Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

packard bell kullanan varmı acaba? (1 Kullanıcı)

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm acaba aranızda packard bell laptop u kullanan varmı. komşumuz getirdi ve çocuklar kitapçığını imha etmiş küçük oldukları için cd lerinide hep kaybetmişler şuan programları birbirine karışmış vaziyette bir türlü düzeltemedim. ses ayarları, dil özelliği, virüs programı tüm karışmış bilgisi olan yardım edebilirmi acilen

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam. Kardeşim sen bana o cihazın model numarasını ver. Ben sana o modelle ilgili ne varsa bilgi, döküman, program, sürücü ne varsa bulurum. yada ben kendim hallederim diyorsan aşağıdaki adresten kesinlikle bulabilirisn. Model numrası ile takip edebilirsin.

http://support.packardbell.com

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam. Kardeşim sen bana o cihazın model numarasını ver. Ben sana o modelle ilgili ne varsa bilgi, döküman, program, sürücü ne varsa bulurum. yada ben kendim hallederim diyorsan aşağıdaki adresten kesinlikle bulabilirisn. Model numrası ile takip edebilirsin.

http://support.packardbell.com

Allah razı olsun kardeşim . ben zten asla yapamam iternetcafe ye götürdüm ordakiler biraz düzeltmeye çalıştı fakat onlar bile hayret etti bir haftalık sıfır laptopu dördüncüel laptop yapmışlar. küçük çocuklar herşeyi silmiş. ben bunun model numarasını bilmiyorum üzerinde yazmıyor kullanım kılavuzu zaten yırtmışlar cd lerde kayıp ama resmini göstertebilirim inşillah olur.

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
O kadar karışmışsa.. Atın bir format düzelsin uğraşmaya değmez.

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
deniycem formatı ama dediğim gibi model numarasını bilmiyorum bazı yerleri karışmış

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim model numarası notebookun altında yazar. Oradan model numarasını öğrenebilirsiniz. Böylelikle format atmak için önünüzde her hangi bir sıkıntı kalmaz. Mesela aşağıdaki gibi bir görüntü olmamsı lazım. Sanırım bu görüntü model numartasını öğrenmende sana yardımcı olacaktır.

oh0ard.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt