Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Pasta isteyen var mı? Seç, beğen, al :) (1 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
RE: Pasta isteyen var mı? Seç, beğen, al :)

selamün aleyküm güzel kardeşim, 2. sırada olan pasta çok güzeldi..:p ben çok beğendim;) Allah razı olsun, çok güzel bir paylaşım olmuş kardeşim, emeğine, eline sağlık.. Allaha emanet ol.. selametle kalB)B)B)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

aliye_aliye yazdı:
selamün aleyküm güzel kardeşim, 2. sırada olan pasta çok güzeldi..:p ben çok beğendim;) Allah razı olsun, çok güzel bir paylaşım olmuş kardeşim, emeğine, eline sağlık.. Allaha emanet ol.. selametle kalB)B)B)

Aleykum selam güzel kardeşim ozaman sana ayırıyorum o pastayı;) Kelebekli kelebekli yakışır:)

Allah senden de razı olsun beğenmene sevindim.. Selametle kal sende. inşaAllahB)B)

deryam

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B)B):eek::eek:OOOOO HEPSİ ÇOK GÜZEL AMA İKİNCİ ALTINCI VE YEDİNCİ SIRADAKİ PASTALAR DAHA HOŞ HEPSİNİ ALSAMMI KARDEŞ .EMEĞİNE SAĞLIK GÜZEL BİR PAYLAŞIM ALLAH RAZI OLSUN S.A.B)B)B)B):):|:|:)

menekse_87

Kayıtlı Kullanıcı

en son pastada ilginç yani:Demeğine sağlık

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm kardeşim..hepsi çok güzel görünüyorlar ama ben de mutfaklı olanı alayım..çok hoş ya:) Allah razı olsun kardeşim..selametle kal inşaAllah ;)B)..

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

deryam yazdı:
B)B)B)B):eek::eek:OOOOO HEPSİ ÇOK GÜZEL AMA İKİNCİ ALTINCI VE YEDİNCİ SIRADAKİ PASTALAR DAHA HOŞ HEPSİNİ ALSAMMI KARDEŞ .EMEĞİNE SAĞLIK GÜZEL BİR PAYLAŞIM ALLAH RAZI OLSUN S.A.B)B)B)B):):|:|:)

İstediğinden alabilirsin valla pastamız bol :):) Beğendiğine sevindim Allah c.c. senden de razı olsun (ayırıyorum pastanı;))

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

nigdeli yazdı:
selamun aleyküm kardeşim..hepsi çok güzel görünüyorlar ama ben de mutfaklı olanı alayım..çok hoş ya:) Allah razı olsun kardeşim..selametle kal inşaAllah ;)B)..

Aleykum selam.. En zorunu sen kaptın kardeşim kim bilir nekadar uğraştılar onu yapmaya,,
Zevkine hayranım;)
Allah c.c. senden de razı olsun kardeşim sağolasın.. Sende selametle kal inşaAllahB)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

S.A AYY BEN ŞU PEMBE GÜLLÜ PASTA VARYA ONU ALABİLİRMİYİM.YANLIŞ ANLAMAYIN YEMİYECEM.SIRF GÜLLER İÇİN İSTİYORUM.:D:D:D

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
S.A AYY BEN ŞU PEMBE GÜLLÜ PASTA VARYA ONU ALABİLİRMİYİM.YANLIŞ ANLAMAYIN YEMİYECEM.SIRF GÜLLER İÇİN İSTİYORUM.:D:D:D

Aleykum selam tabiki alabilirsin meftun kardeşim bütün güller senin olsun..;)
Selametle kal inşaAllah..B)B)B)B)B)B)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

desertrose yazdı:
nigdeli yazdı:

Aleykum selam.. En zorunu sen kaptın kardeşim kim bilir nekadar uğraştılar onu yapmaya,,
Zevkine hayranım;)
Allah c.c. senden de razı olsun kardeşim sağolasın.. Sende selametle kal inşaAllahB)

haklısın kardeşim, ne kadar uğraşmışlardır kimbilir.. yapanlarin da bizlerle paylaşan senin de emeğine sağlık;)..hayırlı akşamlar olsun güzel kardeşim..B)B)

l@l

Kayıtlı Kullanıcı

B) hepsi de çookk güzel insan bunları yemeye kıyamaz... paylaşım için teşekkür B)

Kalb-i selim

Kayıtlı Kullanıcı

:) Selamun Aleykum :)

Hepside güzel. Ama 4. ve 6. daha çok hoşuma gitti. Çok güzel bir paylaşım olmuş. Ellerine, emeğine sağlık.. Teşekkür..

Allahaısmarladık... B)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

l@l yazdı:
B) hepsi de çookk güzel insan bunları yemeye kıyamaz... paylaşım için teşekkür B)

Sağolasın kardeşim, beğenmene sevindim.. İnsan yemeye kıyamaz ama yinede yer:) çok güzeller çünkü..B)B)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

Kalb-i selim yazdı:
:) Selamun Aleykum :)

Hepside güzel. Ama 4. ve 6. daha çok hoşuma gitti. Çok güzel bir paylaşım olmuş. Ellerine, emeğine sağlık.. Teşekkür..

Allahaısmarladık... B)

Aleykum selam:)

Tamam sana da ayırıyorum kardeşim beğendiklerinden;)

Selametle kal inşaAllahB)

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı

s.a kardeşim çok güzel en son pasta tam bana göre şuanki pozisyonum hehe:D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt