Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÖZETLEYEN SÖZLER Muhammed Bozdağ (1 Kullanıcı)

E

es_selam

YA ALLAH razı olsun hepsi birbirinden güzel..sonnsuzsuk kitabını okudunzmu ? muhammed bozdag ın.emeginize saglık kıskandım ben böyle güzellikler yapamıyorum:(selam ve dua ile...

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
YA ALLAH razı olsun hepsi birbirinden güzel..sonnsuzsuk kitabını okudunzmu ? muhammed bozdag ın.emeginize saglık kıskandım ben böyle güzellikler yapamıyorum:(selam ve dua ile...

çok teşekkür ederim es-selam;:a07:
biçok kitabını okudum çok şükür... Muhammed Bozdağ'ın kısa cümlelerini çoğu kez kendi kitaplarımdan yazıyorum...
sonsuzluk kitabına sadece göz gezdirmek nasip oldu ... her çarşıya çıkışımda o kitap sergisinin önünde pinekliyor seyredip seyredip geliyorum:(
sergici ezberledi neredeyse beni...:D
malesef sadece bakmakla kalıyorum zira ateş pahası el yakıyorlar..
yüksek bi gelirim olsa evin bi odasını kütüphane yapsamda kazancımın yarısını kütüphaneme ayırsam diyorum :(

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
Selamün aleyküm Hilal kardeşim. Allah C.C razı olsun. Çok güzel sözlerdi.
Sözlerin arasında bulunduğu gif'lerden kullanabilir miyim acaba kardeşim :a12:

Tekrar emeğinize sağlık. Allah'a emanet olunuz.. Hayırlı geceler B)

pardon kardeşim arada görmemişim yazınızı... tabi buyrun helali hoş olsun :a07::a07: :a03:

E

es_selam

çok teşekkür ederim es-selam;:a07:
biçok kitabını okudum çok şükür... Muhammed Bozdağ'ın kısa cümlelerini çoğu kez kendi kitaplarımdan yazıyorum...
sonsuzluk kitabına sadece göz gezdirmek nasip oldu ... her çarşıya çıkışımda o kitap sergisinin önünde pinekliyor seyredip seyredip geliyorum:(
sergici ezberledi neredeyse beni...:D
malesef sadece bakmakla kalıyorum zira ateş pahası el yakıyorlar..
yüksek bi gelirim olsa evin bi odasını kütüphane yapsamda kazancımın yarısını kütüphaneme ayırsam diyorum :(

keşke size ulaştırabilmem mümkün olsada hediye edebilsem :a20:eek:nun sözlerini yazınca siz bende okudunuz sandım önceki kitaplarının oldugu aklıma gelmedi:a19:gerçi bende öncekileri okumadım ama eminim hepsi güzeldir aynı düşüncedeyim bi kütüphanem olsun istiyorum,kitap okumayı çok seviyorum ama bu yıl pek vaktim olmuyo yogunluktan dolayı inşallah peşini bırakmıycam yinede!!!..aslında okudugumu takas yapmak istiyorum ama sanalda olmuyo maalesef:a31:selam ve saygılarımla..

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
keşke size ulaştırabilmem mümkün olsada hediye edebilsem :a20:eek:nun sözlerini yazınca siz bende okudunuz sandım önceki kitaplarının oldugu aklıma gelmedi:a19:gerçi bende öncekileri okumadım ama eminim hepsi güzeldir aynı düşüncedeyim bi kütüphanem olsun istiyorum,kitap okumayı çok seviyorum ama bu yıl pek vaktim olmuyo yogunluktan dolayı inşallah peşini bırakmıycam yinede!!!..aslında okudugumu takas yapmak istiyorum ama sanalda olmuyo maalesef:a31:selam ve saygılarımla..

evet malesef... yinede teşekkür ederim kardeşim... çok memnun oldum:a07:

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com

Hayatınızdaki en büyük zaferleriniz, içtenliğinizle yoğurduğunuz dualarınız olacak.

Dualarımız kabul edilmişse, gerçekleşme zamanını sorun yapmamız mantıklı değildir.

Dünyada çılgınca istemelisiniz; çünkü, sınırsız sonsuzlukta çok şeye ihtiyacınız olacak.

Zaman, çoğu yaşantıların anlamını değiştirecektir. Acılar zevke, zevkler acıya dönüşecektir.

Her istediğimiz aynen kabul edilseydi, biz insanlar dünyayı adaletten mahrum bırakırdık.

Evren sinemasındaki her insan bir baş rol oyuncusudur. Rolümüzü iyi oynuyor muyuz?

Her dua, layık olduğu karşılığı en doğru zamanda ve yerde alacaktır.

Şiddetli coşkunluğa kapılarak isteyenler; fizikötesi yardımcılarla destekleniyorlar.

Ruhumuz maddeye bağlandığı sürece, kalbimiz sonsuzlukla iletişime geçemeyecektir.

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com

İnsan şakalaşabilir; ama, Yaratıcımız ciddidir. Duyarsızca isteme lüksüne sahip değiliz.

Hoşlanmadığımız olayların bir çoğunu bir zamanlar istemiş olmalıyız.

İçinizden sessizce bir şeyler istemek, Yaratıcının huzurunda sesli düşünmektir.

Ötelerden, yaşamak istediklerimiz sorulur da, biz kalbimizden geçenlerle cevap veririz.

İstekleri her an değişebilen insanın, hayatı da her an değişebilecek durumdadır.

Vicdanlarını susturup istemeyi terk edenler; evrende yok sayılırlar.

İyi istekleriniz için bir şeyler yapmazsanız; hazinelerinizi terk etmiş olursunuz.

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com

• Dualarınız ruhunuzu ruhsal enerjiye açacak; çevreniz ruhunuzdan aydınlanacaktır.

• Melekler, karanlık maddenin ardında ışık nehirleri halinde sürekli akıp gidiyorlar.

• Maddi ışık, parlar ve alev gibi söner; ruhsal ışıksa sonsuza dek parıldar.

• Hayatta şans, kaza veya tesadüf yoktur; ilâhi nedeni olmayan bir olay yaşanmayacak.

• Ani kurtuluşların ardında, göklerden derhal gönderilen melekler gizlenmektedir.

• Dualarınızı hissederseniz; kalplerinize ilham edilenleri duymaya başlarsınız.

• Bir duanız varsa, imkânsızlıklar girişiminizi durdurmasın; çünkü siz yaratmayacaksınız.

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com

Başarı dengede saklıdır!

Basarı her zamanda ve işte denge kurmaktır. Gereğinden azı da çoğu da zarar verir. Her tutumda amaca taşıyan denge noktasını aramalıyız. Denge doğallıkta ve gereği kadar yapmakta saklıdır.

Dr. Muhammed Bozdağ

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com

Sorumluluk bilincimizin düzeyi, hayatta yapacağımız işlerin büyüklük ölçüsünü belirler. Herkes önce kendinden, sonra da bağlantılı olduğu çevresinden sorumludur.

iyiniyet

Kayıtlı Kullanıcı
Selam gülüsü yarali Kardesim

Emegine saglik,Allah razi olsun.Muhammed Hocanin Kitaplarindan cok faydalandim.

Özellikle "Istemenin esrari" Kitabina cok begendim.Bu Kitap sayesinde hayatimin bakisi degisdi.

Allah Muhammed Hocadanda razi olsun,bize muhtesem bir eser verdigi icin.

Herkeze tavsiye ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt