Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
  • Değerli Kullanıcılarımız,
    İslami Sayfa, yenilen altyapısı ve tasarımı ile sizlere çok daha iyi hizmet sunabilmek adına büyük bir değişim ve yenilenme içerisindedir.
    Bu süreç içerisinde sizlerden ayrı kalacağımız kısa aralıklar olabilir, ek olarak kullanıcılarımız sitemizde mevcut üyeliklerine giriş yapmak istediklerinde "Şifre Sıfırlama"bağlantısını kullanarak mevcut e postaları ile bu süreci kolayca tamamlayabilirler.

Osmanlıda padişahlar. Bilimeyeni bilmek !!!

coco1903

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
19 Eki 2011
Mesajlar
82
Tepki puanı
0
Puanları
0
Yaş
33
Hepimiz resmi ideolojinin bize aksettirdiği türklük bilinci türkçülük türk ulusçuluğu gibi terimlerle övünüp gittik 80 yıldır. Fakat şanlı tarihimiz ecdadımız dedelerimiz dediğimiz Osmanlı devletinin yöneten kadroları padişahları uzun süreli devam eden imparatorluk sistemi devşirme sistemi ile yani savaşlarda esir düşen akıllı seçilmiş dinini çok iyi öğrenen çoçuklar enderun mektebinde okutularak üst makamlara çıkılmıştır. Devşirme olduğu padişahların ırkları Bulgar, Sırp, Rum, Yunan, Ermeni, Fransız gibi anne babalardan dünyaya geldiklerinin biliyor muydunuz ? arkadaşlar ben bugün dershanede mimar sinan hakkında ermeni olduğunu duyunca sizler gibi hadi be dedim :) fakat merak konusu olunca internette baktım ki ermeni soyundanmış ama islamında önde gelen mimarları arasında...
 
أ

أحمد

Temelde nerden geldin? Nereye gideceksin?

Kapılmayın şu nereli konularına, bu futbol gibi, basiretsiz insanların içinden çıkması zor bir konu. Her bu konular içinden çıkanda basiret sahibidir diyemeyiz. Tabi basiretin kelime anlamınıda ne şekilde değerlendirdiğin etkin rol oynar. ALLAH(c.c) Yardımcımız olsun.
 

coco1903

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
19 Eki 2011
Mesajlar
82
Tepki puanı
0
Puanları
0
Yaş
33
haklısın aslında doğru söylüyorsun ben sadece bilgi amaçlı olsun diye yazdım. Osmanlı tarihi bölümünü görünce yazmak istedim. Ama dediğinde haklısın. Allah hepimizin yardımcısı olsun...
 

coco1903

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
19 Eki 2011
Mesajlar
82
Tepki puanı
0
Puanları
0
Yaş
33
sadece osmanlı tarihi bölümüne bilgi amaçlı yazmak istedim dediğim gibi bilinmeyeni bilmektir hakikati bilmektir hepsi bu.
 

Griş Yapın veya Üye Olun

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni hesap oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!
Üst Alt