.a ben gullu olanı alabılırmıyım. kendım ıcın pasta arıyordum tamda denk geldı:p
resımler çok guzel gozukuyor. emegınıze sağlık.a.e.o
Aleykum selam tabi alabilirsin kardeşim ayırdım sanada bitane;);)
Selametle kalB)

ceylil_belemir

Kayıtlı Kullanıcı

çok hoşlar ya tşkler...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt